Skocz do zawartości

Nano Iii Generacji


getz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A nie mówiłem? :)

na podstawie czego mówiłeś?

Jedynie napisałeś, że a ipodach są tanie kości ram i na tej podstawie stwierdziłeś, że tak samo jest z LCD....

Ja doszedłem do wniosków na podstawie autopsji ;)

Chociaż to wcale nie musi być cięcie kosztów. Być może Apple korzysta z dostawców LCD produkujących panele w starej technologii, gdzie duzo hot pixeli było normą.

Mam nadzieję, że inaczej jest ipodem touch, bo mam na niego chrapkę i jeśli będzie miał równie dużo wadliwych pixeli co ipody classic i nano to go nie kupię :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przystalo na zacofany kraj trzeciego swiata - ale pocieszam sie, ze w latach 80-tych zarabialo sie dolara dziennie. a dzis zarabiam 30. wtedy nic nie bylo w sklepach a dzis jest (prawie) wszystko.

jaki z tego wyciagac wniosek ? im sie wiecej zarabia jest wiecej towaru w sklepie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos cięcie kosztów. Widzieliście ile musimy zapłacić w Polsce za iPoda Nano 4 GB w przeliczeniu na dolary USA (obliczyłem to na mojej stronie). Jeżeli już tyle płacimy to modele wysyłane do Polski powinny być bez zarzutu.

W najnowszym "Smart'cie" możemy wyczytać, że średnio nowe ipody są u nas droższe o 40% w stosunku do cen w stanach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tworzywo nazywa się aluminium... :)

 

Słuchałem. Dźwiękowo słabizna, k81 ledwo mi pyrkały... Co innego Classic... O! Ten top naprawdę ładnie gra!

Proponuję się przejść ze swoimi słuchafonami do ispota któregoś, można bezproblemowo sobie macać playerki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miales go w reku? bo ja bylem bardzo milo zaskoczony tym, jak lezal w dloni. Duzo lepiej od starych nano czy tam innych T30/T10/CLIX itd, mimo malych rozmiarow nabral troche wygody "pelnowymiarowego" ipoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miales go w reku? bo ja bylem bardzo milo zaskoczony tym, jak lezal w dloni. Duzo lepiej od starych nano czy tam innych T30/T10/CLIX itd, mimo malych rozmiarow nabral troche wygody "pelnowymiarowego" ipoda

 

Miałem, przecież jak bym nie miał to bym się tu nie udzielał :)

Zdziwiłem sie jak 3cią gen. zobaczyłem. Myślałem ze będzie trochę inaczej na żywca wyglądał, jak dla mnie jest trochę za kwadratowy (może kwestia przyzwyczajenia, ale imo. trochę dziwnie się tym steruje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nowy nano jest bardzo wygodny. Ma teraz ergonomiczniejszy kształt. Jednak przede wszystkim ogromny plus się należy za postęp w dziedzinie jakości obudowy - teraz się ona wogóle nie rysuje, jest matowa i bardzo wytrzymała. Zdecydowanie jest to najlepszy nano z wszystkich dotychczasowych apple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć.

Ja już od pewnego czasu męczę się z Ipodem nano III generacji. Wszystko jest z nim świetnie i super do momentu w którym podłaczam go do kompa - w tym momencie mam ochotę wziąć młotek i go potrzaskać. Nie wiecie czy już ktoś coś napisał pod tego Ipoda (szukałem, ale znajdowałem oprogramowanie tylko do poprzedników mojego Ipoda:(), czy dalej trzeba się męczyć z Itunsem.

dokladnie chodzi mi o filmiki, teledyski itp. Nie chce mi wgrywać nic takiego, pozatym ze zdjęciami mam tez problem, bo musze wgrywać albo cały folder (np. 500 zdjęć) albo nic.....

Nie mam już siły do niego.

 

Pozatym I pod sprawuje się naprawde fantastycznie, nie licząc tego że lauminiowa obudowa z tyłu jest cała porysowana, pomimo tego, ze mało go używam i raczej nigdy nie nszę z kluczami albo czymś takim, co mogłoby go porysować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilkukrotnym macaniu 3gen trochę zmieniłem nastawienie na + . Jednak wg. mnie(i jak widać nie tylko) Video jest wygodniejszy pomimo większych rozmiarów(pewniej leży). Wyświetlacz robi wrażenie. Ogólnie ostatnio się do jabłek przekonuje, szkoda ze są sporo poza moim zasięgiem, jak stanieją - kto wie :>

 

Szkoda że ta wypolerowana obudowa jest tak podatna zarysowanie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie Nano 3-ciej generacji robi jak najlepsze wrażenie: od wyglądu po GUI. Jedynie jakość dźwięku i moc tego odtwarzacza jakoś mnie nie przekonuje. Niewykluczone, że zmieniłym zdanie gdybym mógł z nim poobcować dłużej.

 

Zaś co do Classiców, to przedewszystkim są one duże, szczególnie wersja 160 giga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi sie zebys byl w stanie ocenic jakosc dzwieku na K324P (dokanalowych fostexach jak by nie patrzec) w warunkach odsluchu na chwile ;) Ja rownie dobrze moge powiedziec ze jak na razie o tyle o ile kolezankom podpieprzam ich nano 3g czasem, to nie zauwazylem zadnych bardziej dokuczliwych brakow w brzmieniu. W sumie to to, co zarzucic im moglem zwalic mozna na gorsza jakosc plikow niz moje (ja przechowuje AAC320kbps, a tamto na ucho bylo mniej wiecej mp3 128, roznica JEST slyszalna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności