Skocz do zawartości

Acs T2


raf_kichu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie " co " , tylko " kto " . :angry:

Odpowiedz brzmi : najlepszy w Polsce specjalista od customowych profesjonalnych IEM-ów.

 

Przez kilka lat pracował w Anglii dla Advanced Communication Solutions (ACS )

i wykonywał słuchawki dla tak znanych muzyków jak goście z tej listy :)

>> http://www.hearingprotection.co.uk/musicians-clients.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia konieczie ponieważ sam jeśli tylko ucho pozwoli stanę przed wyborem 2 czy 3 drożne :), a niestety nie wiem czy T2 nie stracą nieco na wyważeniu i szczegółowości - czy dół nie będzie zbyt natarczywy :)

 

Będę wdzięczny za wszelkie informacje od posiadaczy 3-drożnych systemów.

 

Pozdrawiam

silo-e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

PsiCore wciąż czekam na wrażenia...

 

Niestety diecezją naszego nadwornego custommajstra (po inspekcji moich odlewów) trójdrożne systemy dla mnie odpadły. Powstały za to mocno radioaktywne T2 :) Jak wsio dobrze pójdzie jutro będą... pochwalić się jednak nie zaszkodzi wcześniej :) :)

 

...a tak się im wygląda

DSCN9273.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że walczę jeszcze z fitem ;) Trójdrożne odpadły dla ciebie, bo masz za małe kanały? U mnie też było to ryzyko, gdyż mam spłaszczone, ale za to dość szerokie. Swoją drogą ładne logo - to byłby mój drugi wybór ;)

 

Ale już mogę powiedzieć, że brzmią bajecznie. Trójdrożne wziąłem przede wszystkim dlatego, że w ACS T2 prawdopodobnie brakowałoby mi basu - tutaj nie mam tego problemu. Schodzi tak nisko i jest tak silny, że rozpływam się w obłokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że w ACS T2 prawdopodobnie brakowałoby mi basu - tutaj nie mam tego problemu. Schodzi tak nisko i jest tak silny, że rozpływam się w obłokach.

 

tutaj tylko pozazdrościć. Mi moje se530 odpowiadają ale co prawda mają kilka wad. Z wkładkami dźwięk jest jak dla mnie przyjemniejszy. Teraz to już tylko customy na mnie czekają. No może westone 3 o ile je skończą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siloe gratulacje.

Ekstra słuchaweczki :rolleyes:

 

Moja przygoda z custom jednak średnio się udała. Niestety wkładki nie dają tego czego się spodziewałem - mianowicie izolacji lepszej niż na czarnych piankach shure. Jak założę to na początku jest ok, ale po kilku krokach wkładki jakoś się luzują i izolacja ucieka :(. Chyba jednak odlewy nie były dobrze zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też musiałem powtarzać wyciski (za drugim razem mocno różniły się od pierwszych), a teraz będę wysyłał jeszcze na poprawki kosmetyczne (helixy są za duże). Ale nie powiedziałbym, że mam jakoś szczególnie lepszą izolację, niż shure na czarnych piankach, może minimalnie lepsze. Black foamy już same w sobie są kapitalne, więc dużo poprawiać tu nie trzeba.

 

eternality - tak, bliss jest, ale jak to cholerstwo mocno wychwytuje wszystkie artefakty, przekłamania itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że walczę jeszcze z fitem ;) Trójdrożne odpadły dla ciebie, bo masz za małe kanały? U mnie też było to ryzyko, gdyż mam spłaszczone, ale za to dość szerokie. Swoją drogą ładne logo - to byłby mój drugi wybór ;)

 

 

ja chciałem żółty biohazard taki jak Ty ale po wykonaniu okazało się że znika na czarnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze cos wyjasnie, zeby bylo wiadomo: wkladki i IEM'y customowe beda mialy izolacje zblizona wlasnie do pianek sluchawek uniwersalnych (one daja najwiecej izolacji, poniewaz poprostu rozpychaja kanaly). Srednia izolacja, jaka da sie uzyskac to okolo 27dB (+/-). Wiecej sie nie uda, poniewaz tak skonstruowany jest czlowiek...Dzwiek, oprocz uszu, wchlaniany jest przez cale cialo, szczegolnie glowe i kosci czaszki w tym wypadku, ale tez np. otwarte usta, etc....Teoretycznie mozna zwiekszyc izolacje stosujac, metoda prob i bledow jedynie, bardzo dlugie kanaly (co tez jest niebezpieczne i nie praktykowane)- wtedy tylko kazdego by cos uwieralo i nic z tego by nie wyszlo na dobra sprawe. Ucho ludzkie jest bardzo wrazliwe i zlozone z roznych materialow, ktore sa mniej lub bardziej podatne na wszelkiego rodzaju dyskomfort. Pamietajcie prosze, ze to dopiero poczatki w Polsce i ze wiekszosc audiologow/protetykow nie miala z tym wczesniej wogole do czynienia...

 

@ Radzique- nie powinno tak byc (zakladajac, ze dobrze juz je wkladasz do tej pory...). Przeslij z powrotem, jesli chcesz. Trzeba najprawdopodobniej zwiekszyc izolacje lakierujac jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucho ludzkie jest bardzo wrazliwe i zlozone z roznych materialow, ktore sa

mniej lub bardziej podatne na wszelkiego rodzaju dyskomfort.

Pamietajcie prosze, ze to dopiero poczatki w Polsce i ze wiekszosc

audiologow/protetykow nie miala z tym wczesniej wogole do czynienia...

 

Czyli jeszcze raz okazuje się że najważniejsze są odpowiednie wyciski ,

i żeby nie mieć pózniej problemów z nieidealnie przylegającymi odlewami

najlepiej jest to robić u Twojego audiologa ? :)

 

Prawdę mówiąc to miałem wielką ochotę postąpić tak jak Eternality i wybrać się

z nim do Lublina , ale zwyczajnie brakowało czasu . :(

 

eternality Napisano Wczoraj, 22:59

heh, ja jutro też swoje dostaję (3driver ) byleby fit był ok i mamy

musical bliss

 

Mam nadzieję że Eternality będzie w pełni zadowolony ze swoich customów

i jeżeli nie będzie trzeba już w nich nic poprawiać ( odpukać :rolleyes: ) to coś nam

o nich szybko skrobnie . Obok Themadcub`a będzie w końcu pierwszym userem tego forum,

który posiada więcej niż jedną parę customowych IEM-ów . Jednym słowem - burżuj . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności