Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Kanapka tu, kanapka tam :) zrobiłem się głodny :)

 

1 (Kopiowanie).jpg2 (Kopiowanie).jpg3 (Kopiowanie).jpg4 (Kopiowanie).jpg5 (Kopiowanie).jpg6 (Kopiowanie).jpg

 

 

Fatso + za mój ulubiony C4 gdyby ktoś pokusił się tam o Rockboxa lub normalny soft....

 

 


Ps. kabel ma znaczenie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapka tu, kanapka tam :) zrobiłem się głodny :)

 

attachicon.gif1 (Kopiowanie).jpgattachicon.gif2 (Kopiowanie).jpgattachicon.gif3 (Kopiowanie).jpgattachicon.gif4 (Kopiowanie).jpgattachicon.gif5 (Kopiowanie).jpgattachicon.gif6 (Kopiowanie).jpg

 

 

Fatso + za mój ulubiony C4 gdyby ktoś pokusił się tam o Rockboxa lub normalny soft....

 

 

Ps. kabel ma znaczenie

 

na początek - pasta do zębów, biała, bez żadnych kolorowych dodatków + miękka bawełniana szmatka i jedziesz kolego z wyświetlaczem :D

chyba, że to folia ochronna tak Ci się zmatowiła, to sorki ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś sie jak to trzyma. W niczym kompletnie nie przeszkadza. LOD-a mogę sobie zrobić sam. Mam nawet 3 różne na sklepie. Radzę posłuchać na ADL-ku. Miałem na canarku, na srebrze i ten gra najlepiej.

 

Czekam na nowy front :)

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta opaska byłą 2x mniejsza, rzep 3M tez jest spoko x5c5 pomijając kondona x5 trzyma się bardzo mocno siebie.


Czyli co ipodzik zostaje ?? wciągnąć się w classika ? a jak tam ma zwiechy ?? na CF miewał na dyku znacznie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiech nie ma bo soft oryginalny. Ipodów u mnie było sporo jak i innych sprzętów. Ten zostaje jako biblioteka i źródło pod wzmacniacz. Na ulicę mam szufelkę 3G. Już wielokrotnie pisałem wszystko zagra przyzwoicie jak dobrze dobierzemy słuchawki.

Mnie sie podoba jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

LOD-a mogę sobie zrobić sam.

 

fuuuj! :D

 

To jest pikus, czytaj dalej :D

Zdziwiłbyś sie jak to trzyma. W niczym kompletnie nie przeszkadza. LOD-a mogę sobie zrobić sam. Mam nawet 3 różne na sklepie. Radzę posłuchać na ADL-ku. Miałem na canarku, na srebrze i ten gra najlepiej.

 

Czekam na nowy front :)

:wacko::lol:

Ps. Wojtek - wybacz! :P

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiio X5 + Fiio E17 ALPEN + Fiio E12 słuchawki AKG K181 DJ. Zestaw daje rade zagrać microlaby fc330 :) Wiem, głupie i nie potrzebne :)

 

A tak na poważnie to na co dzień to co wyżej tylko bez Alpena :D

asdfasdfasdfasdf.png

Edytowane przez Chrupkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś ogarnę, żeby nie chować do kieszeni bo się nie mieści to będę nosił pewnie :D Wzrok przechodniów - bezcenny :D

 

Próg bólu ja już mam na 30% głośności na fiio E12 i na 60 stopni mid gain na Fiio e17. Dalej boje się przesunąć knoba. Ale fajnie właśnie bo brakowało mi ustawień treble z fiio e17.

Edytowane przez Chrupkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiio X5 + Fiio E17 ALPEN + Fiio E12 słuchawki AKG K181 DJ. Zestaw daje rade zagrać microlaby fc330 :) Wiem, głupie i nie potrzebne :)

 

A tak na poważnie to na co dzień to co wyżej tylko bez Alpena :D

Jak dla mnie przerost formy nad trescia, ponadto kanapki sa niepraktyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fiio X5 + Fiio E17 ALPEN + Fiio E12 słuchawki AKG K181 DJ. Zestaw daje rade zagrać microlaby fc330 :) Wiem, głupie i nie potrzebne :)

 

A tak na poważnie to na co dzień to co wyżej tylko bez Alpena :D

Jak dla mnie przerost formy nad trescia, ponadto kanapki sa niepraktyczne

 

Wszystko kwestia potrzeb naszego widzimisie i potrzeb słuchawek !!!!

 

Dla doków, MOMków, shp9500 to dużej różnicy nie robi czy podłączasz lumnie czy jakiegoś DAPa ze niższej średniej półki np x3 względem x5 nie usłyszysz dużej różnicy po za tonalnością która tez powinna być podobna.

 

Ale podłącz już coś klasowego hd600 dt990 k612 a usłyszysz różnice bardziej znaczącą.

Tak kanapki są niewygodne jeśli muzyka jest TYLKO tłem. Jeśli muzyka jest 1 miejscu kanapka nie przeszkadza.

To tak jak z aparatem kto na spacer bierze lustrzankę ? Ale już sobie nie wyobrażam iść na zdjęcia z telefonem gdzie zamiast optyki jest plastik :D a matryca to ziarno grochu, a trzyma się to beznadziejnie .... KWESTIA POTRZEB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądnijcie do podobnego wątku na Head-Fi http://www.head-fi.org/t/633511/pictures-of-your-portable-rig-part-xvi/16050. Tam to dopiero kanapki można znaleźć :) (fota oczywiście nie moja)

 

 

efe778a0_image.jpeg

Edytowane przez marcinz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności