Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dalszy ciąg uszczuplania kolekcji audio :)

 

 

Burson Conductor 3 Reference -> stan ideał, granie rewelka, sklepowy komplet czyli Burson, zasilacz, kabel do zasilacza, kabel USB, interkonekty, pilot, zapasowe opki, pudełko. 

 

Cena: 4700 lub najlepsza oferta!

 

Audio-gd NFB-11.28 -> czyli combo które wywarło na mnie mega ogromne wrażenie! Nie gra tak referencyjnie i neutralnie jak Burson, ale ma dużo mocy, fajny drive i ogólnie szeroko pojętej muzykalności to tutaj nie brakuje :) Brzmieniowo bardzo przypomina mi momentami moją ukochaną Lampucerkę CS4397 która też już gdzieś tam zwiedza audiofilski świat. W zestawie pudełko, kabel USB, kabel zasilający. 

 

Cena: 1200 zł

 

 

Rozważę zamianę za jakieś hajendowe słuchawki w stylu ZMF Verite / Sony MDR-Z1R itp / Ultrasone Edition 15, Tribute7 itp. 

 

1.jpg

7.jpg

15.jpg

17.jpg

akcesoria w komplecie.jpg

pilot.jpg

pudlo 2.jpg

 

 

 

 

1.jpg

3.jpg

5.jpg

20.jpg

23.jpg

Edytowane przez Undertaker
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Undertaker zmienił(a) tytuł na Burson Conductor 3 Reference
  • Undertaker zmienił(a) tytuł na Burson Conductor 3 Reference / Audio-gd NFB-11.28

Audio ertefał i agjede, czyli rewelacyjne kombo co sporo mocy ma a brzmienie niczym Lampucerka 4397 muzykalne! :D Wystawiam bez przekonania bo to totalny killer w tej cenie z ampem na pokładzie w gratisie. 

 

Buraczka mogę zamienić za jakieś hajendowe słuchawki. 

Edytowane przez Undertaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności