Skocz do zawartości

Wzmacniacz do HD600


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, po długiej przerwie znowu kusi mnie coś zakupić.

W skrócie, niedawno robiłem przemeblowania i z biurem wylądowałem w innym pokoju niż telewizor z audio, na którym wcześniej praktycznie cały czas słuchałem muzyki. Dlatego przymierzam się do dużych słuchawek. Aktualnie moje jedyne słuchawki Etymotic er4sr na kablu od Jimmiego i są świetne, nie potrafię się z nimi rozstać. (Mam jeszcze AirPodsy do podcastów i muzyki w transporcie, ale ich nie liczę.) Niestety w etach ciężko mi już wytrzymać kilka godzin, dlatego do pracy w domu postanowiłem spróbować czegoś większego.

 

Zawsze chciałem spróbować Fostexów TH610, jednak patrząc na cenę nowych i niewielką ilość używek, ciężko będzie dostać w dobrej cenie. Tym sposobem chciałbym sprawdzić drugie słuchawki, których nigdy nie miałem, a zawsze chciałem. Klasyczne, Sennhesery HD600. Nowe w okolicach 1300-1400, zdecydowanie taniej niż Fostexy.

Może to trochę głupie dobieranie słuchawek, ale mają mi się też "psychicznie" podobać więc eksperymentalnie chcę HD600.

 

Teraz moje pytanie, co potrzebuję, żeby to ładnie zagrało? Sam wzmacniacz, czy może combo, stack? Czy dużo doda wyjście zbalansowane?
Będą grać w całości stacjonarnie z maca (głównie Apple Music). Może nic nie potrzeba i będzie dobrze? Wtedy od razu zamawiam słuchawki i cześć. Jednak zanim kliknę przycisk "kupuj", chcę zrobić jakiś rekonesans czego spróbować posłuchać lub za czym się rozglądać.

 

  • oczekuję więcej emocji w muzyce niż w etymoticach, nie chcę kompletnie czegoś innego, ale niech nie będzie to takie samo granie (chociaż duże otwarte to pewnie i tak będą inne :))
  • muzykalne granie niepozbawione za bardzo detalu
  • czego słucham? - mieszkanka rocka, alternatywy, muzyka filmowa oraz soundtracki, czasami trochę starszego rapu, klasyki i jazzu
  • całkowicie stacjonarne użycie, nie potrzeba baterii, rozmiary mogą być większe
  • budżet - nie chcę wydać więcej niż na słuchawki, a najlepiej jak najtaniej

 

Po krótkiej lekturze forum i internetu widzę potencjalnych kandydatów:

  • Filo K5/7
  • JDS Labs AMP+/2 (2 chyba tylko z zagranicy)
  • Schiit Magni (3 widzę dostępną używkę)
  • xDuoo XD05 Plus

 

Z góry dziękuję za wszystkie komentarze! 🖖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, maskaspawacza napisał(a):

Etymotic er4sr

Na Twoim miejscu bym sprawdził przed zakupem te HD600, bo się możesz brzydko zdziwić. Twoje Ety wciągają te sennki jedną dziurką od nosa.

Nie nazwałbym też HD600 muzykalnymi. Wiem, kontrowersyjna opinia, ale one są moim zdaniem dosyć anemiczne, mało dynamiczne, bez wygaru. Pięknie grają wokale, tego im nie odbiorę, barwa instrumentów też bardzo na plus (oprócz instrumentów opartych na basie, bo wtedy jest nienaturalnie chudo), ale generalnie nudy. Z wskazanych przez Ciebie gatunków rap czy muzyka filmowa będą bardzo słabo odtworzone przez hd600. Na Twoim miejscu koniecznie bym poszedł do sklepu i posłuchał sam :)

Edytowane przez Najner
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtop i raczej wyjdę na niszczyciela dobrej zabawy, ale niestety nie sądzę żeby HD600 mogły sensownie zastąpić TH610 - choć nie jestem pewien, czy w takiej kategorii Sennheisery rozpatrujesz. Natomiast faktycznie na ten moment brakuje używek, a cena za nowe jest zaporowa.

 

Na Allegro znalazłem używaną parę za 1999 zł - co prawda trochę więcej niż to za ile zazwyczaj chodzą, ale z drugiej strony to 5-miesięczne słuchawki z gwarancją i to kupione w mp3store, no prawie że nówki, paaanie! Tyle że to chyba oferta od lombardu. No cóż, może warte rozważenia, może nie. Niby "wyłączają możliwość zwrotu", ale jest to niezgodne z prawem, także możliwość zwrotu w ciągu 14 dni jakby się nie zapierali i tak jest. Taki plusik...

 

Koniec końców to each their own, więc może tobie HD600 zaoferują to, czego szukasz. Mnie HD6XX (HD650) tego nie zaoferowały i z uśmiechem na twarzy sprzedałem je po usłyszeniu TH610. No, to przestaję marudzić i powodzenia. :)

Edytowane przez Leairve
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przede wszystkim samodzielne odsłuchy przed zakupem, bo tylko Ty wiesz jaki dźwięk jest dla Ciebie.

Ja już parę razy przejechałem się na recenzjach i oczekiwaniach i później trzeba odsprzedawać.

Taniej by wyszło wypożyczenie, jeśli masz taką możliwość.

Edytowane przez NuYam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kompletnie nie rozumiem fenomenu firmy fostex na tym forum. Słuchałem th900, th610, t50rp i nigdy żadne nie zrobiły na mnie pozytywnego wrażenia. A tym bardziej patrząc na ich ceny. Dla mnie HD600 z kolei to najtańsze w pełni wystarczające słuchawki, malejące przychody jakości przy wyższych cenach są już dla mnie bardzo wyraźne.

Jeśli chodzi o wzmacniacz do nich, to tutaj trzeba dać im specjalną uwagę. Raczej mocniej neutralne źródła będą niekorzystne dla efektu końcowego, moim zdaniem najlepiej zagra wzmacniacz ocieplony lub grający średnicowo.

Te słuchawki mają szerokie grono fanów w połączeniu ze wzmacniaczami lampowymi, jednak osobiście nie jestem fanem tego połączenia bo brakowało mi rozdzielczości. Było to jednak bardziej przestrzenne i z przyjemnym basem.

Może się okazać że na wzmacniacz trzeba będzie wydać sporo więcej niż na same HD600. Ja kupiłem pod HD600 questyle cma400i i muszę przyznać że połączenie dla mnie obłędne. Questyle gra przestrzenie z podkreślonym wyższym basem i niższą średnicą.

Jeśli chcesz posłuchać różnych wzmacniaczy, ja bym polecił jakiś typowo ciepły wzmacniacz lampowy do przetestowania i jeden tranzystor z dobrą rozdzielczością i grający średnicowo. Konkretnych modeli trudno mi podać bo sam dawno takiego wzmacniacza szukałem i praktycznie cały rynek produktów i cen się zmienił.

W każdym razie, na dobrym wzmacniaczu HD600 to mogą być właśnie słuchawki wystarczające by przestać kupować następne :)

 

W sumie gdybym z całej mojej kolekcji mógł zachować jedne słuchawki, wybrałbym chyba HD600. Po equalizacji basu, to one praktycznie nie mają wad.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pioj napisał(a):

Ja kompletnie nie rozumiem fenomenu firmy fostex na tym forum. Słuchałem th900, th610, t50rp i nigdy żadne nie zrobiły na mnie pozytywnego wrażenia. A tym bardziej patrząc na ich ceny. Dla mnie HD600 z kolei to najtańsze w pełni wystarczające słuchawki, malejące przychody jakości przy wyższych cenach są już dla mnie bardzo wyraźne.

Jeśli chodzi o wzmacniacz do nich, to tutaj trzeba dać im specjalną uwagę. Raczej mocniej neutralne źródła będą niekorzystne dla efektu końcowego, moim zdaniem najlepiej zagra wzmacniacz ocieplony lub grający średnicowo.

Te słuchawki mają szerokie grono fanów w połączeniu ze wzmacniaczami lampowymi, jednak osobiście nie jestem fanem tego połączenia bo brakowało mi rozdzielczości. Było to jednak bardziej przestrzenne i z przyjemnym basem.

Może się okazać że na wzmacniacz trzeba będzie wydać sporo więcej niż na same HD600. Ja kupiłem pod HD600 questyle cma400i i muszę przyznać że połączenie dla mnie obłędne. Questyle gra przestrzenie z podkreślonym wyższym basem i niższą średnicą.

Jeśli chcesz posłuchać różnych wzmacniaczy, ja bym polecił jakiś typowo ciepły wzmacniacz lampowy do przetestowania i jeden tranzystor z dobrą rozdzielczością i grający średnicowo. Konkretnych modeli trudno mi podać bo sam dawno takiego wzmacniacza szukałem i praktycznie cały rynek produktów i cen się zmienił.

W każdym razie, na dobrym wzmacniaczu HD600 to mogą być właśnie słuchawki wystarczające by przestać kupować następne :)

 

W sumie gdybym z całej mojej kolekcji mógł zachować jedne słuchawki, wybrałbym chyba HD600. Po equalizacji basu, to one praktycznie nie mają wad.

 

Mają taką wadę (albo zaletę), że są we wszystkim po prostu ok. Nic więcej, nic mniej. Poza sceną, bo tutaj jak na słuchawki otwarte jest bardzo marnie. Próbowałem kilka razy grać z HD6XX w gry i po prostu nie mogłem. Tragedia. Pomijam już tonalność z którą gry brzmiały po prostu nienaturalnie i wydawały się przytłumione (w muzyce jak dla mnie jest to jeszcze ok), ale IEMy potrafią mieć szerszą scenę, albo nawet zamknięte TH610. 

 

Oczywiście zastrzegam, to były HD6XX a nie HD600 i też nie sparowałem ich ze wzmacniaczem lampowym, co do których każdy posiadacz tych słuchawek zarzeka się, że w połączeniu z nimi robi się z HD6 coś więcej niż jedno wielkie OK. ;)

 

Mam nadzieję że kiedyś będę miał jeszcze okazję usłyszeć jakąś niesamowitą sztukę, dobrze sparowaną, wygrzaną, ze spłaszczonymi od użycia padami czy czymkolwiek co sprawi, że zagrają mi bardzo dobrze. Ale dla mnie to były średniawe słuchawki, które TH610 zjadły na śniadanie. Przysięgam. :D

Edytowane przez Leairve
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pioj napisał(a):

Ja kompletnie nie rozumiem fenomenu firmy fostex na tym forum. Słuchałem th900, th610, t50rp i nigdy żadne nie zrobiły na mnie pozytywnego wrażenia.

👍🫵

Moim zdaniem Fiio K5PRO jest wystarczająco mocne i będzie dobrym partnerem do tych słuchawek.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Etymotici ER4XR i była to katastrofa ergonomiczna i dźwiękowa jak dla mnie. Szczyt nudziarstwa płynął z tych IEMów dlatego nie dziwię się autorowi, że poszukuje więcej emocji :) HD600 widzę w dobrej synergii z torem nie kastrującym najniższych i najwyższych rejestrów, z gładką choć żywą charakterystyką. Połączenie po 4.4mm z dobrym donglem podłączonym do komputera moim zdaniem spokojnie wystarczy choć oczywiście będą się skalować z większymi klockami. Po odsłuchaniu HD660S2 i porównaniu ich z HD650 (HD600 też mam ale nie porównywałem bo najmniej je lubię z całej serii) to dziś wolałbym dopłacić do tych pierwszych i mieć praktycznie kompletne brzmienie i w większości aspektów na sporo wyższym poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie za odpowiedzi!

Czyli plan na weekend, znaleźć sklep gdzie można osłuchać HD600 (oraz TH610 jeśli będą). Trochę się zaskoczyłem, że er4sr są półkę wyżej. Słuchawki nauszne chcę wziąć eksperymentalnie. Raz, że nie miałem takich ponad 5 lat, dwa sam do końca nie wiem czego szukam i chciałem zacząć od czegoś co kiedyś dawno mi się spodobało.

 

Co do TH610, jak to w końcu jest z tym wzmacniaczem? Większość tego co czytałem, mówi, że lubią prąd i jak się ma mocne źródło to grają zdecydowanie lepiej. Tutaj, na forum, widziałem dużo polecania do nich Mojo. Cz zagrają one bez problemu z takiego Macbooka? Może polowanie na używki, pomijając wzmacniacz też ma jakiś sens...

 

EDIT:

@x86, oj tam, dźwięko naprawdę się z nimi polubiłem. Niby nie ma zbyt wiele zabawy, ale jakoś nie mogę się z nimi rozstać i naprawdę lubię ich słuchać. Niestety ergonomia na dłuższe odsłuchy jest dla mnie słaba.

Jakieś konkretnie sprzęty polecasz?

Edytowane przez maskaspawacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maskaspawacza napisał(a):

oj tam, dźwięko naprawdę się z nimi polubiłem. Niby nie ma zbyt wiele zabawy, ale jakoś nie mogę się z nimi rozstać i naprawdę lubię ich słuchać. Niestety ergonomia na dłuższe odsłuchy jest dla mnie słaba.

Jakieś konkretnie sprzęty polecasz?

Ja to rozumiem i szanuję bo każdy ma inne oczekiwania co do dźwięku i piszę tylko za siebie ;) TH610 też są nudne ale z pamięci mogą być bardziej "żywe" od Etymoticów więc może i dobry kierunek. W każdym razie ja po godzinie z nich wyskoczyłem na OLXa :) 

 

Co do dongli to przykładowo iBasso DC04 Pro po balansie fajnie się dogada z Senkami ale z dobrze zasilonego portu USB (nie telefon). Zawsze można iść wyżej i drożej. W sklepie odsłuchaj kilka różnych par słuchawek i źródeł. To co Ci najlepiej przypadnie do gustu spróbuj wypożyczyć za kaucją bo po wielu godzinach może wyjść, że coś drażni, czegoś brakuje więc nikt raczej nie poda tutaj gotowej recepty.

Na pewno skreśliłbym Szita Magni bo miałem i nie polecam. xDuoo Plus też miałem, fajny może przypasuje. Reszty nie słuchałem ale JDS ma dobre opinie i byłbym jego ciekaw.

Edytowane przez x86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, x86 napisał(a):

Miałem Etymotici ER4XR i była to katastrofa ergonomiczna i dźwiękowa jak dla mnie. Szczyt nudziarstwa płynął z tych IEMów dlatego nie dziwię się autorowi, że poszukuje więcej emocji :) HD600 widzę w dobrej synergii z torem nie kastrującym najniższych i najwyższych rejestrów, z gładką choć żywą charakterystyką. Połączenie po 4.4mm z dobrym donglem podłączonym do komputera moim zdaniem spokojnie wystarczy choć oczywiście będą się skalować z większymi klockami. Po odsłuchaniu HD660S2 i porównaniu ich z HD650 (HD600 też mam ale nie porównywałem bo najmniej je lubię z całej serii) to dziś wolałbym dopłacić do tych pierwszych i mieć praktycznie kompletne brzmienie i w większości aspektów na sporo wyższym poziomie. 

HD600 mają tyle emocji co teściowa zmęczona wieszaniem firanek. Znam tylko ER4SR i uważam za bardzo udany produkt, tylko że ich styl dużo bardziej przypomina Beyery DT880 (Pro), a nie wspomniane Sennheisery. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, majkel napisał(a):

HD600 mają tyle emocji co teściowa zmęczona wieszaniem firanek.

Wszystko zależy czego oczekuje słuchacz. Czy Beyerowej neutralności barwy - ktoś powie nuuuuuda, czy podkolorowanej radosnej z Senków - tu może pojawić zachwyt i emocje :) Ja tam lubię zarówno Beyery jak i Senki w zależności od humoru i nastawienia.

Oczywiście mocne uogólnienie którego nie trzeba traktować (szczególnie na forum) poważnie. Mam T1v1 z niskim numerem seryjnym i byłem zaskoczony  (szczególnie po małych modach) jak przełamują stereotypy nt. Beyerów.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maskaspawacza napisał(a):

Co do TH610, jak to w końcu jest z tym wzmacniaczem? Większość tego co czytałem, mówi, że lubią prąd i jak się ma mocne źródło to grają zdecydowanie lepiej. Tutaj, na forum, widziałem dużo polecania do nich Mojo. Cz zagrają one bez problemu z takiego Macbooka? Może polowanie na używki, pomijając wzmacniacz też ma jakiś sens...

 

Nie zgadzam się z opiniami że z mocniejszym źródłem grają "zdecydowanie lepiej". Właśnie wskrzesiłem iFi Go Blu i on bez problemu daje z nimi radę z wyjścia 3.5 mm, można tak zgłośnić że się ogłuchnie. On niby uchodzi za dość mocnego malucha, no ale bez jaj, żadne z niego mocarne źródło. A napędem w przypadku tych słuchawek nie różni się od Toppinga A90. Jasne, z Aune Yuki + A90 one grają trochę lepiej, przede wszystkim czyściej, jakby delikatniej. Ale to jest tyle, co różnica wpływu danego DACa i wzmacniacza... Nie mocy. Takie Arye Stealth nawet po balansie brzmiały do czterech liter z Go Blu. :) TH 610 grają wyśmienicie nawet z samego Aune Yuki. Gdyby to były moje jedyne słuchawki, oraz gdyby pominąć wygodę (brak pokrętła itd.), mógłbym sprzedać wzmacniacz i zostawić tylko tego dongla - nie zauważyłbym żadnej różnicy. Tak samo nie zauważam różnic przy gainie na low / medium / high z Toppinga A90, choć używam medium dla wygody. Korzyść jest, ale z dobrego źródła. Nie musi być nie wiadomo jak mocne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, majkel napisał(a):

HD600 mają tyle emocji co teściowa zmęczona wieszaniem firanek.

Wspaniała metafora. Ja nie szukam dokładnie tego co w ER4SR, też na siłę nie potrzebuję czegoś innego. Raczej zastanawiam się co mogę w realnym budżecie dostać, co mogłoby mnie oczarować i zaskoczyć. Na pierwszy ogień idą słuchawki, które kiedyś tam mi po głowie chodziły, coś tam dawno posłuchałem i chciałem mieć, ale sam nigdy nie miałem.

 

Beyery może też się jakieś uda posłuchać... Chciałem tylko jakiś wznak po taniości, a tutaj nowe opcje się rodzą.

 

Dzięki @Leairve, w takim razie koniecznie muszę posłuchać również Fostexów. Czas napisać do MP3Store czy mają te dwa modele do odsłuchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, maskaspawacza napisał(a):

Wspaniała metafora. Ja nie szukam dokładnie tego co w ER4SR, też na siłę nie potrzebuję czegoś innego. Raczej zastanawiam się co mogę w realnym budżecie dostać, co mogłoby mnie oczarować i zaskoczyć. Na pierwszy ogień idą słuchawki, które kiedyś tam mi po głowie chodziły, coś tam dawno posłuchałem i chciałem mieć, ale sam nigdy nie miałem.

 

Beyery może też się jakieś uda posłuchać... Chciałem tylko jakiś wznak po taniości, a tutaj nowe opcje się rodzą.

 

Dzięki @Leairve, w takim razie koniecznie muszę posłuchać również Fostexów. Czas napisać do MP3Store czy mają te dwa modele do odsłuchów.

Na szczęście świat audio to nie kompromis czy wejść w przymulone Senki czy pojechane w drugą stronę po bandzie Beyery. Polecam dobierać sprzęt na podstawie ich przeciwieństw. Da to swego rodzaju przeciwwagę, będą się wzajemnie uzupełniać a całość będzie optymalnie zbalansowana. Ety są świetne, przejrzyste, zwiewne, precyzyjne a duszy i emocji doda im takie małe pudełeczko, jednocześnie nie okradając iemów z tych najlepszych cech. W ER4SR warto zmienić kabelek na taki z miedzi od jimmiego. Mój podstawowy sprzęt hotelowo-wyjazdowy. Gra to przezarąbiście, dynamicznie, pełnym dźwiękiem, muzykalnie, precyzyjnie, nie jest też duszno choć Mojo 2 nie gra specjalnie zbyt szeroko (jak nie ety 😊) - aplikowane po bożemu głęboko, w rozdziewiczone uszy. Mogę słuchać długo bez problemu, ale rozumiem, że komuś może nie pasować ergonomicznie.

Mam jeszcze ER4XR i Etymotic Evo z 2 armaturami.

Pojedź gdzieś i posłuchaj.

IMG_3996.jpeg

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacny sprzęt. Mam dokładnie miedziany kabel od Jimmiego. Ety bardzo lubię i szanuję za dźwięk, dla mnie sprawie radość i daje mi frajdę, co najważniejsze. Na dodatek są poręczne i można je wszędzie zabierać. Jednak teraz potrzebuję coś do siedzenia w domowym biurze. Ety, poprzez aplikację, męczą na dłuższych odsłuchach. Głośniki mam przy TV i nie chcę się bawić w drugi zestaw do kompa (raczej chcę spróbować czegoś nowego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, maskaspawacza napisał(a):

Zacny sprzęt. Mam dokładnie miedziany kabel od Jimmiego. Ety bardzo lubię i szanuję za dźwięk, dla mnie sprawie radość i daje mi frajdę, co najważniejsze. Na dodatek są poręczne i można je wszędzie zabierać. Jednak teraz potrzebuję coś do siedzenia w domowym biurze. Ety, poprzez aplikację, męczą na dłuższych odsłuchach. Głośniki mam przy TV i nie chcę się bawić w drugi zestaw do kompa (raczej chcę spróbować czegoś nowego).

To sprzedaj/nie kupuj HD600 bo one mają się do Ety jak świnia do kota. Jak mówi stare polskie przysłowie z g…. bicza nie ukręcisz.

Mogę polecić Ci do takiego Mojo 2 nieprodukowane słuchawki Final Sonorous VI bo to podobna droga, ale trzeba ich posłuchać bo nie wszystkim mogą podpasować.

 

Zwróć też uwagę na drewniane Audio-Technica EsW9- sprzedałem wczoraj za 500zł a granie rewelacyjne jak za te pieniądze.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za nowe modele. Początkiem przyszłego tygodnia idę do mp3store więc będę próbował różnych wynalazków. Zobaczymy co się wydarzy.

 

Wie ktoś jak można sprzęt odsłuchiwać? Moim przenośmy odtwarzaczem jest telefon. Wie ktoś jak tam wygląda sytuacja z puszczaniem muzyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maskaspawacza napisał(a):

Dzięki za nowe modele. Początkiem przyszłego tygodnia idę do mp3store więc będę próbował różnych wynalazków. Zobaczymy co się wydarzy.

 

Wie ktoś jak można sprzęt odsłuchiwać? Moim przenośmy odtwarzaczem jest telefon. Wie ktoś jak tam wygląda sytuacja z puszczaniem muzyki?

Są elastyczni. 😊 Weź telefon z muzyką lub użyjesz ich źródła- do dogadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No dokładnie o to chodzi w tej całej zabawie by wybrać słuchawki pod siebie, a nie to co się komu podoba lub nie ;) Gratulacje z tytułu wyboru i zakupu. Ja też chętnie bym posłuchał HD490. Po przetestowaniu HD660S2 jest apetyt na nowości od Sennheisera choć swoich HD650 z circa 2005 roku raczej nigdy nie oddam :D

Edytowane przez x86
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności