Skocz do zawartości

Posiedzenie Wrocław 02 2024


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Name44 napisał(a):

 

Ja wiem, ja wiem! 🙂 

Ja też bo słuchałem dzisiaj z Susvarami i rozmawiałem z bardzo zadowolonym nowym właścicielem. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

IMG_20240224_183310.thumb.jpg.8b2519f6f59229d8f14c7b667329a09a.jpg

 

Zdjęcie przedstawiające wyjątkowo rzadko występujący w naturze hardware'owy efekt crossfeed w świecie słuchawek.

 

20 godzin temu, Palpatine napisał(a):

 🥰gdzie team "czopki"?

Melduję się, natomiast nic nie zamierzam pisać o wrażeniach dźwiękowych, bo wczorajsze spotkanie było dla mnie wyłącznie towarzyskie, żadnych krytycznych odsłuchów nie uskuteczniałem :P 

Napiszę tylko, że Fei Wan zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie:

20240224_130432.jpg

 

A oprócz nowych znajomości meetę wygrał dla mnie kawałek, który przypomniał mi, co my w tym całym hobby robimy - szukamy muzyki, która jeży nam włos na karku:

 

 

  • Like 3
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie było, ale się skończyło. Dziękuję organizatorowi @kurop za miłe przyjęcie oraz wszystkim kolegom, z którymi było miło się spotkać i pogadać.

 

@Praedodziękuję za zapodanie mi hajendowych czopków na start i miłą pogawędkę.

@vonBaron dzięki za możliwość zapoznania się z Abbysami.

@Tytus1988 Dziekuję za indywidualne konsultacje na kanapce, które pomogły mi podjąć ostateczną, pozytywną decyzję.😊

@Najner miło się gawędziło. Słuchaj jazzu!

@Corvin74 może jeszcze kiedyś przekonam się do Hifiman bo rzeczywiście zagrały koncertowo.

@Tajniakos przez Ciebie znalazłem już ofertę na KSE1200 i walczę ze sobą, motyla noga!

@Samuel_Dziękuję za możliwość zapoznania z R10. Tor, na którym słuchałem zrobił na mnie fenomenalne wrażenie.

@Gracjan posłuchaj sobie kiedyś Sonorous X!

 

Przepraszam jeśli kogoś pominąłem. Pozdro.

 

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
  • Thanks 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za spotkanie; @kurop - jak zawsze zresztą - fenomenalnie wszystko zorganizował.

Miło było spotkać forumową brać i porozmawiać na różne, nie tylko z audio, związane tematy.

Co do moich krótkich refleksji:

- susvary nie są dla mnie, to bardzo dobre i uniwersalne słuchawki, świetne technicznie itd., ale nie dla mnie, nie pod mój gust. I tak, były odpowiednio napędzone i mocy im nie brakowało :)

- abyss 1266 są dla mnie, kapitalnie grające słuchawki i nie przeszkadza mi ich wygląd, gabaryty czy ciężar; jest tzw. ogień :)

- Lucarto Audio - fantastyczny wygląd, wykonanie i brzmienie; świetnie zagrały z audeze 3 (i to była dobrze grająca sztuka audeze 3) i d8000; innymi słuchawkami zresztą też; mogłem w końcu poznać konstruktora i właściciela, stworzenie tak grających i tak wyglądających klocków jest dla mnie mistrzostwem; miło było też wymienić się refleksami na temat muzycznych upodobań i oczekiwań względem sprzętu/słuchawek, cudze spojrzenie na ten temat (osoby obkutej na maksa w tej dziedzinie) zawsze rozwija,

- dave nie zawiódł, nigdy nie zawodzi,

- tytusowe staxy za 600 zł zagrały świetnie; aż strach pomyśleć jak grają w optymalnym secie X9000; ale ja wciąż czekam na final audio X8000,

- woo audio luna fajnie zagrała, tak samo jak wiele innych klocków, słuchawek, których nie sposób wymienić.

było też kilka rozczarowań, ale kto by przywiązywał do tego wagę.

Najlepsza była atmosfera forumowej braci :)

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za przyjemne spotkanie i @kuropza świetną organizacje. 

Moje słuchawki zostały ocenione pozytywnie przez pewną osobę (wtajemniczoni wiedzą o kogo chodzi) także mogę już się wylogować. :D

Ulepszony HeadTrip to już top topów jeżeli chodzi o wzmacniacze słuchawkowe. Przemka Staxy które mają 50 lat mocno zryły mi beret, w życiu bym nie powiedział że kosztują 600zł.

Edytowane przez vonBaron
  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Palpatine napisał(a):

Śliczny jest ten klocek Lucarto 🥰

A gdzie team "czopki"?

 

Melduje się jako team czopki.

1 godzinę temu, lobuz1 napisał(a):

Pięknie było, ale się skończyło. Dziękuję organizatorowi @kurop za miłe przyjęcie oraz wszystkim kolegom, z którymi było miło się spotkać i pogadać.

 

@Praedodziękuję za zapodanie mi hajendowych czopków na start i miłą pogawędkę.

@vonBaron dzięki za możliwość zapoznania się z Abbysami.

@Tytus1988 Dziekuję za indywidualne konsultacje na kanapce, które pomogły mi podjąć ostateczną, pozytywną decyzję.😊

@Najner miło się gawędziło. Słuchaj jazzu!

@Corvin74 może jeszcze kiedyś przekonam się do Hifiman bo rzeczywiście zagrały koncertowo.

@Tajniakos przez Ciebie znalazłem już ofertę na KSE1200 i walczę ze sobą, motyla noga!

@Samuel_Dziękuję za możliwość zapoznania z Sony MDR-R10. Tor, na którym słuchałem zrobił na mnie fenomenalne wrażenie.

@Gracjan posłuchaj sobie kiedyś Sonorous X!

 

Przepraszam jeśli kogoś pominąłem. Pozdro.

 

Słuchałem SX, i poniżej o nich wspomnę :)

 

Wrażenia ze spotkania u @Tytus1988

Sonorousy X - z AK SR35 bardzo naturalne granie jak na te słuchawki, potężne źródła pozorne, wydają się mega prawdziwe, to w innych słuchawkach wydają się mniejsze niż w rzeczywistości, potężny bas, piękna plastyczna średnica i wprost urzekające wysokie tony - 10/10 
Tribute 7 - fenomenalny impakt basu, lekko podbita góra, akustyczne granie lll, wyższa średnica schowana lekko , duże źródła - 6,5/10

Stax 009 - mistrzowska neutralnosć, one są najlepszymi technicznie słuchawkami jakie słuchałem i w ogóle najlepszym sprzętem audio jaki słyszałem, szczegółowość, rozdzielczość i czystość robią kosmiczne wrażenie - 10/10

 

Wrażenia z meetu:
Krypton 5 - kapitalne technikalia, ciepła, nasycona średnica, bardzo żywa góra, ogólnie dość znaczna V-ka, wybitny bas, rewelacyjne ukazanie akustyki nagrań. Ogólnie są to jedyne słuchawki razem z Abyssami słuchanymi z toru @kajetanjazz oraz Sonorous X, które dały mi wrażenie stania nad przepaścią i spojrzenia się w dół, ale są bardzo specyficzne - 9,5/10
Aroma audio Fai Wan - przyjemna barwa, dużo przestrzeni między źródłami, więcej niż w KR5, bardziej też neutralnie, ale wciąż ciepło i bardzo plastycznie, technikalia ponownie wybitne - 9,5/10
Sonorousy VI - ultra przejrzystość, dobra rozdzielczość, ale dla mnie trochę gorzej ukazują fakturę kontrabasu w Renaud Garcia Fons - 6/10
Kinera Loki - technikalia wybitne, bardzo naturalne odczucia jak na IEMy, bardzo otwarta i szeroka scena, FENOMENALNY BAS, który czuć - ocena 9,5/10
DCA Stealth - bas schodzi cholernie nisko, ale jest w małej ilości, dużo góry i powietrza, duża scena, ocena - 9/10
LCD3 - trochę zaćmione, ale dosyć naturalne, bas świetny, równiejsze niż stare LCDki, nawet fajna scena, ocena 7,5/10
D8000 Pro Limited Ed - wybitne technikalia, baaardzo naturalne, niesamowita średnica, ciepła i lekko słodka, lekkie przyciemnienie, bardzo duża scena, NIESAMOWITY FIZYCZNY BAS KTORY CZUĆ - 9,5/10
Hd820 - piękny subbas, duże źródła i bardzo dużą przestrzeń, ale trochę za jaskrawe, grają lekko jak elektrostaty - 7/10
Rozczarowanie - Abyssy, dlaczego? Bo zapamiętałem je na torze @Kajetanjazzjako ultra słuchawki pod każdym względem, a na meecie wrażenie było trochę gorsze, mimo sejsmicznego basu ;)

I dziękuję Łukaszowi (Lucarto Audio) za zaproszenie do salonu w Opolu. Kiedyś tam wbiję 🙂
 

Edytowane przez Gracjan
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności