Skocz do zawartości

DAC do Letshuoer S12 lepszy od czarnego Audioquesta Dragonfly do 500zł. Mile widziane chińskie wynalazki.


Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już, że grały bardzo rozdzielczo, a jak się wygrzały to scena się zrobiła całkiem niezła jak na IEMy. Fajne słuchawki. Szkoda, że po tygodniu padły. Zastanawiam się co powiedzieć sprzedawcy. Zwrot pieniędzy czy wymiana na nowe. Raczej wymienię na te same, bo inaczej stracę na vacie i przewalutowaniu. W kwestii balansu tonalnego się nie wypowiem, bo z piankami robiło się bardziej basowo, ciepło, a z gumkami bliżej neutralności. 
Zastanawiam się czy Astell & Kern robi podobny brzmieniowo sprzęt do starych iriverów. Z tymi słuchawkami mogłoby to być ciekawe połączenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się ciekawie :) Zrobilibyście to co oni piszą? 
"Cześć Peter,

proszę nakręć film, czyli zniszcz słuchawki zanurzając je w wodzie, a następnie prześlij mi film, złożę wniosek o zwrot pieniędzy bezpośrednio do Ciebie. Dzięki . Miłego dnia!

Pozdrawiam,

Lisa"

xxxu2.jpg

xxxxxx.jpg

Jest jeszcze ciekawiej. Słuchawka się samonaprawiła i zaczęła grać jak druga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zrobiłbym tak.

 

Od pewnego czasu stało się to dość często spotykaną praktyką - niezależnie od tego jak duże kontrowersje i zdziwienie to wzbudza.

 

Dystrybutorowi taniej jest wysłać nowy egzemplarz niż pośredniczyć w odesłaniu, naprawie i ponownej wysyłce kolejnego.

 

A przez to, że chcą mieć pewność, że nie wyłudzasz dodatkowej kopii jakimiś niestworzonymi informacjami nt. złego działania, masz zapewnić im dowód zniszczenia owego niesprawnego modelu.

 

Mówię: kontrowersyjne rozwiązanie, ale jeśli tego nie zrobisz, będziesz długo bujał się z procedurą zwrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, x86 napisał(a):

Planary w przeciwieństwie do dynamików potrafią zmartwychwstać ale tylko na jakiś czas

Zgadza się, S12 które swego czasu do mnie trafiły, też na jakiś czas ożyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, HappyBlack napisał(a):

 

Końcem czego?

(( :

 

Gwarancja z eBay'a?

Nakręć wideło, w którym rozwalasz swój aktualny zestaw, a nowy dostaniesz gratis!*

 

* - tylko w ciągu 30 dni od wysłania przesyłki

No jak tak to bym nie ryzykował. Zresztą nie się co zamykać na zmiany, na początku wydaje się że gra jak marzenie a potem słuchawki lądują w sklepiku, bo jednak coś tam nie do końca pasuje.

Ja akurat miałem S12 Pro, ale jak dla mnie to grały słabo. Pisałem wcześniej: dużo basu, mało detali, mało czytelne wokale i cyfrowy pik na górze. Chyba że S12 są inaczej zestrojone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Perul napisał(a):

Zgadza się, S12 które swego czasu do mnie trafiły, też na jakiś czas ożyły.

A możesz powiedzieć na ile czasu Ci ożyły? 

 

Godzinę temu, x86 napisał(a):

Planary w przeciwieństwie do dynamików potrafią zmartwychwstać ale tylko na jakiś czas, nie ma cudów.

Na ile dni zazwyczaj ożywają? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mamalyga napisał(a):

A możesz powiedzieć na ile czasu Ci ożyły?

Akurat u mnie to na max 15 minut, ale zanim trafiły do mnie to miały epizody przerywania/słabszego grania (jednej ze słuchawek), aż w końcu przerwały na dłużej i trafiły do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2024 o 04:51, HappyBlack napisał(a):

Od pewnego czasu stało się to dość często spotykaną praktyką

Serio? Bo to brzmi jak scam, by wymigać się od wymiany z tym filmem jako podkładką. W razie czego można pokazać go platformie - patrzcie, no przecież kupujący sam sobie te słuchawki zepsuł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Silu00 napisał(a):

Serio? Bo to brzmi jak scam, by wymigać się od wymiany z tym filmem jako podkładką. W razie czego można pokazać go platformie - patrzcie, no przecież kupujący sam sobie te słuchawki zepsuł. 

No właśnie. Trochę dziwne i się waham. Najlepiej by było jak by ktoś mi dał zepsute S12 do tego celu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzałem, że to absurdalne i kontrowersyjne - ale jeśli rzeczywiście ma się uszkodzony sprzęt, to co szkodzi spróbować?

 

Na potwierdzenie, że nie zmyślam:

 

https://www.reddit.com/r/Aliexpress/comments/182lgr1/seller_asked_me_to_videophoto_destruction_of/

 

https://www.reddit.com/r/Aliexpress/comments/vzn0uo/seller_asking_me_to_damage_the_item_in_order_to/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, nigdy się z tym nie spotkałem, ale to faktycznie wygląda jak normalna praktyka, gdy sprzedający podejrzewa, że kupujący próbuje scamować i wyłudzić 2 produkt. I nie tylko Chińczycy proszą o takie zabiegi. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mamalyga napisał(a):

A może ktoś z Was ma zepsute S12?

Miałem, ale odesłałem - mieli mi wysłać sprawne i już ponad pół roku, jak przestali na maile odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, wfmsiekierka napisał(a):

Jaki sklep?

Bezpośrednio producent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobra iBasso DC04 Pro zebrał najwięcej głosów, więc go zamówiłem :)

Na forum AudioFanatyka jakiś gość zrobił porównanie chińskiego dongla JCALLY JM6 za 60zł i AudioQuest Cobalta za 1000zł i forsuje tezę, że grają prawie identycznie i nie ma sensu brać droższego DACa niż 60zł. Co o tym myślicie? 

Zastanawiam się czy to nie prawda i czy może nie wycofać się z zakupu. 

Edytowane przez Mamalyga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności