Skocz do zawartości

Woo Audio WA6 oraz Ultrasone Edition Eleven - wyjątkowo udany mariaż!


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Z przyjemnością zapraszamy na bliższe zapoznanie się ze skomponowanym zestawem, który z łatwością zabierze nas w soniczną podróż bez ruszania się z kanapy!

 

Mowa o lampowym wzmacniaczu słuchawkowym Woo Audio WA6, wykonanym z duchem starej szkoły - metodą point-to-point, pracującym klasie A, wykorzystującym lampy mocy/sterujących triod 13DE7 oraz prostowniczą 5AR4, co w połączeniu z wykorzystaniem dobrej jakości transformatora oraz niesymetrycznego przebiegu sygnału analogowego daje przepis na bardzo przyjemnie brzmiący wzmacniacz. Wzmagający plastyczność stereofonii, dźwięczność instrumentów. Brzmi kameralnie, naturalne. Ale, to nie byłoby możliwe, gdyby nie sparowanie go z odpowiednimi słuchawkami. Słuchawki niemieckiej manufaktury, Ultrasone Edition Eleven, bo o nich mowa, to niemalże ukryty diament pośród innych obiektów. Unikalne, nietuzinkowe rozwiązanie w postaci opatentowanego systemu umieszczenia dynamicznego przetwornika w komorze, w tym wypadku otwartej - S-Logic plus, który ucieleśnia wręcz źródła pozorne, wzmaga doznania akustyczne dając wrażenie niebywałej muzykalności, tutaj technika łączy się z muzyką. Rozmieszczenie instrumentów na scenie, z odpowiednią wagą, formą, możliwe - na wyciągnięcie dłoni. Nie ma w tej prezentacji laboratoryjnej, studyjnej precyzji, wszystko podane dźwięcznie, jak żywe, z odpowiednią dozą emocji, w odpowiedniej odległości. Jest muzyka, przez duże M. 

 

Serdecznie zapraszamy do odsłuchów w naszym warszawskim salonie HiFi Pro.

 

https://mp3store.pl/sluchawki/hi-end/ultrasone/2020300165251200504/4043941101128/ultrasone-edition-eleven

 

https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-sluchawkowe/woo-audio/2017000434018012743/2021027800006/woo-audio-wa6-2nd-silver-lampowy-wzmacniacz-sluchawkowy

 

 

eleven.jpg

wa6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MP3store WAW napisał(a):

wykonanym z duchem starej szkoły - metodą point-to-point

Ja to widzę tak. Nawet płytki nie chciało się zrobić, ale audiofil i tak kupi. Jak robiłem zwrotnice do moich kolumn też nie chciało mi się płytki rzezać, to zrobiłem na pająka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
46 minut temu, Rafacio napisał(a):

Ja to widzę tak. Nawet płytki nie chciało się zrobić, ale audiofil i tak kupi. Jak robiłem zwrotnice do moich kolumn też nie chciało mi się płytki rzezać, to zrobiłem na pająka.

😄

 

Mimo wszystko, całość prezentuje nad wyraz muzykalny, eufoniczny przekaz :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności