Skocz do zawartości

MŚ w piłce nożnej Qatar 2022


MichalZZZ

Rekomendowane odpowiedzi

Obstawiamy dzisiejsze spotkania? Kto trafi wynik dwóch meczy, temu @Tytus1988 puszcza dalej karton z zawartością ;)

 

Morocco - Chorwacja 2:2

Niemcy - Japonia 2:1

Hiszpania - Costa Rica 2:0

Belgia - Canada 3:1

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 897
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

17 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Obstawiamy dzisiejsze spotkania? Kto trafi wynik dwóch meczy, temu @Tytus1988 puszcza dalej karton z zawartością ;)

 

Morocco - Chorwacja 2:2

Niemcy - Japonia 2:1

Hiszpania - Costa Rica 2:0

Belgia - Canada 3:1

Morocco - Chorwacja 0:3

Niemcy - Japonia 2:0

Hiszpania - Costa Rica 2:2

Belgia - Canada 4:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wynik wytypowałeś pierwszego spotkania. Morocco może być moim zdaniem jednym z czarnych koni tego turnieju. Mają bardzo ciekawy skład. Dobry mecz się szykuje 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Ciekawy wynik wytypowałeś pierwszego spotkania. Morocco może być moim zdaniem jednym z czarnych koni tego turnieju. Mają bardzo ciekawy skład. Dobry mecz się szykuje 👍

Panie, ja się znam na sprawnym przepływie 0 i 1, nie na kopanej 😂

 

Lubię oglądać, nie zrozum mnie źle, jak się mnie ktoś zapyta to powiem (zgodnie z prawdą), że kibicuję 3 drużynom (PL, LFC i Stomil). Ale żebym się znał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie szkodzi, to tylko zabawa :) Moja żona też się nie zna na piłce, a jak grałem kiedyś u buka (nie polecam), to częściej trafiała wyniki ode mnie ;) Dzięki za wytypowanie 👍 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Najner napisał(a):

Marzy mi się taka sytuacja, jak cztery lata temu i niemcy wracający do domu po fazie grupowej! Niemcy 0 - 3 Japonia :D 

 

 

 

Wcale też bym się nie pogniewał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Najner napisał(a):

Marzy mi się taka sytuacja, jak cztery lata temu i niemcy wracający do domu po fazie grupowej! Niemcy 0 - 3 Japonia :D 

 

 

 

Ale, ale, ale...
Przecież to alianci! 😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, vonBaron napisał(a):

Co za gość :lol:

Może to kontrowersyjna opinia, ale moim zdaniem ma rację :D Powiedział w dyplomatycznych słowach, że personalnie jesteśmy słabi i jest to prawda :D

 

SmartSelect_20221123_124719_Messenger.jpg

 

Jeszcze jedno moje przemyślenie - cała ta otoczka MŚ (generalnie, nie tylko w tym roku) trochę przyćmiewa fakt, że piłka klubowa stoi na wyższym poziomie. Ludzie w klubie grają ze sobą przez cały rok, trenują codziennie, są lepiej zgrani i lepiej przygotowani faktycznie. Moim zdaniem (czysto piłkarsko) liga mistrzów stoi na wyższym poziomie niż mundial, jest więcej składnych akcji, grania po ziemi na mniejszym dystansie itp.

Edytowane przez Najner
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Najner napisał(a):

cała ta otoczka MŚ (generalnie, nie tylko w tym roku) trochę przyćmiewa fakt, że piłka klubowa stoi na wyższym poziomie.

Taa tylko na razie przełożenie tego takie, że z Rakowa który wyraźnie odstawił resztę stawki, nie ma żadnego zawodnika w reprezentacji. Podobnie w przypadku Lecha, któremu całkiem dobrze idzie w pucharach, ale z reprezentantów bodajże tylko Skóraś, który grzeje ławkę. 

Na ten moment najbardziej zawodzą zawodnicy z klubów Europejskich, jak Lewy czy Zieliński, a tutaj każdy oczekiwał najwyżej jakości. Ta kadra na pewno nie jest mocna. Powiedziałbym, że wręcz słabiutko. Ich styl gry może się nie podobać, ale w sumie to chyba jedyny sposób, żeby nas przeciwnik nie zdeklasował.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do gry wkracza Hiszpania (najbardziej interesująca mnie repka obok Polski i Argentyny). Liczę na wielu piłkarzy Barcy w pierwszym składzie - Busquets, Gavi, Pedri, Ferran, Alba, Eric García, Ansu Fati. W obwodzie jest jeszcze Balde w ostatniej chwili powołany w miejsce kontuzjowanego Jose Gaya. Z całą pewnością pewne miejsce w składzie ma Busi, który w reprezentacji jest niezastąpiony. Zagra też pewnie Pedri i Gavi. Myślę, że środek boiska będzie obstawiony przez piłkarzy Barcy. Na skrzydłach mam nadzieję też zobaczyć przynajmniej jednego piłkarza Blaugrany (Ansu Fati bądź Ferran Torres). Z tyłu zapewne zagra w podstawie Eric Garcia, któremu Enrique od początku ufa a ten go nie zawodzi. Na lewej stronie obrony zagra myślę że napewno Jordi Alba.

 

Nie mogę się doczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Najner napisał(a):

cała ta otoczka MŚ (generalnie, nie tylko w tym roku) trochę przyćmiewa fakt, że piłka klubowa stoi na wyższym poziomie. Ludzie w klubie grają ze sobą przez cały rok, trenują codziennie, są lepiej zgrani i lepiej przygotowani faktycznie. Moim zdaniem (czysto piłkarsko) liga mistrzów stoi na wyższym poziomie niż mundial, jest więcej składnych akcji, grania po ziemi na mniejszym dystansie itp.

A ktoś w ogóle twierdzi, że jest inaczej? :) Otoczka MŚ jest taka a nie inna, bo to turniej, który odbywa się raz na kilka lat i zrzesza reprezentacje ze wszystkich kontynentów, podczas gdy rozgrywki klubowe są wewnątrz danych krajów, a puchary międzyklubowe zazwyczaj odbywają się albo również wewnątrz krajów albo co najwyżej w jakimś fragmencie kontynentu. Plus, znaczenie ma sam fakt, że drużyny są reprezentacjami narodowymi, a to kolejny istotny aspekt - tożsamość narodowa jest zazwyczaj na całe życie, a gra w klubie to po prostu praca, a piłkarze dość często tych pracodawców zmieniają. Plus, takie turnieje (tak samo olimpiada) przyciągają dużo więcej osób niż rozgrywki klubowe, bo ze względu na narodowy charakter przestaje to być "tylko piłka nożna".

Edytowane przez Andrewek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności