Skocz do zawartości

MŚ w piłce nożnej Qatar 2022


MichalZZZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 897
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@docentore

 

Daj spokój. Wściekły jestem najbardziej na Michniewicza. Jeszcze teraz mówi w wywiadzie, że funkcjonowało to całkiem dobrze. Ja się pytam gdzie? Chyba, że oglądaliśmy inny mecz. 

 

I to jego :

 

"mnie Arabia nie zaskoczyła niczym oprócz tego, że wygrała z Argentyną" 

 

Noż cholera jasna, bo jak nie pije, to aż się teraz napije. 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Najner napisał(a):

W wyścigu do piłki nie wolno mu było tak ściągać za koszulkę i zastawiać, moim zdaniem prawidłowo gwizdnął. Lewciu poszedł na plażę w Barcelonie kilka razy i zapomniał jak się karne kopie ;)

Obaj się ciągali mniej więcej po równo. Jak dla mnie to poszło o to, że Meksykanin wyskoczył przed Lewego nożycami, żeby go zablokować, bo piłka była w tym czasie zupełnie gdzie indziej. Czyli nie da się tego wytłumaczyć próbą zagrywki.

21 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Obudził się Michniewicz. 

Wow. To jest skandal co ten człowiek robi na ławce trenerskiej jako selekcjoner reprezentacji Polski. 

Ważne, że przez telefon nie gadał w trakcie meczu. I pod krawatem był!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, vonBaron napisał(a):

Komentarz na TVP też denny, na France odpalam Abyssy :P

Dzieciaki przejmuje mama, to teraz też odpalam słuchawki bez komentarza komentatorów i tak będę oglądał mecz Francuzów 🙂

 

Aczkolwiek Laskowskiego bardzo lubię 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrali prawie tak jak powiedział kilka dni temu Krychowiak - brzydko, ale do tego nieskutecznie. A miało być brzydko i skutecznie.

 

Niczego innego jednak się nie spodziewalem. Można pakować walizkę, bo z taką grą to nawet nie ma co z grupy wychodzić.

 

Decyzje Michniewicza też zostawiam bez komentarza. 84 minuta, a trzech napastników siedzi na ławce.

 

Ta reprezentacja to ponury żart - zresztą jak cała polska piłka ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, majkel napisał(a):

 

Ważne, że przez telefon nie gadał w trakcie meczu. I pod krawatem był!

Majkel, przepraszam Cie, ze może za bardzo wyskoczyłem dziś na Ciebie. To nie w moim stylu, ale broniłem faktów. Musisz mi wybaczyć i zrozumieć, że dla mnie piłka to wielkie emocje :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

@docentore

 

Daj spokój. Wściekły jestem najbardziej na Michniewicza. Jeszcze teraz mówi w wywiadzie, że funkcjonowało to całkiem dobrze. Ja się pytam gdzie? Chyba, że oglądaliśmy inny mecz. 

 

I to jego :

 

"mnie Arabia nie zaskoczyła niczym oprócz tego, że wygrała z Argentyną" 

 

Noż cholera jasna, bo jak nie pije, to aż się teraz napije. 

 

W sobotę mam Xmas party po meczu. Będzie pite.

 

Czuje, że będzie wstyd na imprezie jak cię mogę, choć z drugiej strony my tam jesteśmy, Irlandia nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Messi i Lewandowski dziś zawiedli. Ciekawe czy odpowie na to Mbappe. Nie widziałem jeszcze składów, które już zapewne są, ale podejrzewam, że z takimi brakami napewno zagra Dembele na skrzydle i to za niego będę trzymał kciuki 🤞 Oby się tylko nie połamał :)

 

Póki co najbardziej z piłkarzy Barcelony podobał mi się Frenkie De Jong. 

 

W ramach ciekawostki jeszcze napisze, że to Barcelona ma najwięcej reprezentantów na MŚ - 17. W ostatniej chwili został powołany Balde w miejsce kontuzjowanego Jose Gaya. Drugimi klubem z największa liczba repezentantów jest Bayern Monachium. Byłby na równi z Barcą gdyby kontuzji nie doznał Mane. 

 

I jeszcze jedno info. :

 

Man U rozwiązał kontrakt z Ronaldo za porozumieniem stron. Nie zagra on z Barceloną w 1/16 Ligi Europy. 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy serio myśleliście iż możemy dziś wygrać? Jak to mem mówił "Panie pilot nie gaś silników..." 🤣 Ta pipa zepsuła nam mega szanse bo z gry to nic. Z Arbią w łeb lub po farcie remis i do domu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wegiel21 napisał(a):

Wy serio myśleliście iż możemy dziś wygrać? Jak to mem mówił "Panie pilot nie gaś silników..." 🤣 Ta pipa zepsuła nam mega szanse bo z gry to nic. Z Arbią w łeb lub po farcie remis i do domu ...

 

A Ty nie masz nadziei i nie wierzysz jak gra Twoja Legia, kiedy jest skazana na porażkę? 

Teraz, vonBaron napisał(a):

Już pijany jesteś? :lol:

Dopiero drinka sobie zrobiłem, bo dzieci poszły spać :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Teraz widzę co napisalem 🤣 Kto to @von_bucik😂

To zapewne bucik Lewego co mu się omskło ;)

10 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

A Ty nie masz nadziei i nie wierzysz jak gra Twoja Legia, kiedy jest skazana na porażkę? 

Oczywiście iż mam, ale różnica jest taka iż moja Legia dużo rzadziej daje pupy z zespołami lepszymi jak ona, co nie znaczy iż nie daje pupy z gorszymi ;) Jednak jakoś mam większe przekonanie iż ta moja Legia wygra ze Spartakiem  czy Sportingiem Lizbona jak Polska z Argentyną ;)

Edytowane przez wegiel21
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wegiel21 napisał(a):

 

Oczywiście iż mam, ale różnica jest taka iż moja Legia duż rzadziej daje pupy z zespołami lepszymi jak ona, co nie znaczy iż nie daje pupy z gorszymi ;) Jednak jakoś mam większe przekonanie iż ta moja Legia wygra ze Spartakiem  czy Sportingiem Lizbona jak Polska z Argentyną ;)

No to chyba nie śledziłeś pl ligi w zeszłym sezonie :) przykład jeden z wielu. Raz na wozie raz pod wozem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, micbud napisał(a):

Póki co, pierwsze 2 miejsca ci co mieli zajmować ostatnie 2 miejsca. Hejters gona hejt :D

 

 

Screenshot_20221122_194354.jpg

Pokaż tą tabelę po 3 meczach.

Teraz, MichalZZZ napisał(a):

No to chyba nie śledziłeś pl ligi w zeszłym sezonie :) przykład jeden z wielu. Raz na wozie raz pod wozem. 

Spójrz na tabelę wszechczasów ;) Więcej jednak na wozie niż pod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności