Skocz do zawartości

Perfumy


NuYam

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki w pracy jakiś czas temu używały masowo Calvin Klein Into Her (in2her?) jakoś tak. 

 

https://www.ceneo.pl/596946?se=L23VtMLHAzho0QL5fAaTr8suYNmaiX-8&gclid=Cj0KCQiAyracBhDoARIsACGFcS7Q9dqhzKF1Xo92ojzRYqPhqReAtE29eyjBR-ljGe3acl5S55e5-JQaAg2FEALw_wcB

Edytowane przez Saiya-jin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Dirian napisał(a):

Odświeżam trochę temat :D

 

Szukam perfumu... dla kobiety. Orientuje się ktoś w temacie? Czym Wasze żony / kochanki się pryskaja i co ładnie pachnie? ;) 

 

Poszukiwany zapach delikatny, subtelny, raczej dla młodszej niż starszej pani. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to będę wdzieczny, bo w komentach na różnych stronkach to wszystko pięknie pachnie, a jak idę do Douglasa czy Sephory to po 2 testerach już nic nie czuję 😝

 

Budżet tak koło 4 stówek za 100ml.

Moja propozycja to Dolce&Gabana Light Blue  bardzo delikatny i przyjemny zapach

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam trochę temat
 
Szukam perfumu... dla kobiety. Orientuje się ktoś w temacie? Czym Wasze żony / kochanki się pryskaja i co ładnie pachnie?  
 
Poszukiwany zapach delikatny, subtelny, raczej dla młodszej niż starszej pani. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to będę wdzieczny, bo w komentach na różnych stronkach to wszystko pięknie pachnie, a jak idę do Douglasa czy Sephory to po 2 testerach już nic nie czuję
 
Budżet tak koło 4 stówek za 100ml.
Polecam Dolce Gabbana L'imperatrice, bardzo delikatny, wiosenny, owocowy zapach, właściwie nawet dziewczęcy, niestety o słabej trwałości, ale można dostać za ok. 140zl. Jeszcze ciekawsza propozycja to Givenchy L'interdit EDT, lekko słodki ale nadal delikatny i bardzo kobiecy. Moje dwa ulubione perfumy damskie, nie przepadam za wszystkimi ciężkimi ulepkami i na razie takie udało mi się znaleźć z trochę lżejszych, mojej już Givenchy kupiłem i jest bardzo zadowolona. Cała sera Aqua Allegoria od Guerlaina to także piękne, bardzo subtelne perfumy, niestety wtedy płacisz dużo pieniędzy za coś, co się w ogóle skóry nie trzyma. Jak zawsze polecam porównywarki cenowe perfumehub i perfumomaniak, mają listę tylko sprawdzonych perfumerii, ja za Givenchy dałem jakieś 250zl w kwietniu (większa pojemność, chyba 80ml)

Wysłane z mojego DN2103 przy użyciu Tapatalka



  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Co do EDP Hermesa - zdania są podzielone czy jest "lepszy" od wody toaletowej, którą również sprawdziłem.. Efekt- zostaje EDP.
YSL- zyskuje przy dłuższym poznaniu - jak to się czasami mawia. Natomiast petarda jest ten Tom Ford choć trwałość mogłaby być dłuższa. Polecam także tego JPG Intense - na nieco zimniejsze wieczory. Bardzo dobra i trwała projekcja. d3d0c3f6560e0d0bdc36c0da6140060c.jpg



  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, zielinskitomasz napisał(a):

Co do EDP Hermesa - zdania są podzielone czy jest "lepszy" od wody toaletowej, którą również sprawdziłem.. Efekt- zostaje EDP.
YSL- zyskuje przy dłuższym poznaniu - jak to się czasami mawia. Natomiast petarda jest ten Tom Ford choć trwałość mogłaby być dłuższa. Polecam także tego JPG Intense - na nieco zimniejsze wieczory. Bardzo dobra i trwała projekcja. d3d0c3f6560e0d0bdc36c0da6140060c.jpg


 

No właśnie czytałem że niektórzy i tak wolą EDT, z ciekawości będę musiał i tak sprawdzić EDP. 

Co do Yvesa to odrzuca mnie jego otwarcie, nie lubię chemicznego jabłka, później jest wyraźnie lepiej. Z podobnych względów nie przepadam za np z Diorem Sauvage, wolę Pradę Lune Rose Carbon, tańsza a imo lepsza. 

TF w ogóle nie znam, wydawało mi się że to zapachy głównie na zimę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

W temacie świątecznych prezentów... Ard Al Zaafaran Jazzab Silver🎄🎁🙂 Według mnie bardzo ciekawa opcja, jeśli ktoś lubi zapach Aqua Di Gio, ale w dużo niższej cenie :)

 

Lumii_20231215_204210771.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności