Jump to content

Recommended Posts

9 godzin temu, maciux napisał:

Jak odpaliłem Toola, to "Strong Bass"

No i jak? ;) I elektronikę jak grają? Jest odpowiednia dynamika i impakt na dole, przestrzeń?

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na chwilę obecną wiele więcej informacji nie znalazłem, ale nadchodzą nowe Fiio Fh5s w podkręconej konfiguracji 2DD + 2BA i z mocno podrasowanym wyglądem. Jestem ciekaw, czy podwójny dynamik będzie dz

Tego typa z dywanem przy monitorze słuchać to sie daleko nie zajedzie.Szkoda czasu na niego, lepiej sobie sete walnąć.

Mam!   Jestem po mocno wstępnych odsłuchach. Poniżej wrażenia na "gorąco", będę pewny co i jak dopiero po dłuższym kontakcie, sprawdzeniu różnych źródeł i porównaniach z innymi modelami, a t

Posted Images

21 godzin temu, Najner napisał:

No i jak? ;) I elektronikę jak grają? Jest odpowiednia dynamika i impakt na dole, przestrzeń?

Tool fajnie ze Strong Bass, szczególnie starsze płyty. Moim zdaniem 10,000 Days brzmi już znacznie masywniej od wcześniejszych nagrań, to tutaj nawet z suwakami na płasko jest dobrze.

Elektronikę grają, też najlepiej ze "Strong Bass". Zejście jest głębokie, bas masywny i z wykopem, ale nie są to też najmocniej uderzające basem doki jakie znam, zarówno jeśli chodzi o atak i jego masę. Mam obok np. Campfire Audio Dorado czy Vega, to te nie dość, że dawkują dołu znacznie więcej, to i mają mocniejszy impakt. Jednak i tak dobrze słucha się Dark Sky, Extrawelt, Juno Reactor czy Infected Mushroom - jest energia.

Nie wiem jeszcze czy do elektroniki nie wolałbym jednak FH3 + lepszy kabel lub FD5, ale to się jeszcze dowiem :)

Edited by maciux
  • Like 1