Skocz do zawartości

Nowy Vtec/teclast T39 Nadchodzi!


Bulbbo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ciekawe to jest dla mnie cały czas roziwazani z tymi guziczkami przy wyświetlaczu (głośniej, ciszej, menu glowne itp) jak to się będzie spisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

VTec PRO V39 planowany jest na początek lipca, ale może być małe opóźnienie ;)

Ceny, już podaję: 2GB - 449 PLN, 4GB - 549 PLN, 8GB - 719PLN

 

...co do instrukcji to z pewnością do VTeca będzie bardzo dobra ;) tak jak do PRO MP640.

 

dziś udało mi się zakończyć także test działania playerka na baterii autonomia podana przez fabrykę to 40 godzin. Według mojego testu przy plikach mp3 128kb, EQ: normal, głośność 20 (na takiej z zasady słucham) działał przez 31 godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VTec PRO V39 planowany jest na początek lipca, ale może być małe opóźnienie ;)

Ceny, już podaję: 2GB - 449 PLN, 4GB - 549 PLN, 8GB - 719PLN

 

...co do instrukcji to z pewnością do VTeca będzie bardzo dobra ;) tak jak do PRO MP640.

 

dziś udało mi się zakończyć także test działania playerka na baterii autonomia podana przez fabrykę to 40 godzin. Według mojego testu przy plikach mp3 128kb, EQ: normal, głośność 20 (na takiej z zasady słucham) działał przez 31 godzin

 

Czyli przy OGG, wyciągnie się pewnie kilka godzin mniej... Ale to i tak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrde no. W wakacje planuję się załapać do jakiejś fuchy i nabyć trochę nowego sprzętu. Myślałem o m6 a tu ten teclast kusi... :)

Szczególnie, że (jak wyczytałem z wrażeń użytkownika) dźwiękowo nie ustępuje m6, a w dodatku ma crossfade i włącza się w 2-3 sek :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przy OGG, wyciągnie się pewnie kilka godzin mniej... Ale to i tak dobrze.

 

Na Dapreview ukazała się recenzja T 39 (V 39) znanego kolekcjonera

róznych mp3 playerów DaHardera . ( wcześniej na tym samym forum zdążył

zrecenzować także - kupionego wczesniej Teclasta T29 )

 

Facet ma taką metodologię testów , że autonomię bada dla " normalnego " użytkowania przy

plikach w wysokim bitrate ~ 256kb/s -350 kb/s i to zwykle w ogg własnie ( choć takze FLAC , mp3 i wma )

> suma sumarum wyszło mu 21 godzin dla audio i 3 godzina dla video , więc jak na realną autonomie

( zwłaszcza na prądożernym ogg ) a nie test bateryjny na pewno nie jest zle :)

 

Przy okazji warto zauważyc że Teclast zaleca w instrucji kilkakrotne ( 3-4-ktotne ) wydłużone - bo

aż 10 godzinne ładowanie 1000 mAh akumulatora , aby odpowienio go uformować . Dopiero wtedy kalibracja

jest zakończona , a baterie ładuje się na full w zwykłym czasie 3 godzin.

 

Druga - jak myslę ciekawa informacja jest taka , że w USA po zaledwie 3 tygodniach sprzedaży

cena T39 znacznie spadała > wersja 8GB zamisat 177$ kosztuje teraz 139$ , a 4 GB 119$

>> http://www.futuredaps.com/index.php?act=viewCat&catId=7

- 20 $ różnicy pomiędzy wersją 4 GB i 8 GB to naprawadę bardzo mało :rolleyes:

 

Link do recencji T39 DaHardera na forum Dapreview forum :)

>> http://dapreview.net/e107_plugins/forum/fo...topic.php?66121

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności