Skocz do zawartości

Nowy Vtec/teclast T39 Nadchodzi!


Bulbbo

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co słyszałem, to są to wersje "przedprodukcyjne" - choć one podobno miały lekko inne pudełka (ale kto wie). Czy to podróbki - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z tego co słyszałem, to są to wersje "przedprodukcyjne" - choć one podobno miały lekko inne pudełka (ale kto wie). Czy to podróbki - nie wiem.

 

 

na forum odtwarzaczy teclasta - teclasters,com piszą zupełnie co innego - że są to Teclast OEM - niczym nie różniące się od tych sprzedawanych w Chinach z brandingiem Teclasta, nie mają logo - cała różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D2 ma lepiej dopracowany firmware, ale V39 brzmi jakby milej dla ucha...

- oba mają parametryczny EQ, ale ten w V39 jest prostszy w użyciu (i ma więcej możliwości)

- V39 ma prawdziwy notatnik, czyli rozpoznawanie pisma a nie rysuneczki jak w D2

 

do tego dochodzi różnica w cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępnie sobie posłuchałem V39 i wydaje mi się, że jest dźwiękowo trochę do iFP-ka zbliżony - co prawda gra ciemniej, choć ma mniej basu i nie gra tak "suto", ale i tak chyba gra lepiej niż inne odtwarzacze które ostatnio słyszałem

 

do tego jego Stone EQ działa całkiem nieźle (choć nieco trzeszczy jeśli go na +12dB ustawić, poniżej nie zauważyłem tego problemu) - nie dość że wyraźnie słychać różnicę kiedy go przestawić, to jeszcze daje niezłe możliwości (pięć pasm, do ustawienia podbicie -12 do +12dB oraz częstotliwość środkowa pasma i szerokość pasma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wynika z twojego opisu ze ma jeszcze mniej gory ;) troche to boli przy x3 ale jak mowisz ze eq sobie radzi to dobrze... ze basu mniej to troche szkoda bo ten w ifp jest soczyscie cudowny, czego niepodepne pod to... no nic sprzedam ifp'ka to bede walczyc z wyborem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, właśnie wróciłem do domu, paczka czekała

 

Przyznam tylko, że kocham już to cacko, jedyny minus imho to ekran dotykowy, ale się jakoś przyzwyczaję - brzmi lepiej wg mnie niż samsung z5 i t10 brata, ale to tylko tak na gorąco...

 

More to come, może recka nawet... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 10 sierpnia będą w Polsce. Będą wszędzie tam gdzie są w sklepach już pododawane do oferty. Będą też w MP3store.

 

Słyszałem też, że może będzie przedsprzedaż na wersje 4GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale ceny juz nietakie same ;/ wiadome sa jakies orientacyjne kwoty? jak 4gb do 400zł to sie moze zalapie na przedsprzedaż ... chociaz watpie bo jak patrze na skapca to 2gb sie od 449zł zaczynaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://duzeka.pl/?dzial=sprzet&id=muzy...data=1185370046

 

 

Wyjątkowy VTec PRO V39 dostępny będzie w Polsce już po 10 sierpnia w cenach: 2GB za 459,90 PLN, 4GB za 559,90 PLN, 8GB za 749,90 PLN. Cena wersji 16GB nie jest jeszcze znana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekaj :) Czy przepłacasz nie wiem, poraz kolejny wychodzi sprawa gwarancji, której OEM czy orginalne Teclasty będą u nas pozbawione.

 

Poza tym ja tylko informuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niewatpie, ale zamawiajac ze sklepu z usa, mam tam zagwarantowana gware 12miechow tak czy siak, tylko koszt odsylki wiekszy i oczekiwanie tez, u nas zawsze drozej ... juz widze jak nowe traki wejda tak zapowiadane przez jednego usera, chinole beda z ebay.pl zciagac bo taniej <lol2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie jest raczej miejsce na rozmowe o Tracku ;)

 

Poza tym z tego co wiem, to VTec prowadzi serwis w Polsce. Wiec w sumie, może taniej w razie czego wyjdzie płatna naprawa niż wysyłka na gwarancję. Ale tego nie wiem, jak będzie koleś z VTeca to się może wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności