Skocz do zawartości

Nowy Vtec/teclast T39 Nadchodzi!


Bulbbo

Rekomendowane odpowiedzi

Po pudełku widać, że nie jest to oficjalny produkt.. więc nawet jeśli jest to produkt o tych samych możliwościach to prosptu "prywatny import" bez jakiej kolwiek gwarancji.

 

 

ps. i daje gratis to co w zestawie jest standardowo... znaczy rysik, bo ten sox to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

DaHarder uzupełnił i zredagował swoją recenzję , dodając do tekstu dodatkowo kilka fotografii

 

Jej nową wersję można teraz znalezć w dziale recenzji Dapreview

>> http://www.dapreview.net/e107_plugins/cont...php?content.337

 

1182695932_8415_FT66121_t39_black_and_go

 

Jeżeli kogoś interesują komentarze z Dapreview to znajdzie je tu >> http://dapreview.net/comment.php?comment.news.4004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam następujące pytanko. Która wersja t39 będzie sprzedawana jako v39? Bo po wyprodukowaniu pierwszej serii (First Run Players) stwierdzili, że zmienią rozkład przycisków i puścili drugą serię (2nd run players).

Różnią się właściwie tylko rozłożeniem przycisków, no i tym, że przynajmniej w 1 serii coś lata w środku :)

Teclast będzie używał 2 serii i chciałbym wiedzieć, czy będzie można zmienić soft z Vteca na Teclasta bez zabawy w zgadywanie, który przycisk co robi :)

Rozkład przycisków playerów 1st run:

Menu

Note

vol+

vol-

Record

Rozkład przycisków playerów 2nd run:

VOL+

VOL-

MENU

NOTE

REC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam następujące pytanko. Która wersja t39 będzie sprzedawana jako v39? Bo po wyprodukowaniu pierwszej serii (First Run Players) stwierdzili, że zmienią rozkład przycisków i puścili drugą serię (2nd run players).

Różnią się właściwie tylko rozłożeniem przycisków, no i tym, że przynajmniej w 1 serii coś lata w środku :)

Teclast będzie używał 2 serii i chciałbym wiedzieć, czy będzie można zmienić soft z Vteca na Teclasta bez zabawy w zgadywanie, który przycisk co robi :)

Rozkład przycisków playerów 1st run:

Menu

Note

vol+

vol-

Record

Rozkład przycisków playerów 2nd run:

VOL+

VOL-

MENU

NOTE

REC.

 

 

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że V39 będzie (2nd run players) stąd małe opóźnienie w pojawieniu sie tego modelu na naszym rynku.

Zgadza się wersje różnią się układem tych "przycisków" na panelu przednim.

100% gwarancji nie dam,że wgranie softu Teclasta na VTeca będzie możliwe. Jak dostanę przetestuję, ale myślę, że się da, pytanie jak podejdzie do tego serwis kiedy w środku będzie soft Teclasta a player będzie niedomagać?

 

Softy VTeca i Teclasta będą się minimalnie różnić.

W VTecu:

1. będzie polskie menu

2. nie będzie słownika, bo jest tylko chińsko-angielski więc dla nas niepotrzebny

3. funkcja notatnika będzie rozpoznawać tylko znaki europejskie, a w Teclaście także chińskie

 

Co do softu z 1st run to wgranie go na 2nd run niepowinno spowodować problemów z uruchomieniem odtwarzacza i sprawnego działania, jedyne co będzie się dziać to to że funkcje tych ikonek będą działać tak jak w wersji 1st run a nie tak jak są narysowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Takie pytano, jak wygląda sprawa akcesoriów, a konkretnie case czy jakieś futerały, są produkowane dla t39/v39? Pytałem się na jednym z hamerykańskich sklepów o takie, to nie mają i w najbliższym czasie nie zapowiada się by sie pojawiły. Wiadomo coś więcej, jakieś niusy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie napaliliscie na tego playera ... jeszcze jak widze ze z przesylka z usa mozna go za 380zł 4gb wyrwac ... albo za 470 8gb ... tylko sie boje ze po przesiadce z yp-z5 moze mi dzwiek niespasic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Takie pytano, jak wygląda sprawa akcesoriów, a konkretnie case czy jakieś futerały, są produkowane dla t39/v39? Pytałem się na jednym z hamerykańskich sklepów o takie, to nie mają i w najbliższym czasie nie zapowiada się by sie pojawiły. Wiadomo coś więcej, jakieś niusy?

 

do V39 niestety nie będzie silikonowego etui. Podwykonawca jeszcze nie przygotował niestety ale nie ma co narzekać w komplecie będzie:

1. rysik,

2. ochronny pokrowiec, nie jakiś worek tylko taki jak jest w MP640,

2. skórzana smyczka na szyję,

3. ściereczka do wyciekania ekranu,

4. słuchawki dwustronne VTec VT-02 (120dB) także z zawieszką na szyję,

5. zasilacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównałem wymiary z clixem2[ http://www.sizeasy.com/page/size_compariso...-vs-m6-vs-Clix2 ] czyli na chama coś da się dobrać z dość obszernej oferty przeznaczonej dla clixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silikon powinien dać rady ze względu na rozciągliwość :] a jesli okienko na ekranik by było za małe to nożyk i przyciąć :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorry, że odgrzebuję stare rzeczy, ale chyba się wyjaśniło czy to (podawałem link na 5 stronie) jest oryginał, czy też nie.

Otóż playery w tym samym pudle są sprzedawane na futuredaps.com O_o (swoją drogą, kosztują tam już 99$).

http://www.teclasters.com/showthread.php?t=314

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności