Skocz do zawartości

Nowy Vtec/teclast T39 Nadchodzi!


Bulbbo

Rekomendowane odpowiedzi

W tym tygodniu mamy meet w warszawie. Będzie V39. Zobacze jak to gra lepszych plikach. :) Może jeszcze zmienie zdanie i przeboleje jakoś ten interfejs. No, chyba że do meet'u już coś kupie sobie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W tym tygodniu mamy meet w warszawie. Będzie V39. Zobacze jak to gra lepszych plikach. :) Może jeszcze zmienie zdanie i przeboleje jakoś ten interfejs. No, chyba że do meet'u już coś kupie sobie. ;)

 

Wierz mi, z tym interfejsem wcale nie jest tak źle. Można spokojnie śmigać palcem, podobnie jak w D2 (choć to tylko moje zdanie). Jesli chodzi o wygląd to też jest nieźle. Na zdjęciach i filmikach w necie wyglądało to wyraźnie gorzej niż w rzeczywistości. Najbardziej nie moge przeboleć braku nawigacji po tagach, która świetnia sprawdzała się Sansie M250. Ale poza tym jest ok. Tak więc jeśli dźwięk tego odtwarzacza będzie ci pasować to moim zdaniem nic tylko brać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arked dla mnie ten interfejs to nie cudo, wzorowe jest w tym wypadku LG FM37. Ja wiem że idzie się przyzwyczaić do V39/D2 ale w pierwszych chwila użytkowania, bardziej user friendly jest LG. :)

Kwestia tagów to co innego. Przy 4GB w zwyż może tego brakować. W T20 z 512MB to nie problem działać na folderach. :) Ale cztery giga to trochę muzyki jest już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG FM37 ma bardzo fajne pierwsze (główne) później już zaczynają sie znaczne problemy i w tym wypadku D2/V39 wygrają napewno tym, że ekran mają podłużny poziomo a nie pionowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest już LG w Warszawskim mp3store? Jak ostatnio byłem zastałem tylko vTec'a.

Ja mam wrażenie że przebijanie się przez menusy V39/D2 (nie zawsze trafiałem palcem tam gdzie chciałem) jest mniej przyjemne niż w FM37. Ale nie miałem bezpośredniego porównania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności