Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie do mnie dotarły
Ucho jakoś się mieści, materiały bardzo przyjemne wizualnie i w dotyku. Tylko kabel trochę niepozorny.ed1d7e0af82eb10c19901bd6209dfaf6.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, macio232 napisał:

Nareszcie do mnie dotarły emoji846.png
Ucho jakoś się mieści, materiały bardzo przyjemne wizualnie i w dotyku. Tylko kabel trochę niepozorny.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
 

*Tylko kabel trochę tragiczny.

Poprawiłem za Ciebie :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Oppo PM-3 . A po co do nich pady od HM-5 ?

 

Bo te pady od HM-3 (znaczy się: HM5) mieszczą większe uszy. Sam takowe zakupiłem nie dlatego, że mi się uszy nie mieściły, tylko z ciekawości. Założyłem je i dźwięk się odchudził, jakoś tak urok wyparował. Według mnie nie jest to dobra opcja. 

Edytowane przez westberg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, westberg napisał:

 

Bo te pady od HM-3 mieszczą większe uszy. Sam takowe zakupiłem nie dlatego, że mi się uszy nie mieściły, tylko z ciekawości. Założyłem je i dźwięk się odchudził, jakoś tak urok wyparował. Według mnie nie jest to dobra opcja. 

Potwierdzam. Całość się odchudza, pojawia się podbicie w wyższej średnicy, które potrafi brzmieć niemiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karmazynowy napisał:

To ja też, kupione u Francuzów, paczka z Wrocka. :)

 

IMG_20171025_202244894.jpg

Ale to już było ;) . Powróciły jak James Bond. P7 ich nie zastąpiły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie mówił, że nie wróci więcej. :)

Będzie fight P7 vs H6. Na razie nokaut H6-tek, ale po pierwsze są niewygrzane, a po drugie od tygodnia mój mózg przyzwyczajony jest do basu z P7.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pośród swoich zabawek nie znalazłem takich, co by z H6 przegrały. No, może Beyery Custom Street :D. Gdybym nie znał MSR7 to bym H6 kochał tą samą miłością, no ale MSR7 znam i dla mnie są tyci tyci lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimnym, na ciepłym, na mocnym, na słabym, na czym ja ich nie słuchałem. A wydawały się rozsądnym apgrejdem m50tek. Fajne technicznie, ale pozbawione funu. No nie polubiliśmy się,  bywa :) 

No i jakiś pik tam jest czy coś co rani moje uszy i robi im ała.

 

 

Może nie wyglądało to aż tak, ale blisko :)

Edytowane przez zdzichon
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia uszu. Mnie piki w górnych rejestrach męczą i ich nie znoszę, ale MSR7 grane z moich sprzętów były w większości muzyki okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Best bang for a buck. Fotogeniczne są diabły. To może skrobnij cos w temacie za jakiś czas? Trzebaby go trochę rozruszać, zwłaszcza jak je można za taki piniondz wyrwać.

Edytowane przez zdzichon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo o nich Karmazynowy pisał. Porównywał nawet z innymi. No ale im wiecej opinii tym.lepiej.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mogę o nich dużo pisać, trochę je potestowałem :). No ale to już nie w moim interesie, niech posiadacze chwalą. Na pewno się zgodzę, że w granicach 500-800 to absolutna czołówka opłacalności. Tak naprawdę poprawiłbym w nich tylko kabelek, bo domyślny to taka paskudna ogumowiona sprężynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności