Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

AJ AJ AJ co ja dzisiaj kupił :)

BRAD MEHLDAU TRIO LIVE

 

recorded live at The Village Vanguard

i New York City on October 11-15 2006

 

wydanie z tego roku.

 

No looodzio miodzio jazzik. Przeplatany interpretacjami szlagierów :) w stylu Wonderwall czy Black Hole Sun:)

 

Jazz... ale z klasą :) tak jak lubię, a nie hura hura każdy wali w to co ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item361540203_mp3_ir...yk_ostatki.html

 

Myślę, że niezły biznes ;) Kiedyś strasznie chciałem mieć ten odtwarzacz, marzenia się spełniają... ;P Tylko muszę pokombinować, żeby UMS poszedł, ale gdzieś to chyba na forum było. I modlić się, żebym kabla nigdzie nie zgubił, bo z tego co pamiętam jest dedykowany i niekoniecznie łatwo go kupić ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qJays "wujek" ze stanów przywiózł... szok... słuchałem ostatnio AK271studio - różnica głównie taka, że w AKG bas dłuższy i separacja na osi głębokości, poza tym w sumie równie fajnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja jeśli ktoś jeszczes nie wiew zrobiłem chyba interes życia :)

 

Bang&Olufsen BeoSound2. Wydałem masakrycznie duże pieniądze:D Z przesyłką jakieś kilka tanich drinków :)

 

 

Kilka dni temu ATH-ES7 i EX85SL :)

 

Jeśli mogę zapytać w celu weryfikacji moich cen - ile dałeś za ATH ES7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja jeśli ktoś jeszczes nie wiew zrobiłem chyba interes życia :)

 

Bang&Olufsen BeoSound2. Wydałem masakrycznie duże pieniądze:D Z przesyłką jakieś kilka tanich drinków :)

 

 

 

 

Jeśli mogę zapytać w celu weryfikacji moich cen - ile dałeś za ATH ES7 ?

 

Słuchawki kupiłem w who85 - sprowadzane z Japonii, po doliczeniu cła wyniosło mnie to ok 450zł za ES7.

 

Jeżeli twój B&O okaże się sprawny to będzie to zakup roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne

 

Z tego co pamiętam pytałeś mnie o cenę :) a kupiłeś drożej niż u mnie z gwarancją polskiego dystrybutora :)

Cóż... no może przynajmniej mi uda się zrobić interes roku :):)

 

Pozdrowionka

siloe

 

Słuchawki kupiłem w who85 - sprowadzane z Japonii, po doliczeniu cła wyniosło mnie to ok 450zł za ES7.

 

Jeżeli twój B&O okaże się sprawny to będzie to zakup roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne

 

Z tego co pamiętam pytałeś mnie o cenę :) a kupiłeś drożej niż u mnie z gwarancją polskiego dystrybutora :)

Cóż... no może przynajmniej mi uda się zrobić interes roku :):)

 

Pozdrowionka

siloe

 

Akurat jak zamawiałem słuchawki nie było jeszcze twojej oferty w komisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie q-jaysy wydaja sie prawie idealne - bo niby wszystko maja, ale sytuacja sie zmienia gdy troche dluzej posluchamy czegos lepszego. ;)

 

a propos tematu to bilet na rock im park

 

Ja tam na codzien slucham czegos leszego i dalej lubie qjays'y :) W tej cenie (czy tez zblizonej) nie widze nic lepszego na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności