Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bys w ogole opisal granie ATH ESW9 :) ? Jaka to mniej wiecej szkola grania jest mowiac ogolnie.

 

Jak na male i zamkniete sluchawki maja calkiem przyzwoita przestrzen. Brzmienie dynamiczne i dosc detaliczne - zaskakuja zwlaszcza w utworach akustycznych. Za malo jeszcze ich sluchalem zeby je poznac do konca - no i zrodla nie mam tu najlepszego. Ze wzmacniaczy na ktorych sluchalem ich w Dynaxie brzmialy rewelacyjnie - bez przestrzeni wiekszych sluchawek ale dynamika i szczegolowosc byla lepsza niz jakiekolwiek inne przenosne ktore slyszalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na male i zamkniete sluchawki maja calkiem przyzwoita przestrzen. Brzmienie dynamiczne i dosc detaliczne - zaskakuja zwlaszcza w utworach akustycznych. Za malo jeszcze ich sluchalem zeby je poznac do konca - no i zrodla nie mam tu najlepszego. Ze wzmacniaczy na ktorych sluchalem ich w Dynaxie brzmialy rewelacyjnie - bez przestrzeni wiekszych sluchawek ale dynamika i szczegolowosc byla lepsza niz jakiekolwiek inne przenosne ktore slyszalem

Hmmm. Wiec dawalyby prawdopodobnie duzo radosci ze sluchanuia. Cos kusi mnie by sie nimi zainteresowac obok HD 25-1.

Tylko, ze ja mysle tutaj w kontekscie grania wprost z playera - w koncu to przenosne sluchawki. Bez wzmacniacza.

No coz, pozostaje mi w takim razie poczekac na meeting :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie doszlo dzis:

 

Carl Tjader - Roots of Acid Jazz

Lalo Schifrin - Latin Jazz Suite

Paquito D'Rivera - Tico! Tico!

Tito Puente - Night Beat

Tito Puente - Party With Puente

Tito Puente - Salsa Meets Jazz

VA - Latin Beats - A Tribute to Tito Puente

 

Wiec co by nie bylo - bardzo rozrywkowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę...

 

Jakieś 2 tygodnie temu d-JAYS ^_^

W czwartek poszło zamówienie na głośniki Microlab Solo7C B)

 

Na razie powstrzymuje swoją manię zakupów :P

 

 

I, kurcze długo nie wytrzymałem :P :P :P

 

iPod Nano 1st gen 4GB....jak już podajemy ceny....150zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze licytuję ale się uparłem więc moje:)

 

-25płytek z list przebojów Radia 3 :):) Nie chciało mi się gazetek kupować poczekałem i mam z allegro:)

 

jak dotrą to 25dni wycięte z życiorysu :) Całe moje muzyczne życie na 25 płytkach - dokładnie od daty moich urodzin. Nie mogę się doczekać :

hihhi

 

(nawet mnie jakość nagrania nie obchodzi jak rzadko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis doszly z dzungly Amazon'skiej takie perelki jak:

 

-Visage - The Anvil(yes, yes,yes, oswiadczam wszem i wobec, ze wreszcie mozna kupic dobry remaster tej plyty za jakas rozsadna cene)

-Ballboy - A Guide Fore The Daylight Hours

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności