Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę offtopując, to jak mieszkasz w dużym mieście to z kurierem jest git, ale jak mieszkasz w mniejszej miejscowości to i czasem przez 3-4 dni paczka nie dojdzie bo "jest im nie po drodze" :D

 

A to tez prawda, jak jestem w wakacje w domu, na wiosce, to tez z kurierem nie jest rozowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westone UM2 black - kupilem u zoltona2 z przesylka za darmo, czekalem na nie 2 tygodnie (myslalem ze to wina poczty) a tu przesylke przywiozl podobno jakis gosc w polonezie. Wazne, ze juz sa, wlozylem kawaleczki gabki do tulejek, zeby sie woskowina nie zalepily i delektuje sie dzwiekiem i wygoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby ktoś mi uwierzył, ale dzisiaj kupiłem Aureal Vortexa na Allegro za... 6 zł :D (koszty przesyłki: 0 zł, koleś mieszka na tyle blisko, że podjechałem se do niego rowerem :D)!!! Żeby było zabawniej - wstępnie nie wiedziałem jaki to konkretnie model, ale zaryzykowałem i... jest to wersja od Turtle Beach! Ja to mam ostatnio szczęście :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby ktoś mi uwierzył, ale dzisiaj kupiłem Aureal Vortexa na Allegro za... 6 zł :D (koszty przesyłki: 0 zł, koleś mieszka na tyle blisko, że podjechałem se do niego rowerem :D)!!! Żeby było zabawniej - wstępnie nie wiedziałem jaki to konkretnie model, ale zaryzykowałem i... jest to wersja od Turtle Beach! Ja to mam ostatnio szczęście :D.

Pokaz aukcje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item381238170_aureal_vortex_8820.html

PS. Shit, znowu próbowałem kombinować ze sterami i znowu będę musiał zrobić reinstalkę systemu aby wszystko działało jak należy (jakiś czas temu tak samo załatwiłem sobie Yamahę YMF724) :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Było blisko zakupu, gdy na widok stojącej w empiku płyty "Sigur Rós - Agaetis Byjrun" zaświeciły mi się oczy :D

10 sekund później zobaczyłem cenę i mnie zgasiło. 69zł to mimo wszystko za dużo jak na cdaudio.

(skończyło się na "Błysku Fantastycznym" Pratchetta :) )

 

edit: aha, na amazonie ta sama płyta 12,99$

 

edit2: Może i nie specjalnie "muzyczny zakup"(mimo iż możliwości w tym kierunku ma spore), ale słuchać na nim będę:

http://allegro.pl/item390566484_spv_m3000_...tooth_bate.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było blisko zakupu, gdy na widok stojącej w empiku płyty "Sigur Rós - Agaetis Byjrun" zaświeciły mi się oczy :D

10 sekund później zobaczyłem cenę i mnie zgasiło. 69zł to mimo wszystko za dużo jak na cdaudio.

Kupiłem ją 2 tygodnie temu we wrocławskim Empiku za 59zł... imho warto :)

I żeby więcej płytek w takich klimatycznych opakowaniach wydawali.

Kupiłem wtedy jeszcze płytkę Electric Light Orchestra - "Time" za 19zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności