Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Savage-"Tonight" i "Ten Years Ago" Box 2CD:)

 

Swietna historia powstania płyty jak i świetny remastering z byle jakiego źródła. Jeśli ktoś jest w stanie znieść takie klimaty to polecam absolutnie. Ta płyta od wczoraj nie przestaje grać chociaż nigdy nie słucham od początku do końca żadnych albumów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

InterTechnik MDS 08

 

Haha, miałem MDS10 ;)

 

Kable ze srebra? Ja bym nie przesadzał z tym srebrem. Z doświadczenia własnego wiem, że EagleCable Skyline, ewentualnie Transmission line Alpha wystarczy, a dwa że srebro jakoś mi nie pasowało w caraudio ;) Zasilające kup porządne, najlepiej Stingera lub SoundQuesta. Sygnałówki polecam Monster Cable 301 lub 401 XLN Pro.

 

Jak chcesz to mam skrzynke z mdf od mds10 dopasowaną kształtem do bagaja od passata b5 sedan w garażu, za free ofc ;)

 

Na przyszłość polecam Focal'a 27WX - świetny sub, o ile dorwiesz w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się śmiejecie? http://allegro.pl/ul...1976182966.html

 

Świetna cena, sam się zastanawiałem ale z tego co wiem od byłego właściciela tegoż modelu one porządnie grają na bardzo specyficznie dobranym torze za gruuubą kase więc bardziej to dla kolekcjonera.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K420 nowe słabo co wygrzane po promocyjnej cenie :D

2xOPA228 do foruma :)

 

Akg k518 dj le + Akg K450 za 270z KW.

 

Te akg też rozważałem, ale przeczytawszy komentarz porównujący je do doków mnie zniechęcił... choć ogólnie pewnie fajne, ale chciałem coś otwartego i dostałem w bardzo fajnej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

InterTechnik MDS 08

 

Haha, miałem MDS10 ;)

 

Kable ze srebra? Ja bym nie przesadzał z tym srebrem. Z doświadczenia własnego wiem, że EagleCable Skyline, ewentualnie Transmission line Alpha wystarczy, a dwa że srebro jakoś mi nie pasowało w caraudio ;) Zasilające kup porządne, najlepiej Stingera lub SoundQuesta. Sygnałówki polecam Monster Cable 301 lub 401 XLN Pro.

 

Jak chcesz to mam skrzynke z mdf od mds10 dopasowaną kształtem do bagaja od passata b5 sedan w garażu, za free ofc ;)

 

Na przyszłość polecam Focal'a 27WX - świetny sub, o ile dorwiesz w dobrym stanie.

 

Sub nabyłem w tzw przypływie chwili :) nie brakuje mi niskich z zestawu przedniego dzisiaj napewno bym go nie kupił ale z drugiej strony wypełnił autko szybkim basikiem.

Sygnałówki mam aiv colorado z których jestem zadowolony.

Co do głośnikowych dzisiaj założyłem EagleCable Skyline fajny kabelek który odmulił mi średnie tony dzięki.

Obudowa mi się nie przyda więc podziękuję -Mazda 323f :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności