Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Sony XM 4045 - świetny zakup, o ile kupiłeś dobry egzemplarz, czyli taki który nie zacznie się sypać niedługo.

Stare, dobre wzmacniacze, jak np. fantastyczny Xtant 603x/604x grają pięknie, ale mają taką wadę że gdy się zepsują nie warto w nie inwestować, o ile w ogóle znajdzie się ktoś kto podejmie się naprawy...

Na przyszłość polecam Braxa - X1000 lub X1400 - wspaniałe wzmacniacze, a serwisy i marka nadal funkcjonują - to bardzo istotne.

 

Radio, hmm. Mogłeś wziąć jakąś vintage Alpine z seri 790x np. 7909/7906 czy 7944. Z Sonych polecam jedynie CDX-C90R - miałem doskonały egzemplarz ze zmodyfikowanym wyświetlaczem - wspaniałe radio, miałem przez rok i trudno mi było przekonać się do Clariona D2 po nim; na szczęście po sprzedaży C90tki i Lotusów cały zapał do CA prysł... Można po roku szukania dorwać za 600-900zł, naprawić za 100-200zł, pośmigać z rok, dwa i odsprzedać za 1400-2000zł na zachodzie(ja kupiłem za 750 a sprzedałem za 1350zł na Allegro jakiemuś Czechowi) - warunek - musi być dobry egzemplarz, kompletny jeżeli chodzi o akcesoria, najlepiej papiery itp.

 

Piecyk trafił się w idelanym stanie środek dziewiczy obudowa bez większych oznak walania się po kufrze.Brzmienie Xm jak na kwotę za którą są dostępne jest bdb.Zostawiłem sobie również XM 3040 i w najbliższym czasie nie planuję zmian.

 

Co do radia mp70 okazało się niepełnosprawne więc ten temat jest dalej otwarty choć podoba mi się jego łagodny sposób grania rozejżę się za innymi modelami.C90R widziałem sztukę na allegro za 1kzł a to ponad mój budzet :)

 

Znam kilka nowych modeli alpine które nie przypadły mi do gustu ale poczytam o tych poleconych przez Ciebie choć i tu obawiam się trochę zakupu wiekowych jednostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki CD: ^_^

 

Neurosis - Given to the Rising

9 Elma - Coeur Liquide

Fractional - Come Mierda

HRV - Anaesthesia

Kości - Sun Dro

Negatyw - Virus

New York Crasnals - Faces And Noises We Can Make

Sheep On Drugs - Medication Time

Sigma Octantis - Dislocations

Terminal - Tree Of Lie

The Paper Chase - Someday This Could All Be Yours Vol. 1

Vavamuffin - Inadibusu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cegła c4, audio technica ath a900

Jeżeli do słuchania razem to... bardzo dziwne połączenie

Wczoraj ich razem słuchałem i jest dość ostro ale do konkretnej muzyki nieźle. Abba na tym brzmiała fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coldplay - Mylo Xyloto :)

 

kupiłem i jestem zawiedziony, poprzednie albumy były o wiele bardziej intereseujące, zresztą sam Chris Martin powiedział że Paradise to najlepsza piosenka na płycie ;). I miał racje :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności