Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czy oryginalne???

Z popularnego elektromarketu, który chwali się że jest dystrybutorem. Bardzo małe prawdopodobieństwo że to podróbki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Barbartek napisał(a):


Z popularnego elektromarketu, który chwali się że jest dystrybutorem. Bardzo małe prawdopodobieństwo że to podróbki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gratuluje zakupu - będzie pan zadowolony 😁 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vonBaron napisał(a):

@Kajetanjazz Dlaczego upierdliwe? IMO różnica wyraźna, cały dźwięk jest bardziej nasycony, barwny,

Odłączanie wszystkiego, żeby wymieniać bezpieczniki do testów A/B, podłączanie, jeszcze by określić właściwy kierunek.. podczas gdy jeszcze 1266 latają po głowie:) Jak już grało ok to zostawiłem, Purple może sprobuję z przyszłym sprzętem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłączanie wszystkiego, żeby wymieniać bezpieczniki do testów A/B, podłączanie, jeszcze by określić właściwy kierunek.. podczas gdy jeszcze 1266 latają po głowie Jak już grało ok to zostawiłem, Purple może sprobuję z przyszłym sprzętem 
Bo się tak "cackasz" - prawdziwa zabawa jest przy hot swapie.
I emocje dodatkowe przy odsłuchu...
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

52 minuty temu, Rafacio napisał(a):

Wygrzebane w Empiku.

IMG_20240430_130009.jpg

Ogólnie lipa się robi dla kogoś kto lubi grzebać w płytach, a nie konkrety zamawiać z neta.

Rafacio, wymień skład Tomasz Stańko Quintet z drugiej płyty i listę utworów na trzeciej (od tyłu) albo wyskakuj z katany!

Edytowane przez Marius Magnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Rafacio napisał(a):

Wygrzebane w Empiku.

IMG_20240430_130009.jpg

Ogólnie lipa się robi dla kogoś kto lubi grzebać w płytach, a nie konkrety zamawiać z neta.

Other bands play. MANOWAR KILLS !!

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Rafacio napisał(a):

Wygrzebane w Empiku.

IMG_20240430_130009.jpg

Ogólnie lipa się robi dla kogoś kto lubi grzebać w płytach, a nie konkrety zamawiać z neta.

A czego oczekujesz po empiku? W zasadzie niewiele sie dzieje w stacjonarnych punktach, zwłaszcza w CDkach, już częściej coś ciekawego trafiałem w MediaMarkcie.

 

Za Testament zawsze plusik, chyba mój ulubiony zespół z klasyki thrashu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Piękne są, no i przy okazji bardzo dobrze grają :) Audio-Technica ATH-TWX9

 

IMG_1591.jpeg

Nic dodać, nic ująć. Gratualcje.😀

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2024 o 14:05, lobuz1 napisał(a):

Lepiej se kupić płytkę, albo kilka niż przerzucać co tydzień inne słuchawki. Mówię Wam 😀.

IMG_4354.jpeg

 

W dniu 30.04.2024 o 14:15, hammerh34d napisał(a):

O, widzę kolega chirurg!
Ja planuję odwiedzić z okazji długiego weekendu sklep z gitarami, bo niedaleko, to na razie się powstrzymam z plackami.

 

A ja nie chirurg, a takiego Skalpela nabyłem (jakiś czas temu)😁:20240501_224753.thumb.jpg.f9ea26f613f972de892fbdb3c53f78b7.jpg

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2024 o 14:02, kubachim napisał(a):

A czego oczekujesz po empiku?

Chodzi o to, że w ogóle znikają sklepy, gdzie można wejść ot tak, pogrzebać w płytach i kupić coś co wpadnie w łapska. Coś fajnego ww dobrej cenie. Kupowanie konkretnych płyt i na dodatek w necie to nie to samo. Dlatego tak chętnie łażę na Jarmark Dominikański w Gdańsku. Zawsze biorę urlop tak by zgrać go z w/w imprezą.

MM kiedyś miał całkiem rozbudowaną ofertę płyt. Włącznie z winylami, gdzie czasem były dobre ceny. Ale teraz już nie prowadzą płyt.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Piękne są, no i przy okazji bardzo dobrze grają :) Audio-Technica ATH-TWX9

 

IMG_1591.jpeg

Wygląd, brzmienie i... fizyczne przyciski :D

Gratki, moją parę uważam za jeden z lepszych moich zakupów ostatnimi czasy. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rafacio napisał(a):

Chodzi o to, że w ogóle znikają sklepy, gdzie można wejść ot tak, pogrzebać w płytach i kupić coś co wpadnie w łapska. Coś fajnego ww dobrej cenie. Kupowanie konkretnych płyt i na dodatek w necie to nie to samo. Dlatego tak chętnie łażę na Jarmark Dominikański w Gdańsku. Zawsze biorę urlop tak by zgrać go z w/w imprezą.

MM kiedyś miał całkiem rozbudowaną ofertę płyt. Włącznie z winylami, gdzie czasem były dobre ceny. Ale teraz już nie prowadzą płyt.

No cóż, mimo wszystko droższe w utrzymaniu niż sklepy wysyłkowe. 

Czasem się okresowo jakieś targi płyt trafią, ale to raczej domeną winyli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności