Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

,, Lampki zdobyte dzięki pomocy Przemka...'' 

NNNNo mnie też pomógł kilka razy przy lampkach z za granicy.

 

Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się po takich rocznikach aż takiej życzliwości.

Jak trzeba to licytacji dopilnuje, a i w innych sprawach pomorze. 

Kolegę uruchomi w póżnych godzinach... 😉[Bardzo dziękuję  A.].

Edytowane przez Tommy66
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2024 o 19:22, meehooj napisał(a):

zakupy z amazona

Slayer, Sisters of Mercy, Faith No More

 

1.jpg

Plus za Siostrzyczki. Na studiach byłem Miłosierny, kolega był Kjurczakiem (The Cure)

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Lord Rayden napisał(a):

Plus za Siostrzyczki. Na studiach byłem Miłosierny, kolega był Kjurczakiem (The Cure)

ja kupilem te skladanke glownie dla jednego kawalka - Temple of Love, ktory jest genialny

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście nie wiedzieli jak ski trać kasę, na muzyczne zakupy.

Czasem humoru nam potrzeba.

 

hnjk.jpg

Uruchamianie hybrydowej konfiguracji Debiana ze szczególnym uwzględnieniem transmisji strumieniowej DJ Radio...

 

gfm.jpg

W dniu 15.01.2024 o 19:37, Tommy66 napisał(a):

,, Lampki zdobyte dzięki pomocy Przemka...'' 

NNNNo mnie też pomógł kilka razy przy lampkach z za granicy.

 

Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się po takich rocznikach aż takiej życzliwości.

Jak trzeba to licytacji dopilnuje, a i w innych sprawach pomorze. 

Kolegę uruchomi w póżnych godzinach... 😉[Bardzo dziękuję  A.].

Ja zamawiałem tutaj https://www.ebay.com/str/langrex

Działają i bezproblemowo ze sprzedawcą.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio eksperymentuje z połączeniami i do tej zabawy zakupiłem 7 różnych kabli marki Vention.
Cena to ułamek modeli Xduoo czy innych "uznanych" marek a jakość porównywalna, jeśli nie lepsza. Działają ze wszystkim co podłącze - co nie jest normą, zwłaszcza przy OTG.cd7c9b270c6a2ea74d4a60c1855bf1a7.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RIH napisał(a):

Ostatnio eksperymentuje z połączeniami i do tej zabawy zakupiłem 7 różnych kabli marki Vention.
Cena to ułamek modeli Xduoo czy innych "uznanych" marek a jakość porównywalna, jeśli nie lepsza. Działają ze wszystkim co podłącze - co nie jest normą, zwłaszcza przy OTG.cd7c9b270c6a2ea74d4a60c1855bf1a7.jpg

Vention mam i dobre jakościowo kable. Także jeżeli chodzi o izolację przy jackach nie łamią się czy jak to nazwać. Dobre oploty z materiału i wtyki są dobrej jakości, nie jak te chińskie tanie zwykłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vention mam i dobre jakościowo kable. Także jeżeli chodzi o izolację przy jackach nie łamią się czy jak to nazwać. Dobre oploty z materiału i wtyki są dobrej jakości, nie jak te chińskie tanie zwykłe.
Ja kupiłem wszystkie w "gumie" z "blue series", jestem miło zaskoczony - na wschodnich stronach tanie, że żal nie kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności