Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie cieszy że na końcach nie ma rozmazania tekstu i z tej odległości 70cm na prawdę ten show trow daję dobry obraz, kiedy oddaliłem dalej to ekran się powiększył x2 miałem połowę obrazu na suficie i połowę na ścianie.

Pewnie muszę dopracować gdzie go postawić żeby uzyskać odpowiedni obraz na ścianie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marco-polo napisał(a):

Mnie cieszy że na końcach nie ma rozmazania tekstu i z tej odległości 70cm na prawdę ten show trow daję dobry obraz, kiedy oddaliłem dalej to ekran się powiększył x2 miałem połowę obrazu na suficie i połowę na ścianie.

Pewnie muszę dopracować gdzie go postawić żeby uzyskać odpowiedni obraz na ścianie.

 

Nie kombinuj z mieszankami farb do ekranu, jak w filmiku na poprzedniej stronie, żadnych metalicznych, zwykła szara, mat NCS S-3500n

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2024 o 21:50, Bednaar napisał(a):

W moim przypadku to głównie pomysł żony - żeby rodzinnie oglądać filmy z płyt DVD na rozwijanym ekranie. No i staramy się tak robić co weekend - choć nie zawsze czas pozwala. Jako źródło gra miniwieża  z napędem DVD Pioneer X-HM32V. Dźwięk idzie po prostu z głośników tej miniwieży - zwykłe stereo. Na rodzinne oglądanie w weekendy jakość obrazu i dźwięku wystarczająca :)

Tej miniwieży używam też do słuchania Spotify - gram z telefonu, łączę się z Pioneerem przez BT i bardzo ładnie toto razem współpracuje.

A jeżeli chodzi o gaming - to nie dla mnie, w ogóle nie gram w gry komputerowe. 

image.jpeg

Bluetooth z tego co wyczytałem podobno obsługuję tylko stereo ale masz 2 kolumny więc się wszystko zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marco-polo napisał(a):

Bluetooth z tego co wyczytałem podobno obsługuję tylko stereo ale masz 2 kolumny więc się wszystko zgadza.

Dokladnie, pisałem nawet że to zwykłe stereo - nie zależy nam na dźwięku wielokanałowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Zear napisał(a):

Po 8 godzinach (mrozy) rozciąłem folię okalającą pudełko.

 

Następczynie cudownych Sundar - Venusy :)

1.thumb.jpg.fc93b960f7412ff99139e882c3f8050f.jpg

 

2.thumb.jpg.e1c3706324c4bff422866252271aa621.jpg

 

3.thumb.jpg.7622d079666b75e296eba78e5e7f4fb7.jpg

 

4.thumb.jpg.2328a0bfc5dd2941234e0079611200df.jpg

 

5.thumb.jpg.6e6529bc3738f411c8074b366393b24f.jpg

 

Wpuściłem trochę ciepłego powietrza i chyba zostawię do jutra, żeby mróz ich nie skrzywdził. Mam nadzieję, że równie pięknie brzmią jak wyglądają i że będzie to mój endgame :)

Teraz wskakuj z nimi pod kołderkę.

Edytowane przez lobuz1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu? To tylko słuchawki. Ja pamiętam jak raz nie mogłem się doczekać odsłuchu wzmacniacza kolumnowego i podłączyłem go po jakiś 20 minutach od otworzenia paczki. Do tej pory pamiętam ten niebieski błysk w środku i błyskawiczne wyrwanie wtyczki z kontaktu 🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2024 o 20:27, Zear napisał(a):

Wpuściłem trochę ciepłego powietrza i chyba zostawię do jutra, żeby mróz ich nie skrzywdził. Mam nadzieję, że równie pięknie brzmią jak wyglądają i że będzie to mój endgame :)

"Połączona technologia wyrównywania fazy falowodu o wysokiej częstotliwości

Venus wykorzystuje unikalną, połączoną strukturę falowodu o wysokiej częstotliwości, która minimalizuje interferencję fazową magnesów siatkowych w transmisji fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości, unikając jednocześnie negatywnego wpływu głośności i wydajności magnetycznego falowodu."

 

Trzeba ogrzać, bo wyrównanie faz i struktury falowodów może szlag trafić. Gratuluję zakupu i oby służyły, ja jednak po takim opisie produktu nie kupiłbym nic od takiego producenta.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę drobiazgów kupionych w ostatnim czasie.

Srebrny kabelek to wspaniały przykład jak współczesna technologia wspiera dawniejszą - umożliwia zasilanie mojego sony minidisc z portu USB.

 

obraz.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, x86 napisał(a):

HiBy R6 Pro II + biurkowy, magnetyczny uchwyt ze stojaczkiem.

 

Cóż to za stojak i uchwyt? Też mam R6 Pro II - w ogóle polecam do niego ten case - http://shop2.dignis.cafe24.com/product/aster-hiby-r6-pro-ii-case/353/?cate_no=84&display_group=1 - niebo a ziemia porównując do fabrycznego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Destruktor napisał(a):

Cóż to za stojak i uchwyt?

Stojak :
https://pl.aliexpress.com/item/1005006209687610.html
dodatkowe pierścienie do przyklejenia :
https://pl.aliexpress.com/item/1005006160980996.html

 

12 minut temu, Destruktor napisał(a):

Też mam R6 Pro II - w ogóle polecam do niego ten case - http://shop2.dignis.cafe24.com/product/aster-hiby-r6-pro-ii-case/353/?cate_no=84&display_group=1 - niebo a ziemia porównując do fabrycznego

 

Fakt to fabryczne etui jakieś takie niedopracowane jeżeli chodzi o obsługę bocznych przycisków dlatego poprzedni właściciel powycinał sobie w nim otwory :) 

EDIT. Chociaż jak patrzę ile trzeba dać za to etui z wysyłką i zapewne +VAT to podziękuję ;) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności