Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.11.2023 o 08:57, Elhaz_77 napisał(a):

Długo się zastanawiałem, ale w końcu się zdecydowałem, aby mieć jakieś porządne IEMy

 

IMG20231123095514.jpg

które to Oriolusy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hubercik12311 napisał(a):

Nie rozumiesz co chińczyk nakrzaczył na pudełku? Dziwne, bo ja też nie 😂😂😂😂

Może dlatego, że to po japońsku jest napisane xD

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gracjan napisał(a):

Astell Kern A&Norma SR35!!!

Miał być CA1000, ale jednak ten maluch. Jako zapowiedź mini recenzji tego DAPa napiszę, że w tej cenie jest bosko! ;)

IMG_20231125_124445.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gracjan napisał(a):

Astell Kern A&Norma SR35!!!

Miał być CA1000, ale jednak ten maluch. Jako zapowiedź mini recenzji tego DAPa napiszę, że w tej cenie jest bosko! ;)

IMG_20231125_124445.jpg

Świetny mały player. Zastąpił mi gryphon ai bąki BT. Lepszy stosunek cena jakość to tylko DX300 w preorderze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2023 o 17:24, pua napisał(a):

Kupiony do eksperymentu smsl ao200 i sprawdzenia co zmieniło się po latach w klasie D.  Jestem mile zaskoczony kiedyś miałem Tripath 2050 ale nie grał tak jak ten mały diabeł. Po wyjściu zbalansowanym rewelka. Gra jak lampowy a obudowa zimna,, powierzchnia musi być zimna,,. 

 

IMG_20231102_171319_edit_68577095641617.jpg

IMG_20231102_171257_edit_68590231195782.jpg

Też mam AO200 od kilku miesięcy i chyba zapomniałem się pochwalić tym zakupem. Również jestem z niego bardzo zadowolony. Wcześniej używałem SMSL DA-9, ale irytował mnie brak możliwości wyłączenia wyświetlacza, więc jak pojawiła się na amazonie dobra oferta na AO200 to skorzystałem i finalnie po sprzedaży DA-9 dopłata za nowy sprzęt z gwarancją wyniosła mnie mniej niż 200 zł. Poza wspomnianą funkcją różnice między tymi modelami sprowadzają się do innego wyglądu oraz tego, że AO200 jest większy i posiada dodatkowo wejście USB co jest miłym dodatkiem, choć ja wolałbym jednak toslinka. Tak swoją drogą to Loxjie P20 też miałem. ^_^

PANA1269.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LuQi napisał(a):


Chyba jako pierwszy na forum. Jak pierwsze wrażenia? Będzie jakaś recenzja? 

 

Jak się wygrzeją to coś skrobnę :D Na AVS mnie zauroczyły na amen, tak więc wypada coś napisać czemu :D

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie się zastanawiam nad prezentem dla córki... iBasso Sr3 czy te Aune...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Karkolomny napisał(a):

no właśnie się zastanawiam nad prezentem dla córki... iBasso Sr3 czy te Aune...

 

SR2 mnie kiedyś się spodobały, ale jak później na spokojnie posłuchałem wypożyczonych, to już takiej euforii nie było. Poprawne granie i nic poza tym, nie za te pieniądze. SR3 podobno niewiele się od nich różnią. ;) 

 

Z opisu @espe0 te Aune prezentują się ciekawie, jakby strzał w 10'kę, jeśli chodzi o mnie. 🙇

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności