Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

@Palpatine Cipher z PC przez adapter Ankera.

Lighning w iPhone jest ograniczony prądowo - tak mi wychodzi przy przełączaniu telefon <-> PC. To trochę tak jakbyś słuchał z jakiegoś comba z akceptowalną sekcją wzmacniającą (telefon), po czym dorzucił do zestawu konkretny amp słuchawkowy (PC).

Po analogu też mi się podobają, aczkolwiek kabelek jest naprawdę mizerny, tak więc będzie to zapewne przedmiotem zakupu w przyszłości.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Rafacio napisał(a):

Taki troszkę przypadkowy zakup związany z chęcią modernizacji zestawu kolumnowego. Sory, ale słowo system nie przechodzi mi przez gardło i klawiaturę.

Mnie się podoba, jak nie system, to może zestaw,bardzo fajny sprzęt, Cyrusy i Mission, to chyba dobre połączenie i na pewno nie będzie słabego dźwięku.

 

39 minut temu, Rafacio napisał(a):

Moje pierwsze poważniejsze kolumny to były kupione 20 lat temu Mission M31i.

Z tego co pamiętam,  to były mniejsze monitory, potem były M32, oraz wolnostojące M33 i M34.

Te ostatnie miałem u siebie, ale krótko.

Natomiast kolega miał jak dobrze pamiętam M32 i napędzał je wzmacniaczem Nada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Rafacio napisał(a):

Jak ja bym chciał, żeby te magnetofony mi z chaty zniknęły. Może po prostu je wywalę. Coraz więcej dziur po sprzęcie.

Kupca na wysyłkę już masz, nawet nie jest szczególnie wymagający😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, pablo650 napisał(a):

Z tego co pamiętam,  to były mniejsze monitory, potem były M32, oraz wolnostojące M33 i M34.

Te ostatnie miałem u siebie, ale krótko.

Natomiast kolega miał jak dobrze pamiętam M32 i napędzał je wzmacniaczem Nada.

Też miałem M33i i M32i, ale z tego te 31 były moim zdaniem najlepsze i też miałem wtedy NAD-a co ciekawe. Starutki już wtedy 4 cyfrowy, miał 30W i najlepiej grał jak się wpięło cd-ka w końcówki mocy. Przedwzmacniacz zamulał i to NAD-om zostało chyba do dzisiaj, a przynajmniej do niedawna.

Edytowane przez Rafacio
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rafacio napisał(a):

Też miałem M33i i M32i, ale z tego te 31 były moim zdaniem najlepsze i też miałem wtedy NAD-a co ciekawe. Starutki już wtedy 4 cyfrowy, miał 30W i najlepiej grał jak się wpięło cd-ka w końcówki mocy. Przedwzmacniacz zamulał i to NAD-om zostało chyba do dzisiaj, a przynajmniej do niedawna.

Słuchałem tego zestawu u kolegi i dokładnie tak ja mówisz, dźwięk był zamulony i jak dla mnie taki lekko ciemnawy.

W tym samym czasie miałem Cambridge 640 V2 w zestawie wzmacniacza i cd a monitory Elac 201, i to było zupełnie inne granie, dynamiczne z mocniejszą górą i dobrze kontrolowanym basem.

Są fani Nadów i takiego ich spokojnego grania, ale ja do nich nie należę. Jak grają te nowe konstrukcje, to nie powiem, już nie pamiętam, kiedy słuchałem sprzętu tego producenta.🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek - kabelek Qed Reference Optical Quartz Cable. Połączenie między streamerem Logitech Squeezbox Touch a DAC - Brzhifi NXC 10. Zastąpił rca Audioquest Cinnamon. Kropka nad i w moim torze. 

20231024_141233.jpg

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Rafacio napisał(a):

Jak ja bym chciał, żeby te magnetofony mi z chaty zniknęły. Może po prostu je wywalę. Coraz więcej dziur po sprzęcie.

 

Wystaw na allegro od 1zł z wyłącznie odbiorem osobistym. Z dużym prawdopodobieństwem znikną w ciągu siedmiu dni, a wysiłek Twój w tym żaden. Kasety to samo.

Albo wywal do śmietnika, skoro taką krzywdę Ci robią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już były. Gość pytał pół godziny o stan techniczny, na koniec poprosił, żeby mu przywieźć. Powiedziałem mu do widzenia.

A kasety to akurat czekają w piwnicy. Prędzej wywalę niż jakiemuś cwaniakowi dam za darmo. Zresztą w sierpniu około 200 wywaliłem. Ale to były tzw. oryginalne. 

Edytowane przez Rafacio
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności