Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

No bo scenicznie one są słabe, za to holografia dobra, a instrumenty bardzo dobrze odseparowane, tylko ogólnie blisko i na twarz. Bas się wykłada, pod jakim względem? Jest dokładniejszy od HD650 i K371, z którymi porównywałem łeb w łeb, tylk subbas gorszy od AKG. Daj im szansę i pokombinuj z torem.
U mnie na utworach z bardzo mocną podstawą basową - dół robi się taki "boomy" i rezonuje na krawędziach sceny.
Mam zestawy, że całkiem dobrze ukazuje głębię ale na tym etapie nie jestem zachwycony.
Zobaczymy jak się "rozruszają"
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RadekBe napisał(a):

 

Rzeczywiście w tej cenie to grzech nie brać. Gratulacje.

 

U mnie w międzyczasie na Susvarę wjechały pady ZMF z odpowiednimi adapterami. Nienowy zakup, czekały sobie aż mnie najdzie ochota na testy ;)

 

1189171244_ZFMSUS.thumb.png.7fbee5654325158433a87d6e3f6f58db.png

 

Radziu, wymień ten kabel na coś lepszego. Stockowy nie jest dobry. Uwierz mi na słowo :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gd

5 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

 

Radziu, wymień ten kabel na coś lepszego. Stockowy nie jest dobry. Uwierz mi na słowo :)


Gdy siedzę blisko słucham na FAW Noir, gdy pracuję na stojąco przy biurku mam stockowy, ze względu na długość.

Mam teraz inne wydatki - przeprowadzka na głowie :)

Btw. na cóż zmieniłeś swój, że tak zachwyca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem FAW Noir Hybrid HPC, to nic szczególnego. Miałem ten kabelek do niedawna i bez żalu się go pozbyłem (przy czym nie twierdze też, że jest kiepski, zebysmy sie dobrze zrozumieli).

 

Do Susvary mam teraz Wireworld Platinum Eclipse i tak bardzo jestem zadowolony z tego kabelka, że biore jeszcze jeden taki sam do Abyssów :) 

 

Tutaj masz krótki opis moich wrażeń :

 

https://forum.mp3store.pl/topic/169706-przewody-kable/page/18/#comment-2006701

 

 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MichalZZZ napisał(a):

Moim zdaniem FAW Noir Hybrid HPC, to nic szczególnego. Miałem ten kabelek do niedawna i bez żalu się go pozbyłem (przy czym nie twierdze też, że jest kiepski, zebysmy sie dobrze zrozumieli).

 

Do Susvary mam teraz Wireworld Platinum Eclipse i tak bardzo jestem zadowolony z tego kabelka, że biore jeszcze jeden taki sam do Abyssów :) 

 

Tutaj masz krótki opis moich wrażeń :

 

https://forum.mp3store.pl/topic/169706-przewody-kable/page/18/#comment-2006701

 

 


Dzięki, rzeczywiście przegapiłem ten wpis.

Czytałem dobre rzeczy o Lavricables dla Susvar. Za nimi może się w następnej kolejności rozglądnę.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zlowik napisał(a):

 

Dokładnie 8269zł. Po 3 dniach od zamówienia były u mnie.

Nie no, nie chcem ale muszem to skomentować... 😉

 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, RadekBe napisał(a):

 

Hej. ZMF Universe Pads Lambskin perforated, głównie do VO.

Ja sprawdzałem Univers hybrid, ale wróciłem do fabryki. Problem z tymi ZMFami jest taki, że one mają eliptyczny środek, a nie koło jak Hihimany, zobaczę jak te Caldery wypadną, niestety nie mają na razie hybryd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, RadekBe napisał(a):

 

Hej. ZMF Universe Pads Lambskin perforated, głównie do VO.

Wjechały Pady Caldera, dla porównania wszystkie 3 typy, fabryka na dole, większość padów poza Caldera ma dość wąski owalny kształt w środku, welurków nie ma na zdjęciu bo już są na Susvarach, mmmmm. 

IMG_1757.jpeg

Edytowane przez saudio
  • Like 7
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, saudio napisał(a):

Wjechały Pady Caldera, dla porównania wszystkie 3 typy, fabryka na dole, większość padów poza Caldera ma dość wąski owalny kształt w środku, welurków nie ma na zdjęciu bo już są na Susvarach, mmmmm. 

IMG_1757.jpeg

Lewa, góra - co to?

I jak nowe na Susvarsch? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności