Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, x86 napisał(a):

Wszystko jest możliwe jak ma się odpowiednio dużo czasu na podjęcie decyzji :)

znaczy czekałeś aż ogłuchniesz? 😉

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, greg_jg napisał(a):

Po skromnych odsłuchach doszedłem do wniosku, że chyba nie ma dla mnie sensu sięgać „wyżej” w torze słuchawkowym.

Ale nie ma tego „złego”…


Ahoj przygodo! :P Powoli przychodzi czas na nowy kierunek... Skumulowane zakupy z lipca.

 

Winyle.jpg

Rękawiczki.jpg

O co chodzi tymi rękawiczkami? Jest środek lata przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bakus1233 napisał(a):

Żeby nie daj Boże nie ubrudzić płyty. 

Sądziłem żeby elektrony z ludzkiego ciała nie przeszły na płytę CD i wtedy muzyka nagrana na płycie cd mogłaby być zniekształcona lub uszkodzić elementy elektroniczne sprzętu. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Co Wy tam wiecie.

 

Kolega @greg_jg wkrotce z ziomkami na dyskotece :

 

 

maxresdefault.jpg

a może pozowanie do jakiegoś albumu lub produktu,czasopisma?

 

poz.png

 

Wolnomularze są zobowiązani do zakładania białych rękawiczek podczas wszystkich prac, oznaczają bowiem, że wolnomularz winien wystrzegać się popełnienia jakiegokolwiek nagannego czynu i że dołoży on starań, aby jego sumienie było wolne od wpływów przyziemnych uczuć.

Edytowane przez marco-polo
dodanie tekstu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Rafacio napisał(a):

O co chodzi tymi rękawiczkami? Jest środek lata przecież.

Białe rękawiczki -> biały odbija wszystkie długości fal świetlnych, w tym światło słoneczne -> rękawiczki przeciwsłoneczne. 

Ps. Czarny (pochłaniający wszystkie długości fal świetlnych) napis "simply analog" może w nieznacznym stopniu psuć powyższy efekt.

19 godzin temu, zgreg napisał(a):

Ale to rękawiczki tylko do płyt winylowych, do CD trzeba inne.

Słuszna uwaga: tkanina, z jakiej są wykonane takie rękawiczki, chroni winyl przed zarysowaniami, zabrudzeniem itp., ale jest bardzo niebezpieczna dla warstwy aluminium pokrywającej poliwęglanową płytę CD.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HappyBlack napisał(a):

A co to za DAP bez żadnego złącza jack?

(( :

Firmowe doki dają radę:)Tani dongiel za 15zeta i można podpiąć inne słuchawki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RIH napisał(a):

Takie Takstar Pro 80 gen1 - tylko scena mniejsza emoji846.png
Muszę parę źródeł sprawdzić, bo z dongli to mi nie gra...

 

Z dongli będzie trochę ciemno i bez życia. Na stacjonarce się otwierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RIH napisał(a):

Takie Takstar Pro 80 gen1 - tylko scena mniejsza emoji846.png

Haha.. no na bank. 😆 Miałem Pro80 i pod względem technicznym, one nie mają startu do Rode, zupełnie nie ta klasa.🙂

6 godzin temu, RIH napisał(a):

Muszę parę źródeł sprawdzić, bo z dongli to mi nie gra...

I tutaj leży problem. One są wymagające odnośnie toru, bez tego grają..

6 godzin temu, Karmazynowy napisał(a):

.. trochę ciemno i bez życia

😉

 

@RIHU mnie z Xduoo XD-05+ jest petarda, jak masz Mojo 2, to też fajnie się z nim zgrywają.

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem XS i myślałem że kupno AnanD będzie błędem. Jak bardzo się myliłem. Jest lepiej niż w XS i nie trzeba na siłę szukać różnic. Duże instrumenty bas nisko schodzący i mięsisty. Ściana dźwięku. Miłe zaskoczenie. To wersja v2. 

 

IMG_20230725_220345.jpg

IMG_20230725_220434.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pua napisał(a):

Sprzedałem XS i myślałem że kupno AnanD będzie błędem. Jak bardzo się myliłem. Jest lepiej niż w XS i nie trzeba na siłę szukać różnic. Duże instrumenty bas nisko schodzący i mięsisty. Ściana dźwięku. Miłe zaskoczenie. To wersja v2. 

 

IMG_20230725_220345.jpg

IMG_20230725_220434.jpg

Gratki. 😎👍 Średnica neutralna, planarna, czy gęsta, dobrze nasycona? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 
[mention=10004]RIH[/mention]U mnie z Xduoo XD-05+ jest petarda, jak masz Mojo 2, to też fajnie się z nim zgrywają.
No jak bym nie łączył - to do moich Pro80 startu nie mają, ciasno na szerokość, instrumenty zbite, bas się wykłada na mocniejszych kawałkach... Może to mój egzemplarz, może fakt, że modowałem Takstary...?
Już z przyzwoitości o innych niskopółkowych nie wspomnę...

Za to ładne i wygodne są 9a827f346d347fcb0f2664da69a2d1f1.jpg991c02d14d19110bef48acf5b4dcc4cb.jpg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, RIH napisał(a):

No jak bym nie łączył - to do moich Pro80 startu nie mają, ciasno na szerokość, instrumenty zbite, bas się wykłada na mocniejszych kawałkach... Może to mój egzemplarz, może fakt, że modowałem Takstary...?
Już z przyzwoitości o innych niskopółkowych nie wspomnę...

Za to ładne i wygodne są emoji106.png9a827f346d347fcb0f2664da69a2d1f1.jpg991c02d14d19110bef48acf5b4dcc4cb.jpg

No bo scenicznie one są słabe, za to holografia dobra, a instrumenty bardzo dobrze odseparowane, tylko ogólnie blisko i na twarz. Bas się wykłada, pod jakim względem? Jest dokładniejszy od HD650 i K371, z którymi porównywałem łeb w łeb, tylk subbas gorszy od AKG. Daj im szansę i pokombinuj z torem. 🙂

Edytowane przez neonlight
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności