Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, szugary68 napisał(a):

Miałem zagwozdkę z wyborem, tym bardziej, że nie  mam ani jednej z twórczości Schulze ....nie miałem pojęcia, że będą problemy z jej zdobyciem-na szczęście Niemiec miał:)

20230107_124035.jpg

Faktycznie. Nawet w Generatorze nie ma tej płyty... Dziwne. Która wersja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2023 o 10:51, progmarky napisał(a):

W ramach wymiany barterowej.Jeszcze raz dziękuję Przemku🥇Po kombinacjach z padami wróciłem do regenerowanych stockowych😁

IMG_20230109_103628.jpg

 

Marku, niesamowicie się cieszę, że trafiły w tak dobre ręce i sprawiają dużo radości :)) Na pewno warto będzie też poprosić @szwagiero o możliwość porównania ich ze zmodowanymi przez Perula YH-1000, które również z wielką przyjemnością wypożyczę od Krzyśka, bo zrobiły na mnie nawet w stockowym stanie świetne wrażenie swoim naturalizmem brzmieniowym porównywalnym do VC :)

 

W dniu 27.12.2022 o 11:18, saudio napisał(a):

Dzięki @Tytus1988, dla Ciebie też najszczersze gratulacje limitowanych flagowych ATH piękne są.

 

Dziękuję! :) Przyznaję, że od ponad trzech lat były moim marzeniem słuchawkowym... i bardzo sie cieszę, że w ubiegłym roku nadarzyła się okazja, aby je spełnić i schwytać bestię (ze się tak wyrażę;)) :) Mam ogromną słabość do brzmienia oferowanego przez drewniane modele słuchawek.

 

Gratuluję wszystkim pięknych zakupów i życzę miłego dnia🙂👍🥇🥇🥇...🌞

 

 

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lord Rayden napisał(a):

Która wersja ?

Jest to wydanie z 1996 roku - dwupłytowy. A najlepsze jest to ,że dałem za nią 30zł

Edytowane przez szugary68
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, szugary68 napisał(a):

Jest to wydanie z 1996 roku - dwupłytowy 

Czyli masz tą wersję

https://www.discogs.com/release/73318-Klaus-Schulze-Are-You-Sequenced

Wersja z 2006 na 2 plycie ma Vat Was Dat.. Wydany ostatnio osobno.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, po czym wszedłem na OLX i wisiały za 450zł. Wytargowałem na 420 :) Pady są w niezłym stanie, były wymieniane na oryginalne.

 

Ogólnie kusi mnie pomysł, żeby zacząć kolekcjonować słuchawki vintage. Ale to może w przyszłości, jeśli uda mi się przenieść na większe mieszkanie lub do domu, bo póki co nie mam miejsca na ich ekspozycję :( Jak sobie pomyślę, że wielu wydaje obecnie po 3-7k na jedną parę słuchawek to w tej cenie można mieć 10-20 ciekawych egzemplarzy vintage :) A jaka by była radość z szukania tego i kupowania 😊

Jeszcze jeden fajny egzemplarz vintage powinienem mieć na dniach - też się pochwalę ^^

Edytowane przez Andrewek
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarła dostawa z Hifiman'a RE800 Silver i 2x RE400. Fotki wrzucę później

RE800 prosto z pudełka już grają więcej niż przyzwoicie, a podobnież po wygrzaniu jest jeszcze lepiej. Są malutkie i niesamowicie wygodne. W cenie promo nie mają chyba prawie konkurencji. Bo za oficjalną cenę (599 $) bym nie kupił, niestety Sknerus McKwacz jestem i koniec :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Name44 napisał(a):

Nie chciałeś pożyczyć żadnej z moich lamp to w takim razie ja za jakiś czas pożyczę jedną od Ciebie

Maciek, jak będzie czas to z chęcią pożyczę jakaś lampę. Choć boje się że potem będę musiał znowu dokonać zakupów. Może przyjedziesz na meet we Wrocku? jakieś plany się rysują.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Raydendałeś mi zagwozdkę, aż musiałem się upewnić ;) gdzieś trafiłem na informacje,że był wydany dodatek w postaci wydania 2 płyty w późniejszym okresie , tylko dziwi mnie data na niej....

LRM_20230110_211050.jpg

LRM_20230110_211032.jpg

Edytowane przez szugary68
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Corvin74 napisał(a):

Maciek, jak będzie czas to z chęcią pożyczę jakaś lampę. Choć boje się że potem będę musiał znowu dokonać zakupów. Może przyjedziesz na meet we Wrocku? jakieś plany się rysują.

Jak tylko będę miał możliwość za z ogromną przyjemnością Was odwiedzę 🙂 Jak zawsze! 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, radzik55 napisał(a):

Pojawiły się dwie "perełki" w domu. Jeden to "przybłęda"...

kot.jpg

Koty w niektórych miastach to jak złoto bo tam od szczurów się roi. Obroni Twoje słuchawki aby nie pogryzły kabelków od słuchawek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności