Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, cpu1 napisał:

Może i dobrze bo patrząc na wykresy to za dobrze nie wygląda. Szkoda kasiury na takie eksperymenty.

Trzeba by posłuchać. Ja generalnie lubię brzmienie fabrycznych senków, Dekoni mi się wizualnie podobają no i są podobno wygodniejsze. Słuchałem kiedyś HD545 na padach skórkowych HM5 i mi się podobało :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bakus1233 napisał:

Trzeba by posłuchać. Ja generalnie lubię brzmienie fabrycznych senków, Dekoni mi się wizualnie podobają no i są podobno wygodniejsze. Słuchałem kiedyś HD545 na padach skórkowych HM5 i mi się podobało :)

Tak to prawda trzeba samemu wypróbować tylko ceny nie zachęcają przynajmniej w moim przypadku. Raz kupiłem HD650 (pierwszy powrót do nich) z padami obszytymi super wygodnym i przyjemnym materiałem podobnym do flaneli wypełnionymi z pianki pamięciowej z efektem chłodzenia. Zakładając na głowę było uczucie jakbym je dopiero z lodówki wyciągnął :D Grały też fajnie i po sprzedaży słuchawek nigdy więcej ich nie widziałem. Mogłem je sobie zostawić tym bardziej, że po tym wróciłem do HD650 jeszcze ze dwa razy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cpu1 napisał:

Tak to prawda trzeba samemu wypróbować tylko ceny nie zachęcają przynajmniej w moim przypadku. Raz kupiłem HD650 (pierwszy powrót do nich) z padami obszytymi super wygodnym i przyjemnym materiałem podobnym do flaneli wypełnionymi z pianki pamięciowej z efektem chłodzenia. Zakładając na głowę było uczucie jakbym je dopiero z lodówki wyciągnął :D Grały też fajnie i po sprzedaży słuchawek nigdy więcej ich nie widziałem. Mogłem je sobie zostawić tym bardziej, że po tym wróciłem do HD650 jeszcze ze dwa razy :) 

Jest takie przysłowie Stara Miłość nie rdzewieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lobuz1 napisał:

To może się przejadę. Obawiam się tych wtyków. Wciska się je jak mmcx, prawda? Siedzą ścisło i nie obracają się? Zastanawiam się jak to będzie po pewnym czasie ciągłego przepinania jak to mobilnie. Czy nie dostaną luzu i przestaną łączyć jak czasami w mmcx. Nie miałem z nimi doświadczenia. 

 

a2dc - nic się nie wypina, nie zacina, ani nie wyrabia, solidne są - to dużo lepsze użytkowo wtyki niż mmcx, zwłaszcza nie ma problemu z siłowaniem się przy wypinaniu, albo ze spasowaniem jak w mmcx

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mykupyku napisał:

 

a2dc - nic się nie wypina, nie zacina, ani nie wyrabia, solidne są - to dużo lepsze użytkowo wtyki niż mmcx, zwłaszcza nie ma problemu z siłowaniem się przy wypinaniu, albo ze spasowaniem jak w mmcx

To zróbmy tak- zadzwonię do tophifi ostatni raz. Jak odbiorą to jadę. 😀

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie nie odbierają bo abonament im wyłączyli. :)

Dzisiaj pierwszy udany odwyk nie kupiłem słuchawek co w lutym kosztowały 1200zł a teraz kosztują 100zł LOL.

Lepiej stoją w rankingu niż beyery.

sc1.jpg

scr2.jpg

scr3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marco-polo napisał:

Chyba już wstawiałem - kupione na ebay-u z Japonii używki.

Może ktoś podpowiedzieć jakiej muzyki się na niej słucha bo basu jest jak na muzykę techno trance.

Ja zawsze słucham jazzu, ambientu, klasyki, folku itp. na każdych słuchawkach, a techno trance - na żadnych :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówione.

Zobaczymy czy szrot czy coś z nich będzie?

Stereo bez baterii. 60mm drivers za 150ziko.

Zobaczymy jak długo pociągną.

Ogólnie nie widziałem żadnej demo recki jak grają jedynie jakie to cudowne,piękne i micro jak gra.

Do komputera w sam raz i kabel nie długi to do smartphona też mozna dopiąć.

Zobaczymy jak z wielkością czy nie będą jak imadło.

Jeżeli ktoś coś może skrobnąć więcej to z chęcią poczytam bo z recenzji to wiadomo.

Jedno co wiem że dobre słuchawki nie muszą się reklamować bo same się sprzedają - na amazonie trochę poczytałem ale nic zbytnio nie wywnioskowałem bo co inna głowa i uszy to inna recka.

Podaję linka i ktoś może coś podpowie jak na wykresie one wypadają. Czy są dupne czy taki kupiony kot w worku.

 https://www.rtings.com/headphones/tools/compare/turtle-beach-recon-200-vs-turtle-beach-recon-500/741/24969?usage=19&threshold=0.10

 

turtleb.jpg

Edytowane przez marco-polo
dodanie wykresów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2022 o 13:22, tommir napisał:

Niestety, nie mam już Mojo...

Nie słuchałem jeszcze na Mojo2, podpiąłem pod stereo i się wygrzewają.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lobuz1 napisał:

Nie słuchałem jeszcze na Mojo2, podpiąłem pod stereo i się wygrzewają.

Gratulację zakupu. Ładnie się prezentują. Waga słuchawek ciężka czy lekka? xD

Pokrowiec od Bower & Wilkins. Rozumiem że tamte są pochowane w muzeum B&W czy tylko pokrowiec od B&W?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, marco-polo napisał:

Gratulację zakupu. Ładnie się prezentują. Waga słuchawek ciężka czy lekka? xD

Pokrowiec od Bower & Wilkins. Rozumiem że tamte są pochowane w muzeum B&W czy tylko pokrowiec od B&W?

Bardzo lekkie, wygodne i wspaniale wykonane. Taki pokrowiec dobrali mi w sklepie ze swoich serwisowych zapasów.

 

W sumie to dwa pokrowce..

 

34C97B8C-F0C6-4E22-B0CF-61B8089F4522.jpeg

EA98CB92-8799-4DCB-B53A-306BD1C087A4.jpeg

96E553BE-F2D8-4A24-BAFB-C7D153D20DB0.jpeg

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lobuz1 napisał:

No i odebrali telefon…za 5 piątym razem (wiem, zmieniłem zasady) no i pojechałem. Nie jestem pewny czy mama @mykupyku klasycznym szerokim wejściem i negocjacjami z grubej rury zyskałaby więcej. :P Tak, wymiękłem ale tylko dlatego bo przypomniałem sobie, że nie ma żadnego japończyka- tylko kitajce, niemce, austriacy czy amerykany. 🤣

 

BA2E6F5B-4D70-470B-BCD7-888984A62376.jpeg

 

7744BE49-FC89-4286-B92A-3E8FA8A32BDD.jpeg
A1AAFF09-842C-41DA-9699-729A410085F7.jpeg

Piękne są. Gratulacje. Dla samego wyglądu warto. Wpisuję je na listę marzeń do spełnienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lobuz1 napisał:

Bardzo lekkie, wygodne i wspaniale wykonane. Taki pokrowiec dobrali mi w sklepie ze swoich serwisowych zapasów.

Rozumiem że króliczek złapany audio i koniec gonienia króliczka następnego?

Ja to zawsze mówię że królik, królikowi nierówny i w tym wyścigu szczurów warto spróbować zawsze coś pod inną nazwą.

Czasami jak przeglądam niektóre nazwy to się zastanawiam czy te nazwy istnieją na ziemi czy są z innej galaktyki.

Ja zawsze sobie tłumaczę jeżeli mam wybór kupna flaszki czy tym podobnych doznań to odłożyć sobie i zakupić coś ciekawego. Efekt trwalszy dłuższy i na lata może pozostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, marco-polo napisał:

Rozumiem że króliczek złapany audio i koniec gonienia króliczka następnego?

Ciężko powiedzieć. 😀 Mam trochę słuchawek, nawet lepszych od tych a wciąż decyduję się na coś nowego. Te są małe, lekkie, pięknie wykonane i brzmią też na poziomie a takich zamkniętych, mobilnych nie miałem.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, marco-polo napisał:

Rozumiem że króliczek złapany audio i koniec gonienia króliczka następnego?

No co ty?? Spójrz na kolekcję @lobuz1 . Tam co jakiś czas wpada  króliczek i się zadomawia. Myślę, że to już nie gonienie króliczka ,a hodowla (kolekcjonersko-hobbystyczna)😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, deadman42 napisał:

No co ty?? Spójrz na kolekcję @lobuz1 . Tam co jakiś czas wpada  króliczek i się zadomawia. Myślę, że to już nie gonienie króliczka ,a hodowla (kolekcjonersko-hobbystyczna)😁

To koneser jak drogie dzieła sztuki.

 

Niestety niedostępne w Szwecji. Słuchawki kupiłem w Japonii, ojczyźnie Audio Technica. ATH-WP900 to bardzo lekkie i wygodne słuchawki, które zadowolą audiofilów w podróży. Krótko mówiąc, para zamkniętych nauszników z fantastyczną reprodukcją dźwięku. Bas z wyraźnym uderzeniem, który schodzi głęboko, ale nie wystaje ponad inne rejestry. Biorąc pod uwagę, że słuchawki są zamknięte, oferują szeroką scenę dźwiękową. W trasie słuchawki podłączam przez Dragonfly (niebieski) a w domu stacjonarny dac/wzmacniacz. Źródłem dźwięku jest Tidal (Master). Mam już AKG701Q, HifimanHE400i, Fidellio2, ATH-MRS7/7B itd. Bardzo polecam te słuchawki. To jest drogie.

Cytat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności