Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Hustler napisał:

Przecież tak jest ze wszystkimi kablami, a im są droższe, tym te proporcje wyglądają gorzej lub lepiej, bo zależy z czyjej perspektywy się patrzy.

Być może masz rację, ale mi chodziło w mojej wypowiedzi o sposób w jaki podchodzi się do drobnego problemu, który można szybko rozwiązać lecz uważa się, że klient to idiota i nie ma racji… a chodzi o kabelek wartości piwa z Biedronki. Brałem pod uwagę, że takiej jakości może być ten kabel, ale liczyłem że będzie z odpowiednimi wtykami.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może są to najtańsze palnarne IEMy, ale 99 USD to naprawdę dobry deal 🤗 (piszę to z perspektywy osoby posiadającej Arię, Tytan S i Olinę).

dioko.jpg

 

P.S.: Sorry, za takie pstrokate zdjęcie, ale przy ich wyglądzie, nie mogłem się powstrzymać 😛.

Edytowane przez e1mo
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, e1mo napisał:

Może są to najtańsze palnarne IEMy, ale 99 USD to naprawdę dobry deal 🤗 (piszę to z perspektywy osoby posiadającej Arię, Tytan S i Olinę).

dioko.jpg

 

P.S.: Sorry, za takie pstrokate zdjęcie, ale przy ich wyglądzie, nie mogłem się powstrzymać 😛.

Co to za model bo niedowidzący. Same pudełko to 20$ warte.

https://www.linsoul.com/blogs/announcements/7hz-dioko-planar-driver-iem-new-release-on-linsoul-audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marco-polo napisał:

Co to za model bo niedowidzący. Same pudełko to 20$ warte.

 

https://hifigo.com/collections/new-arrival/products/salnotes-dioko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marco-polo napisał:

Co to za model bo niedowidzący. Same pudełko to 20$ warte.

bo powinny być jeszcze reakcje negatywne za brak podpisów. 

Są te Dioko gdzieś recenzowane na Hedfaju? Byłem nastawiony na zakup ale ten pik na 8kh mnie niepokoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, tommir napisał:

Małe szatany... ;)

 

at.jpg

Gratulacje. Rzeczywiście takie dobre cholercia bo hifi mam niedaleko? 😀

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lobuz1 napisał:

Gratulacje. Rzeczywiście takie dobre cholercia bo hifi mam niedaleko? 😀

Jeszcze do końca nie wygrzane i kabel stockowy. Ale choć na zewnątrz używałem tylko iemów to może jakoś się przemogę i będę w nich chodził. Jest w nich coś z ducha Fostex'ów i Denonów.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tommir napisał:

Jeszcze do końca nie wygrzane i kabel stockowy. Ale choć na zewnątrz używałem tylko iemów to może jakoś się przemogę i będę w nich chodził. Jest w nich coś z ducha Fostex'ów i Denonów.

To może się przejadę. Obawiam się tych wtyków. Wciska się je jak mmcx, prawda? Siedzą ścisło i nie obracają się? Zastanawiam się jak to będzie po pewnym czasie ciągłego przepinania jak to mobilnie. Czy nie dostaną luzu i przestaną łączyć jak czasami w mmcx. Nie miałem z nimi doświadczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, tommir napisał:

Też nie miałem z nimi wcześniej żadnego doświadczenia. Tak, wpina się jak mmcx.

Tophifi ńie odbiera telefonu- to znak żeby nie kupować. Po co mi kolejne słuchawki? Może nie wymięknę…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wstawiałem - kupione na ebay-u z Japonii używki.

Może ktoś podpowiedzieć jakiej muzyki się na niej słucha bo basu jest jak na muzykę techno trance.

 

IMG_20220726_150628.jpg

Aż mnie ciary przeszły na tym nagranku z tymi Sony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, lobuz1 napisał:

Tophifi ńie odbiera telefonu- to znak żeby nie kupować. Po co mi kolejne słuchawki? Może nie wymięknę…

Twardy musisz być. Pamiętaj że cierpliwy to i kamień na miękko ugotuje 😎

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, lobuz1 napisał:

Tophifi ńie odbiera telefonu- to znak żeby nie kupować. Po co mi kolejne słuchawki? Może nie wymięknę…

Ludzie przyszli oglądać WP900 i nie ma kto telefonu odebrać... :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, bakus1233 napisał:

Szkoda, że nie dekoni, są piękne, ale niestety ostatnio zdrożały 🙁

Podoba Ci się jak Senki grają na Dekoni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bakus1233 napisał:

Nie słuchałem, już miałem zamawiać, ale podnieśli ceny tych padów więc zrezygnowałem. 

Może i dobrze bo patrząc na wykresy to za dobrze nie wygląda. Szkoda kasiury na takie eksperymenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności