Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

KWADRAT - Polowanie na leśniczego

Peter Gabriel - bez tytułu 1 (Car)

Peter Gabriel - Us

Donna Summer - Bad Girls (mam też od lat tę płytę analogową, nie powiem czarną, bo tak naprawdę jest bardzo, bardzo, bardzo ciemnoczerwona - piękny rubinowy kolor, jak się przez nią patrzy pod światło)

 

@Fatso: Pamiętam jakie wrażenie na mnie zrobiły te słuchawki dwadzieścia(kuźwa)dwa :wacko: lata temu na Audio Show w Wiedniu. Z tych wszystkich super-hiper sprzętów za grube tysiące (wtedy jeszcze) szylingów jakie tam widziałem i słyszałem, te popierdółki zapamiętałem najlepiej.

Edytowane przez Kerebron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fatso: Pamiętam jakie wrażenie na mnie zrobiły te słuchawki dwadzieścia(kuźwa)dwa :wacko: lata temu na Audio Show w Wiedniu. Z tych wszystkich super-hiper sprzętów za grube tysiące (wtedy jeszcze) szylingów jakie tam widziałem i słyszałem, te popierdółki zapamiętałem najlepiej.

Ja je wtedy pierwszy raz kupiłem. A dokładniej mój tatko :P Ale później się z nimi rozstałem, żeby wrócić dzisiaj i znowu się nimi cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A to nie są przypadkiem K1k od P. Ryki?

Nie :)

Sporo osób mnie wypytuje. Ale póki co mam zmowę milczenia z właścicielem (były ofkorz, bo nie dostanie ich z powrotem choćby się rozmyślił).

 

Są boskie :)

 

 

To kiedy mogę przyjechać? :ph34r:

 

Nie pytaj tylko wbij mu się do domu jak to drzewo na suficie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..sam kabelek

był zakończony widełkami do gniazd głośnikowych.

Przepraszam, ale nie moglem sie powstrzymac :D

 

W zwiazku z powyzszym zastanawiam sie, jakie jest zabezpieczenie przed przypadkowym odkreceniem potencjometru, ktory uwolnilby kolejna porcje mocy, czego konsekwencja bylaby permanentna gluchota, a z sluchawek poszedlby audiofilski dym? :D

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko przenajświntszo!

 

Grubo Tuok, grubo. Może nie tak, jak Fatso, ale pogratulować :P

Ciekawe, który więcej lajków zbierze.

Niby Touok więcej zakupów poczynił, ale nie widać by mu drzewa w domu rosły.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jechałem sobie autem i na światłach przypomniałem sobie jak grało wszystko co miałem do tej pory. Nie mogłem opanować śmiechu i trwało to dobre kilkanaście sekund. Potem niestety spojrzałem, że kierowca obok akurat mnie obserwował, minę miał lekko zdziwioną... Ale no cóż, mogłem w radiu coś śmiesznego usłyszeć, co nie?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności