Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

@up

trzeba dwa kupić, bo są monofoniczne :D

 

a żeby nie było offa - se kupiłem X-boxa 360, oczywiście w stanie nieznanym ale kontrolka na zielono świeci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek SWS Audio Black (SE4Lord)..

No i znów nabyłem T5g 32 GB . Tym razem z Forum (ten co testowałem) . Będzie po weekendzie.

 

Wtedy może zrobi się układ - T4G plus Aune B1 kanapka a T5G samodzielny no i AK120 samodzielny (choć w domu sprzęgam go czasem z B1).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie znowu nowe lampy, które już przy poprzednim wzmacniaczu chciałem nabyć ale nie było okazji.

Lampy to Philips JAN NOS 6DJ8 oczywiście parowane. Dźwiękowo mogą się podobać ale ja jednak wolę szumiące bugle boy. Philipsy grają bardzo zwartą barwą i dźwięki są bardziej upchnięte ale żeby nie było grają szerzej i z lepszym zejściem basu niż radzieckie 6n1p. No i trzeba to powiedzieć, że nie szumią ( no może w okolicach godziny 15 słychać lekki szum przy wyłączonej muzyce. Nie jest to jednak przeszkodą, bo nigdy nie rozkręcam gałki powyżej 11). W odległych planach mam jeszcze kupno bugle boy D getter z lat 50-tych ale trzeba ich poszukać i mieć fundusze.

Co do ecc99 to za około 2-3 tygodnie pan Feliks postara się dla mnie zrobić adaptery, tak więc jak ktoś ma jakiś problem to można śmiało do Niego pisać. Człowiek niesamowicie pomocny :)

 

janek.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wydaje mi sie ze lekkie slysze...

na ile slysze a na ile wydaje mi sie to zweryfikuje jeszcze jutro ;)

Tylko ślepe zrób :)

 

Nowe pianki Comply 100 Comfort

 

no to juz wiem...

generalnie moim zdaniem wersja 2015 na plus - zachowuje sie tak jak zwykla zachowywac sie elektronika przy lepszym zasilaniu (np. zmiany jakie pamietam przy podpieciu TeddyPardo do rDac czy baterii do Headonica). Zmniejsza sie poglosowosc co Ciebie powinno zainteresowac :) Jest czysciej, nieco wieksza rozdzielczosc, precyzyjniejsze zrodla pozorne, lepsza holografia. Moze sie przez to wydawac nieco chlodniej, ale imo tak nie jest - a po prostu jest szybciej i precyzyjniej. Dol nabiera deczko lepszej kontroli, gora mniej szeleszczaca, precyzyjniejsza. Srodek przez to wydaje sie minimalnie wychodzic do proszu.

Tak wyglada imo porownanie NFB28 ver. 2015 vs. ver 2014. To wszystko mozna by skrocic do "czysciej, precyzyjniej, z wiekszym ladem i spokojem".

Zmiany dla jednego beda kosmetyczne, dla drugiego warte doplaty - ja nie zaluje :) Charakter urzadzenia pozostaje taki sam - ale mamy tu szlify po prostu w dobrym kierunku.

 

Bo ten nowy ma lepsze USB :D

nie - amanero jest tylko opcja. W standardowej (taka jaka kupilem) jest nadal VIA i wg producenta nie ma tu roznic.

poza tym i tak wiekszosc testow robilem po coax z waveio.

Edytowane przez grubbby
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się leczy, prawda? A serio 535 miałem kiedyś okazję przesłuchać na szybko, na wolno dopiero teraz. Faktycznie różnica cenowa ze starszymi braćmi odzwielciedla poziom grania mimo różnicy 1 przetwornika na słuchawkę. Dziwi mnie tylko, że kabel 535>>>>>>>>kabel 846. Niby różnią się kolorem i długością, ale odcinki pamięciowe z 846 to pamiętają chyba tylko ułożenie z pudełka ;f

shure.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności