Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Eee tam - użyj jako źródła do Orfeuszów i dopiero zadzieje się magia. Staxy dziewiątki mogą być nie tą ligą już :)

A na poważnie - kiedy z głośnikami test?

bedzie wszystko w swoim czasie :) dajcie chwile sie osluchac zanim wlasnie bede pisac :)

ale to juz nie w tym watku... cos zaloze...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubbby-> Nie ubezpieczam się. Po prostu każdy dobry i drogi (w tej kolejności) sprzęt wymaga odpowiedniego towarzystwa. Przy przeciętnym towarzystwie, czasem jest tak, że pozwoli sprzętowy przeżyć chwile chwały (np. dobry i drogi wzmacniacz, czy dobre i drogie źródło - kolumnom), ale jeszcze częściej jest tak, że pokaże wady systemu (np. dobre i drogie kable) i zabrzmi jak coś znacznie tańszego. Taka prawda.

Edytowane przez wulkan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko... ja i tak doswiadczenie wieksze mam w sluchawkowcach i wiem jak moje tory roznicuja zrodla, mam ich bezposrednie porownanie z hajendowymi (czyt. bardzo drogimi) sprzetami.

Wiec nawet jak zestaw stacjonarny nie pokarze ******stosci to uwierz potrafie ocenic na swoich torach sluchawkowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne połączenie. I te Takstary raczej ciężko zmusić do mulenia.

Co prawda kupiłem je głównie jako odnośnik do MEElectronicsów Air-Fi Matrix2, ale trzeba przyznać, że poza badziewnymi plastikami, to są całkiem niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amperiorki od kolegi z forum:)
Co prawda, nie tak okazyjnie, jak kilka postów wyżej, ale nie miałem wiary, ze uda się je ustrzelić poniżej 600, więc wziąłem za 600 z forumowego źródła:)

 

Tym bardziej gratulacje Andrewek:)

uploadfromtaptalk1430332628084.jpg

 

 

EDIT:

HD25 przestały mi dawać tyle przyjemności z słuchania, co wcześniej.

Edytowane przez czesiu89
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exynos Octa/Wolfson.

 

"Czwarty notatnik" na czterdzieste urodziny. A co tam, raz się żyje.

 

:)

 

w końcu czterdzieste urodziny ma się tylko raz :)

Edytowane przez Hakuri
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amperiorki od kolegi z forum:)

Co prawda, nie tak okazyjnie, jak kilka postów wyżej, ale nie miałem wiary, ze uda się je ustrzelić poniżej 600, więc wziąłem za 600 z forumowego źródła:)

 

Tym bardziej gratulacje Andrewek:)

 

attachicon.gifIMG_20150429_203656.jpg

 

 

EDIT:

HD25 przestały mi dawać tyle przyjemności z słuchania, co wcześniej.

Dzięki. Mam nadzieję, że Amperiory zagrają lepiej od HD25, które miałem jakiś czas i je uwielbiałem.

Cenę na prawdę dobrą udało mi się ustrzelić, aż dziwię się, że nikt się nie był więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Miałem brać udział w tej aukcji, ale udało mi się za "szejset" ugadać na forum, więc sobie darowałem, usunąłem snajpera.

Powiem tak, dla mnie HD25-II 1 były wyznacznikiem jakości wśród zamkniętych portable, ale odkąd posłuchałem amperiorów... Ciekawe, że ameliniowe muszle aż tyle wnieść portafią. Na tym samym kablu nagle pojawia się dół, którego jednak w HD-kach trochę brak + hmmm, brzmi to lżej, "bardziej otwarcie", mimo większego efektu zassania przez jednak inne pady, jak na moje ucho. Generalnie, gdyby nie wygoda, to nie wiem czy bym ich jako jedynych nie zostawił. A tak, to jeszcze do użytku domowego DT990 na posterunku pozostaną.

 

Ogólnie, wydaje mi się, że przez wagę "kopułek", która jest większa dla amelinium, niż dla plastiku, Amperiory są troszeczkę mniej wygodne niż HD-ki.

Edytowane przez czesiu89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amperiory wspominam jako dobre portable. Miałem je na odsłuchach od Kolegi Babicza. Mało nie kupiłem, ale w końcu wolałem L2. Nie macie wrażenia kruchości Amperiorów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności