Jump to content
Superata

Globalne wydarzenie Astell&Kern - zapraszamy do udziału.

Recommended Posts

Zapraszamy do udziału w Globalnym wydarzeniu Astell&Kern LIKE.png

Pokaż Światu swoje produkty Astell&Kern i wygraj jedną z 48 nagród Astell&Kern.

Zamieść zdjęcie lub film (trwający maksymalnie minutę), ukazujące, jak odtwarzasz muzykę na urządzeniu Astell&Kern (kwalifikują się przenośne odtwarzacze, słuchawki, IEM i urządzenia domowe - AK T1, AK500N, L1000, S1000).

Post musi być umieszczony w mediach społecznościowych na Twoim koncie, publiczny oraz oznaczony hashtagami #AstellnKern #AKGlobalEvent i #Music.

Uwaga:
- Po zamieszczeniu posta, wyślij jego adres URL na adres mailowy: astellnkern_event@dreamus.io z imieniem i nazwiskiem, adresem, numerem telefonu i numerem seryjnym Twojego produktu Astell&Kern.

- Posty ukazujące kluczowe funkcje urządzenia Astell&Kern lub podkreślające filozofię działania urządzeń Astell&Kern, mają większą szansę na wygraną.

- Liczba wygrywających osób: 48. Wśród wygranych rozdane zostaną następujące nagrody: 1x SP2000, 2x SE100, 3x KANN CUBE, 10x SR15, 2x AK T9iE, 30x zestaw Billie Jean + AK XB10.

- Wydarzenie potrwa od 14 maja do 31 maja 2020 r., a zwycięzcy zostaną ogłoszeni 5 czerwca 2020 r. na oficjalnej stronie Astell&Kern.

Więcej informacji można znaleźć na poniższej stronie (eng.):

https://www.astellnkern.com/eng/content/promotion/view.asp?idx=37

2020Global_1200x650.jpg

Zrzut ekranu 2020-05-14 o 10.53.43.png

Rozumiem, że nie ma znaczenia jaki model zaprezentujemy, ważne aby był spod marki Astell&Kern ?

• Like 1

Czyli wystarczy AK XB10 i można walczyć o SP2000 albo SE100. Celowałbym jeszcze w T9iE, ale Xelento nie dogadywały się dobrze z moimi małżowinami :D Nagrody konkretne.

Gorzej jak masz XB10 i wygrasz XB10 z Billie Jean :D

• Haha 1

Przydałby mi się COPPER do kolekcji , może w filmiku który wyslę wspomnę dyskrytnie o tym 🤨

Taaa a ja napiszę,że AK120 MK I był najlepszy ! :)

3 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Taaa a ja napiszę,że AK120 MK I był najlepszy ! :)

A ja mam jeszcze Ak100 MK1 i ciągle uważam go za jeden z fajniejszych grajków.  Oczywiście Ak120 MKi byl lepszy.

Ak100 uzywam na rowerku i często na miasto 😷

• Like 1

Można złożyć reklamację jak się nie wygrało!?

• Haha 1