Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Recenzja słuchawek Tin HiFi T4


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

T4 w stosunku do M&D ME05  funkcjonalnie wygrywają. Kabel od słuchawek do rozdzielacza w ME05 jest za krótki i ciężko założyć je OTE. No i brzmieniem wygrywają T4. bardzo fajna recenzja ( zresztą jak większość twoich :) ) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, zastanawiam się nad kupnem tych słuchawek lub ibasso IT01.Z informacji na forum i różnych recenzji  wyczytałem, że ibasso mają dość mocno zaakcentowany bas i boję się czy nie będzie dla mnie za mocny. Mam nauszne sony xb600 które kiedyś kupiłem w dobrej promocji ale rzadko ich słucham właśnie przez ogromne podbicie basu i martiwe się, że w it01 może być  podobnie dlatego skłaniał bym się bardziej w stronę t4. Obecnie z doków posiadam wysłużone już soundmagic e10 a  muzyki jaką głównie słucham to coś typu hity radiowe i trochę rapu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja kupiłem te słuchawki i mam od początku z nimi problem. Przerywają, na początku myślałem, że to pewnie wina kabla gdzieś w okolicy nausznic bo przerywa najczęściej podczas ruchu, lub poprawiania słuchawek. Odesłałem słuchuawki do sprzedawcy, ten stwierdził  wadę przewodu, wymienił i odesłał ale jak odebrałem i zacząłem testować to dalej następuje przerywanie i to po obu stronach. Czy to dalej wina  drugiego kabla a może słuchawki na złączu mmcx tak mają? A może wtyk jest zepsuty albo jeszcze coś innego? Pytam bo to moje pierwsze z odpinanym kablem i od początku mam zgrzyt. 

Edytowane przez Krzysiekost
Doprecyzowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Krzysiekost napisał:

Ja kupiłem te słuchawki i mam od początku z nimi problem. Przerywają, na początku myślałem, że to pewnie wina kabla gdzieś w okolicy nausznic bo przerywa najczęściej podczas ruchu, lub poprawiania słuchawek. Odesłałem słuchuawki do sprzedawcy, ten stwierdził  wadę przewodu, wymienił i odesłał ale jak odebrałem i zacząłem testować to dalej następuje przerywanie i to po obu stronach. Czy to dalej wina  drugiego kabla a może słuchawki na złączu mmcx tak mają? A może wtyk jest zepsuty albo jeszcze coś innego? Pytam bo to moje pierwsze z odpinanym kablem i od początku mam zgrzyt. 

Jeżeli często i nieprawidłowo odpinałeś kabel to mogło gniazdo ulec uszkodzeniu. Ja mam T4 od paru miesięcy i nic się nie dzieje. A jak je przechowujesz? W kieszeni czy w etui?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem je po 1-2 dni i przerywały jeszcze przed rozpinaniem kabla, sprzedający dopiero sugerował zamienić stronami i sprawdzić czy będzie przerywać po drugiej stronie więc raczej odpada uszkodzenie gniazda z mojej strony. Słuchawki uzywam w domu a najczęściej przechowuje w etui lub po prostu leżą na stole. Zacząłem się porostu zastanawiać czy ten typ (słuchawki ze złączem mmcx) tak ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Krzysiekost napisał:

Mialem je po 1-2 dni i przerywały jeszcze przed rozpinaniem kabla, sprzedający dopiero sugerował zamienić stronami i sprawdzić czy będzie przerywać po drugiej stronie więc raczej odpada uszkodzenie gniazda z mojej strony. Słuchawki uzywam w domu a najczęściej przechowuje w etui lub po prostu leżą na stole. Zacząłem się porostu zastanawiać czy ten typ (słuchawki ze złączem mmcx) tak ma. 

Na pewno nie jest to normalne zachowanie złącz mmcx. Zdarzyło mi się kiedyś kupić słuchawki z  fabrycznie uwalonym gniazdem. Jedna słuchawka przerywała przy jakimkolwiek dotknięciu przewodu. Początkowo tego nie zauważyłem, jednak przy bliższych oględzinach okazało się, że gniazdo posiadało rozłupany na pół wewnętrzny rdzeń. Słuchawki wymieniłem i za drugim podejściem nie miałem już żadnego problemu.  Sprawdź, być może u ciebie jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lewa kopułka bądź jej gniazdo było wadliwe - zepsute bo przerywało na dwuch kablach. Także pomogła wymiana kopułki i przewodu  czyli 2/3 zestawu 😜 aczkolwiek wątpię, żebym coś popsuł przez odpięcie kabla i zamiany stronami i spowrotem. No chyba, że to takie delikatne jest ale kurcze, żeby płacić parę stów za słuchawki które mogą się lub można je zepsuć w każdej chwili to nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności