Skocz do zawartości

Nasze domowe zwierzaki. Pokaż mnie!


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

@paratykusświetne 😉👍

 

Maja zawsze leży na kołdrze, natomiast Nico lubi pod nią (ewentualnie koc) wychodzić... szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Poniżej kilka przykładów ;))

 

20220201_110351.jpg

 

20220205_150919.jpg

 

20220201_110812.jpg

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudziłam człowieka o 5 rano, ganiałam po mieszkaniu zaraz potem, zwaliłam ze stołu wszystko co można, co by tu jeszcze... :)

IMG_20220215_073536.jpg

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wisting mam nadzieję, że obyło się bez większych szkód. Moje też lubią się w takich rannych godzinach aktywizować...😉

 

Jednak niezależnie od tego, co by zrobiły i tak uważam, że są kochane :)

 

Dzisiaj natomiast przypada Święto naszych czworonożnych przyjaciół 🐱🐱💛

 

20220212_123902.jpg

 

20220214_152944.jpg

 

 

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, głównie poleciały branzoletki żony. Kotkę Lilę nazywamy Oszołomek, bo ma kocie ADHD co najmniej dwa razy dziennie. Niby ma 4 lata, ale chyba nikt się z nią nie bawił tak porządnie. Najlepsza do zabawy jest moja torba na siłownię, bo można człowieka atakować na różne sposoby :)

Edit: teraz odpaliłem jej laptopa i sobie ogląda film z myszami. A w domu spokój.

IMG_20220217_175855.jpg

Edytowane przez Wisting
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodzą trochę od tematu ale nadal w nim zostając ;) Czy u Was dużych i mniejszych miastach, spotkać dobrego veta i klinikę co nie wygląda jak rzeźnia to też cud, czy tylko ja mam taki niefart, a lekarrze to proste chamy bez pasji i uczuć do zwierząt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od ludzi. Mojego przyjaciela za tęczowy most odprowadzał wet, który zajmuje się głównie końmi, mocno po 60. Z pozoru oschły i mało przyjemny, a przy bliższym poznaniu (11 lat) i w tych najtrudniejszych chwilach stanął na wysokości zadania.

RIP. Ostatnie zdjęcie :(

3C0774D6-F1AC-42E8-B012-CF5CEB4313D7.jpeg

Edytowane przez Palpatine
  • Like 3
  • Sad 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, wegiel21 napisał:

Odchodzą trochę od tematu ale nadal w nim zostając ;) Czy u Was dużych i mniejszych miastach, spotkać dobrego veta i klinikę co nie wygląda jak rzeźnia to też cud, czy tylko ja mam taki niefart, a lekarrze to proste chamy bez pasji i uczuć do zwierząt?

Musisz poczytać na grupach kociarskich/psiarskich. Ja na szczęście całkiem niedaleko mam dobrego (choć drogiego) weta we Wrocławiu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saszetkę, to jest koteczka saszetkowa, Purina ProPlan jest smakuje.

PS Proszę oto dźwięk miauczenia na sms-a dla wszystkich kociarzy.

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bakus1233Niko zawsze chętnie wybiera opcję przebywania w wannie w okresie letnim, żeby się schłodzić. Oczywiście jest jeden warunek, aby wszedł... nie może być wody :)

 

Lumii_20220302_065703842.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności