Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, słuchał ktoś wirelessów od Yamahy, a konkretnie modelu YH-E700B? Opinie są dosyć mieszane i tak się zastanawiam czy warto je sprawdzić.
Jeżeli grałyby podobnie do TW-E3B, to byłaby dla mnie baja.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom dużych słuchawek, bardzo fajnie rozciągnięte pasmo, dużo detali, bez wyostrzenia. Duża scena 3D, wysoka separacja źródeł pozornych. Ale.. ja wszystkie TWS traktuję EQ, teraz używam PowerAmp i jest bajka, jak na takie piździki.
@neonlight
Mógłbyś zamieścić zrzuty z ekranu z Poweramp EQ dla Denon pearl pro? Please

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wfmsiekierka napisał(a):

Koniecznie daj znać jak grają vs inne...
emoji3577.png

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka
 

Jasne. Dostałem je dziś, czekam jeszcze na nową parę XM5 do porównania (nie wiem po kiego sprzedawałem je, ech) i wtedy skrobnę kilka słów.

Tak na pierwszy rzut oka to jest produkt klasy premium, czuć luksus. Niestety przy pierwszym wyciągnięciu z case i odłożeniu styki musiały nie załączyć w lewej słuchawce i się nie naładowała (nie wiem czy to dobry znak), więc muszę poczekać z odsłuchami.

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Dostałem je dziś, czekam jeszcze na nową parę XM5 do porównania (nie wiem po kiego sprzedawałem je, ech) i wtedy skrobnę kilka słów.

Tak na pierwszy rzut oka to jest produkt klasy premium, czuć luksus. Niestety przy pierwszym wyciągnięciu z case i odłożeniu styki musiały nie załączyć w lewej słuchawce i się nie naładowała (nie wiem czy to dobry znak), więc muszę poczekać z odsłuchami.
Tak, bardzo męczące jest gdy styki nie łapią i jedną ze słuchawek się nie ładuje. U mnie doprowadzało to do całkowitego rozładowania etui...
Mam nadzieję że to odosobniony przypadek.

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na pierwszy rzut oka to jest produkt klasy premium, czuć luksus. Niestety przy pierwszym wyciągnięciu z case i odłożeniu styki musiały nie załączyć w lewej słuchawce i się nie naładowała (nie wiem czy to dobry znak), więc muszę poczekać z odsłuchami.
Ja miałem przypadek, że złe łączenie styku spowodowało aż "nadtopienie" i zniekształcenie tego kawałka etui, w którym umiejscowione są piny, tak że potrzebne było "modelowanie" tego elementu przy pomocy pilnika i żywicy, żeby potem w ogóle łączyło. Słuchawki były z importu i nie było sensu nawet myśleć o reklamacji. Udało się to ogarnąć i dalej od czasu do czasu wkładam je do ucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, docentore napisał(a):

Tak na pierwszy rzut oka to jest produkt klasy premium, czuć luksus. Niestety przy pierwszym wyciągnięciu z case i odłożeniu styki musiały nie załączyć w lewej słuchawce i się nie naładowała (nie wiem czy to dobry znak), więc muszę poczekać z odsłuchami.

Kupiłeś nowe, czy używki? Nowe mają zabezpieczone styki taśmą i może były po prostu rozładowane na maksa. Ja swoje po wyjęciu włożyłem od razu do case i ładowałem kilka godzin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Kupiłeś nowe, czy używki? Nowe mają zabezpieczone styki taśmą i może były po prostu rozładowane na maksa. Ja swoje po wyjęciu włożyłem od razu do case i ładowałem kilka godzin. 

Nówki z Amazona. Po prostu źle siadły, wszystko ok :)

Jutro czas na testy i porównania to Sony WF1000XM4 i XM5 oraz Denon Perl Pro.

IMG_20240417_183631.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, docentore napisał(a):


Tak na pierwszy rzut oka to jest produkt klasy premium, czuć luksus. Niestety przy pierwszym wyciągnięciu z case i odłożeniu styki musiały nie załączyć w lewej słuchawce i się nie naładowała (nie wiem czy to dobry znak), więc muszę poczekać z odsłuchami.

Moje zaraz po zakupie naładowały się, ale później lewa przestała działać. Była połączona, ale nie było dźwięku. Kupiłem w TopHifi, więc bardzo szybko mi je wymienili na nowe. Rozmawiałem z serwisem w Markach i mówili, ze zaczęła u nich działać, ale i tak wymienili.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Moje zaraz po zakupie naładowały się, ale później lewa przestała działać. Była połączona, ale nie było dźwięku. Kupiłem w TopHifi, więc bardzo szybko mi je wymienili na nowe. Rozmawiałem z serwisem w Markach i mówili, ze zaczęła u nich działać, ale i tak wymienili.

Ja kupiłem na Amazonie razem z nową parą XM5 i Denonami z planem zatrzymania jednej pary z tych 3.
Nie wiem czy czasem ATH nie zostaną razem z XM5.

Co do Denonów, rozumiem zachwyty, ale nie podzielam. Dźwięk po customizacji brzmi strasznie sztucznie, wręcz czuć DSPiasek między zębami, bez profilu osobistego są niesłuchalne imho.
Ciekawostka - moja para przyszła z naklejką potwierdzającą nieotwierane pudełko, ale z wgranym profilem o nazwie "Paweł 1". Go figure ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, docentore napisał(a):

Ja kupiłem na Amazonie razem z nową parą XM5 i Denonami z planem zatrzymania jednej pary z tych 3.
Nie wiem czy czasem ATH nie zostaną razem z XM5.

Co do Denonów, rozumiem zachwyty, ale nie podzielam. Dźwięk po customizacji brzmi strasznie sztucznie, wręcz czuć DSPiasek między zębami, bez profilu osobistego są niesłuchalne imho.
Ciekawostka - moja para przyszła z naklejką potwierdzającą nieotwierane pudełko, ale z wgranym profilem o nazwie "Paweł 1". Go figure ;)

Czyli amazon ściemia. Lubię ATH i one są gdzieś brzmieniowo pomiędzy moimi ZE8000 (które grają z większym wypełnieniem, ciemniej) i AZ80, które są zwiewne, lekkie, nastawione na detal. AT to takie świetnie zbalansowalne brzmieniowo allroundery. Do tego tradycyjnie jak to w tej firmie są wykonane jak milion $. Lubię też ten bajer z lampą UV oraz lustrami, który dezynfekuje gumki po ich użyciu. Mają oprócz dotyku też przyciski fizyczne i możliwość ich szerokiej konfiguracji- pod tym względem są nie do pobicia.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Czyli amazon ściemia. Lubię ATH i one są gdzieś brzmieniowo pomiędzy moimi ZE8000 (które grają z większym wypełnieniem, ciemniej) i AZ80, które są zwiewne, lekkie, nastawione na detal. AT to takie świetnie zbalansowalne brzmieniowo allroundery. Do tego tradycyjnie jak to w tej firmie są wykonane jak milion $. Lubię też ten bajer z lampą UV oraz lustrami, który dezynfekuje gumki po ich użyciu. Mają oprócz dotyku też przyciski fizyczne i możliwości ich szerokiej konfiguracji- pod tym względem są nie do pobicia.

Podobne mam odczucia co do TWX9, zaskoczyły mnie pozytywnie, po przeczytaniu kilku recenzji nie miałem wielkich nadziei, pomyliłem się na szczęście :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, docentore napisał(a):

Ciekawostka - moja para przyszła z naklejką potwierdzającą nieotwierane pudełko, ale z wgranym profilem o nazwie "Paweł 1". Go figure ;)


To znaczy że dostałeś moją parę po zwrocie. Świat jest mały 😀

 

 Również nie podzielam zachwytów. Wytrzymałem z nimi dwa dni i miałem dość. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, euter napisał(a):


To znaczy że dostałeś moją parę po zwrocie. Świat jest mały 😀

 

 Również nie podzielam zachwytów. Wytrzymałem z nimi dwa dni i miałem dość. 

Bez urazy, ale u Ciebie jest spora rotacja, więc mnie to specjalnie nie dziwi 😀. To równo grające, naturalne słuchawki z odpowiednim wypełnieniem, ale klarowne- w sam raz do relaksu i mogą kogoś znudzić jeśli szuka czegoś wyczynowego.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, euter napisał(a):


Denony?

Myślałem, że rozmawiamy o ATH. Sorry, pomerdało mi się bo deocentore pisał o ich nieprzychylnych recenzjach.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, neonlight napisał(a):

Jak dotąd, to żadne TWS'y nie zagrały mi dobrze prosto z pudełka. Wszystkie trzeba EQalizować i to dość mocno, ale najważniejsze, że dobrze reagują na korekcję i jest to łatwe, i darmowe. ;)

Omawiane TWX9 oraz XM5 grają mi dobrze prosto z pudełka. XM4 też się zaliczają do tego, ale te mam z uwalonymi mikrofonami podczas wymiany baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, docentore napisał(a):

Nówki z Amazona. Po prostu źle siadły, wszystko ok :)

Jutro czas na testy i porównania to Sony WF1000XM4 i XM5 oraz Denon Perl Pro.

IMG_20240417_183631.jpg

Jestem bardzo ciekaw Twoich wrażeń i porównań i jak na ich tle wypadną Denony po kalibracji. Czekam na pierwsze odczucia 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MediaExpert przy niektórych słuchawkach jest 10% rabatu płacąc visa mobile.

Na przykład PX8 są za 2149 pln. Cenowo to już wychodzi przyjemnie i są warte tej ceny. Grają gorzej od Bathys, ale te są obecnie prawie  dwa razy droższe.

 

Są ploty, że niedługo Bowers zaprezentuje PX8e, które wejdą na rynek z regularną ceną PX8. więc te 2k to może być stała cena za PX8.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, neonlight napisał(a):

Jak dotąd, to żadne TWS'y nie zagrały mi dobrze prosto z pudełka. Wszystkie trzeba EQalizować i to dość mocno, ale najważniejsze, że dobrze reagują na korekcję i jest to łatwe, i darmowe. ;)

Mnie tam AZ80 z pudła zagrały dobrze, a po zmianie tipsów nawet lepiej :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności