Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, all999 napisał(a):

Gdzieś pomiędzy drugim, a trzecim są AirPods Pro 2 i to są TWSy, które by ze mną zostały, gdybym miał wybrać tylko jedną parę. Wiem, że wielu trudno w to uwierzyć, ale Apple zrobił świetną robotę i one są warte każdej złotówki. Oczywiście w parze z iPhonem.


W pełni się zgadzam - Pro2 mają już taki SQ, że słuchanie muzyki na nich potrafi mi sprawiać przyjemność. Pierwszych Pro słuchałem tylko do podcastów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Filip77 napisał(a):


W pełni się zgadzam - Pro2 mają już taki SQ, że słuchanie muzyki na nich potrafi mi sprawiać przyjemność. Pierwszych Pro słuchałem tylko do podcastów.

 

Patrząc na to, jakie cuda potrafisz wystawić w bazarku - to jest imponujące stwierdzenie.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, all999 napisał(a):


Próbowałeś wkładać mini wieżę do uszu?

Do uszu wejdzie tylko ghettoblaster z czarnej dzielnicy :)

 

Kolejne testy nowych 60.

https://www.google.pl/amp/s/www.telepolis.pl/amp/artykuly/testy-sprzetu/technics-eah-az60m2-test-recenzja-opinie

 

https://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/test-technics-eah-az60m2.html

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają jak mini wieża ze sklepu rtv za 500zł  
Miałem wersję 3 i nie potwierdzam.
Porównał.bym do... Ale nie, dam spokoj :D
Granie raczej płaskie, w sensie bez podbicia żadnego zakresu, ergonomia dla mnie mocno taka sobie, nie trzymały się dobrze w uszach - acz były lepsze od samsungowych budsow pro. ANC dobre, ale nie topowe, moim zdaniem i Samsung i Bose są lepsze, zwłaszcza w trybie transparentnym. Gumki i pianki takie se, komplaje lepsze, ale trzena ściągać. Spory case.
Ogólnie dobre, ale nie płakałem po nich jak zostały przypadkiem w hotelu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lord Rayden napisał(a):

Jabłek już za dużo, spytam więc o kolejne "przechwalane" TWSy. Serię od Sony. XM3,4,5. 

Mozw ktoś ma doświadczenia ? Chyba @all999. To jest sprzęt podobno z rewelacyjnym ANC, ale czy prawdą jest że ich typ grania jest duszny, basowy, zamulony ? I bez EQ ani rusz ? Czy jako tipsy to tylko specyficzne pianki "only Sony" ?

Mialem krotko male xm4, sluchalem duzych xm3, xm4 i xm5. Z tych jedynie xm5 duze sa dla mnie ok. Wszystkie  standardowe strojenie maja wg mnie dosc duszne wlasnie choc sa dosc plastyczne z eq. Ja bym male xm4 sklasyfikowal ponizej Technics AZ60 ale tez maja inna sygnature grania (Technicsy sa przy nich takie bardziej otwarte). Niemniej ANC maja Soniacze swietne no i funkcjonalnie rewelacyjne.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lord Rayden napisał(a):

Jabłek już za dużo, spytam więc o kolejne "przechwalane" TWSy. Serię od Sony. XM3,4,5. 

Ja mam dokanałowe XM3 od dłuższego czasu, są trochę zmulone, ale nadrabiają generalną dynamiką i grają całkiem przyjemnie. Natomiast używam ich na co dzień do pracy ze względu na ambient sound mode, zazwyczaj pod podkasty i tak 5% czasu do słuchania w trasie bo ANC.

Nauszne XM4 to była dla mnie tragedia strojeniowo, tam to już wgl jak pod kocem. 

Aktualnie te XM3 już kończą życie baterii, więc szukam czegoś na zastępstwo, kupiłem Soundcore Space A40 i oddałem po jednym dniu, ANC było ok, ale transparency mode i tak nie pozwalało zrozumieć co ktoś do mnie mówi stojąc obok, a brzmienie było tak wykopane w środku i pozbawione dynamiki że wolałem na nich nic nie puszczać, żeby sobie nie psuć humoru. Także w sumie waham się aktualnie między czymś od Sony (XM4/Linkbuds/Linkbuds S) ze względu na sprawdzone transparency mode (w Linkbudsach to jedno wielkie transparency mode hehe), którymiś technicsami, a mooooże Final Audio. Do słuchania nie-TWS mam ibasso AM05 + Shanling UP4v2022 i jak zupełny nie-audiofil muszę przyznać że ten zestaw zadowala mnie w pełni i nie potrzebuje niczego więcej do stricte muzyki 😌. Ale zostają podcasty i siedzenie w pracy gdzie muszę słyszeć jak ktoś do mnie gada, więc mam jeszcze po co zaglądać na forum, lol

Korzystając z okazji, czy ktoś jest mi w stanie streścić czym się różnią Technicsy AZ70W, AZ60 i AZ60M2?? Porównywarka na stronie jest do niczego, a moja znajomość Technicsa ogranicza się do obsługi SL-1200 za DJką 🙃

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60M2

- multipoint z obsługą nawet trzech urządzeń jednocześnie 

- Bluetooth 5.3 (60-5.2)

- podobno poprawione ANC w stosunku do wersji 60

- mniejsze opakowanie, w stylu 80.

- ładowanie bezprzewodowe

- dodano wersję granatową

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się. Po 5 latach zmieniłem telefon i jest taki ekstra że ma mniej funkcji niż stary i będę potrzebował TWSy bo nima gniazdka 3,5mm. Jakie są najtańsze sensowne żeby działały długo na baterii, dało się używać jednej słuchawki na zmianę z drugą żeby wydłużyć jeszcze czas pracy i miały dobrą jakość/wyraźną mowę w rozmowach i nie miały opóźnień przy oglądaniu youtuba. Obstaje przy swoim że muzyki się nie da przesyłać bezprzewodowo wiec nie ma znaczenia jak grają ;) Ktoś, coś?

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, euter napisał(a):

@Spawn A może po prostu to?

Dongle Applowe na usb C też są całkiem spoko i nawet nie takie drogie : )

@Spawn Protip ode mnie to zwracaj uwagę na raczej niższe gabaryty i ergonomię, raczej na pewno zanim zjedzą baterię, to będą cię denerwować w uszach jak będą za duże : ) Moje Fiil T1 Lite są super komfortowe i brzmią dosyć neutralnie i głośno, chociaż ciężko je dostać. Te Soundcore Space A40 jeżeli nie chcesz słuchać muzyki to też są mega komfortowe i trzymają bardzo długo na baterii. Fiilów używam na rower w jedno ucho właśnie do podcastów, ładuję je raz na parę tygodni, kilka razy spadły na szosę przy 30+km/h i żyją już któryś rok

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spawn napisał(a):

Stało się. Po 5 latach zmieniłem telefon i jest taki ekstra że ma mniej funkcji niż stary i będę potrzebował TWSy bo nima gniazdka 3,5mm. Jakie są najtańsze sensowne żeby działały długo na baterii, dało się używać jednej słuchawki na zmianę z drugą żeby wydłużyć jeszcze czas pracy i miały dobrą jakość/wyraźną mowę w rozmowach i nie miały opóźnień przy oglądaniu youtuba. Obstaje przy swoim że muzyki się nie da przesyłać bezprzewodowo wiec nie ma znaczenia jak grają ;) Ktoś, coś?

Standardowo, Apple Airpods pro

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... To wybór jest szeroki fpyte.
Funkcjonalnie budsy pro samsunga robią robotę i dźwiękowo są naprawdę ok, z dobrym albo bardzo dobrym transparency mode. Ale trzeba przymierzyć, bo mnie wypadają. Małe poręczne pudełeczko, nie sprawdzalem czy grają po jednej. Polecam czekitałtnąc.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Budsy 2 Pro i to nic specjalnego jeśli chodzi o dźwięk - gdzieś już opisywałem swoje wrażenia dotyczące tych słuchawek. Teraz z biegiem czasu mam o nich jeszcze nawet gorszą opinie, ale na tyle na ile je wykorzystuje, to mi osobiście nic więcej nie potrzeba :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności