Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Lord Rayden napisał(a):

Na codzien widzę sprzęty profesjonalne. Nie ma w nich nic z Apple. Tylko Windows , ewentualnie systemy z przekształconym linuksem. Jedyny Mac jakiego widuje to prywatny lapek kolegi.

 

Zgadzam się że "audiofilia" ;) jeszcze nie wchodzi do TWS . Trudno być audiofilem z MP3 lub AAC. Poza tym bezprzewodowosc w opinii ogólnej kojarzy się z ANC (a to zmienia sygnał), rozmowami telefonicznymi, muzyką jako tłem a nie głównym motywem.

Tu pewnie chodziło koledze o pracę np. w korpo, gdzie menedżerka biega w airpodsach na lanczyki i mitingi. W zawodowym sporcie też się sprawdzają i używają. Nie raz widziałem w telewizji jak podstawiali pełny autobus wyżelowanych piłkarzy i każdy z nich miał airpodsy.😊

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, hammerh34d napisał(a):

Moje bosiaki tak mają od dawna. Po włożeniu do ucha robią "plum" i na podstawie tego ponoć aplikują korekcję.


Edit: "Technologia CustomTune" default_smile.png
https://www.bose.pl/pl_pl/products/headphones/earbuds/quietcomfort-earbuds-ii.html#v=qc_earbuds_ii_black

Beyerdynanic Aventho Wireless i 

Soundcore A40 mają personalizację 

I Drop Pandy przez osobna aplikacje SoundID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, MrSheep napisał(a):

https://www.denon.com/en-us/product/wireless-earbuds/perl-pro/300898.html

 

Do gry wchodzi Denon, ciekawy bajer z personalizacją profilu dźwiękowego pod uszy użytkownika, pytanie czy to rzeczywiście działa i czy nie robi z dźwięku kaszany ;)

Taką personalizację miały Galaxy Note 4 i toto samo co SoundID lub Creative'a SXFI gdzie na podstawie obrazu uszu personalizuje dźwięk 

Okazuje się że te Denony to rebrandy NuraTrue i NuraTrue Pro 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktore wirlessy odtwarzaja flaki. Poprosze o przyklad?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chesuli napisał(a):

A ktore wirlessy odtwarzaja flaki. Poprosze o przyklad?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

Wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, po wcześniejszym rekodowanu do formatow stratnnych. Takie to odtwarzanie flack.


Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chesuli napisał(a):

A ktore wirlessy odtwarzaja flaki. Poprosze o przyklad?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

 

1 minutę temu, lobuz1 napisał(a):

Wszystkie.

Żadne bo flac odtwarzany jest przez DAP lub smartfon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jaro54 napisał(a):

 

Żadne bo flac odtwarzany jest przez DAP lub smartfon

Np tak- masz rację na logikę, ale słychać w nich dżwięk z flaków.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne bo flac odtwarzany jest przez DAP lub smartfon
Aaa. To fajnie. Rozumiem, ze "lepszosc"tych "flakow" slychac w sygnale przeslanym przez ten suuuper dac w paczce SBC czy AAC potem przetworzonej przez super hi-endowe quad dacki

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lord Rayden napisał(a):

W Jabolu mamy jawne robienie ludzi w konia poprzez niedawanie im konkretnych rzeczy, zabieranie innych ze specyfikacji i tłumaczenie że tak jest lepiej.

To straszne, trzeba o tym powiedzieć ludziom!!! Na pewno przestaną wtedy kupować ajfony.

Aż sprawdziłem na szybko co mam w pudełku…ufff; to co na fakturze; bałem się że zrobią mnie jawnie w konia i np dorzucą ładowarkę.

13 minut temu, Chesuli napisał(a):

Taa, po wcześniejszym rekodowanu do formatow stratnnych. Takie to odtwarzanie flack.


Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

 

14 minut temu, Jaro54 napisał(a):

 

Żadne bo flac odtwarzany jest przez DAP lub smartfon

 

20 minut temu, Chesuli napisał(a):

A ktore wirlessy odtwarzaja flaki. Poprosze o przyklad?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

Ciś mi się widzi, że nie o tych samych flakach z @lobuz1em rozmawiacie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, audionanik napisał(a):

To straszne, trzeba o tym powiedzieć ludziom!!! Na pewno przestaną wtedy kupować ajfony.

Aż sprawdziłem na szybko co mam w pudełku…ufff; to co na fakturze; bałem się że zrobią mnie jawnie w konia i np dorzucą ładowarkę.

 

 

Ciś mi się widzi, że nie o tych samych flakach z @lobuz1em rozmawiacie…

Ja pisałem o zupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lobuz1 napisał(a):

Muszę wstawiać więcej emotikonów w wypowiedziach. 😅

Aaaa, takie forum for dummies.

49 minut temu, Zychoo napisał(a):

Umyj uszy :) 
Grają słyszalnie lepiej.

Proszę nie dokuczać Bakusiow!!! On miał kiedyś hd800 i akg1000, a to nie pozostaje bez śladu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bakuś to legenda złotej ery polskiego audiofilizmu, z którą to można się było zamienić za fajne słuchawki w czasach kiedy Abyssy na forum były jedynie ciekawostką pt. "najbrzydsze słuchawki na świecie", a hajpy trwały dłużej niż kilka dni. Polacy w piłkę grali jak równi z równymi z późniejszymi Mistrzami Europy #hall_of_fame, o_święty_filipie

Edytowane przez Undertaker
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
15 godzin temu, audionanik napisał(a):

O szczęście niepojęte,

dziś Mod odwiedzi mnie…

Na prywatne spotkania, prosimy o kontakt PW - oczywiście jeżeli mają charakter natury audio, bo przeglądając ten wątek, nie można mieć takiej pewności 🙃

 

Panie, Panowie i osoby identyfikujące się - w skrócie forumowicze - prośba o merytoryczną wypowiedź w temacie, sami doświadczeni użytkownicy, a dychotomia i zbaczanie z wątku na poziomie (tu każdy ma moment na refleksję i zgodnie z własnym sumieniem dodanie odpowiedniego określenia).

 

Kolejne wiadomości niestety będą już kierowane prywatnie wraz z odpowiednim upominkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple budzi zawsze jakieś emocje.

 

Tymczasem słuchając dziś w drodze 60 - nie skreślam ich. Na razie ANC działa w nich lepiej niż w 80. A dźwięk fajny, cieplejszy niż 80. 80 za to bardziej szczegółowe i o dziwo wygodniejsze (dla mnie,). Słucham ich na stokowych tipsach. Ale każdy inny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że "audiofilia" jeszcze nie wchodzi do TWS .



500 dolków to już chyba „audiofilia” :)

https://store.hifiman.com/index.php/svanar-wirelss.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=20230623NSL&utm_id=NSLT

577b1e152b7a349c2b9c6039d343345b.jpg
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności