Jump to content
Andrewek

Siatki do grill moda HiFiMan

Recommended Posts

Szukam jakiejś siatki do grill moda HE-4XX, coś jak na zdjęciu.

Jakieś pomysły?

11.jpg

Siatka ogrodowa? :D

A tak poza tym po co??? co ci to da? Pytam z ciekawości ...

No i żeby widzieć co tam komu hifiman spierd....  jak ładnie spoko ale jak widziałem papier ... no i te kabelki ...

7 minut temu, retter napisał:

Siatka ogrodowa? :D

A tak poza tym po co??? co ci to da? Pytam z ciekawości ...

No i żeby widzieć co tam komu hifiman spierd....  jak ładnie spoko ale jak widziałem papier ... no i te kabelki ...

Poprawa sceny i górnych rejestrów.

Jedyny plus z takiej roboty, to takiej, że szybciej driver padnie i będzie trzeba kupić jakieś dobre słuchawki :S 

Poprawa sceny zgoda, poprawa sopranów hmmmm... zdjąłem właśnie grille całkowicie różnica jak jest to minimalna na granicy percepcji.

Zamiast tego warto wymienić przewód fabryczny na coś lepszego i solidniejszego niż stock.

Mam sporo różnych kabli, w 4xx sprawdziła się hybryda miedzi occ i srebra, otworzyła się lekko góra.

Były miedz ocf, occ, hybryda occ, srebro.

Na HE-500 różnica jest wyraźna, na HE-6 słyszalna, na HE-400i ogólna czystość i separacja się poprawiała, nie wiem jak w 4XX.

Wiadomo, kabelek też pomoże i to nawet bardziej, a jaki to już zależy od preferencji. Wybór wtyków ... tu pojęcia nie mam

Jeśli chodzi o grill, to można spróbować z siatką do dennic - chociaż nie wiem czy się nada, faktycznie bezpiecznie będzie wyciąć z jakiegoś śmietnika :D 

Edited by Firegon

33 minuty temu, Andrewek napisał:

Dzięki wielkie za polecenie wtyków :)

A siatki już nabyłeś?

Tylko dodam od siebie, że do takich projektów można kupić siatkę techniczną do sit.
https://www.olx.pl/oferty/q-siatka-sito/

Używam jej w sitach formierskich. Można wybrać dowolny rozmiar oczka. szerokość arkusza to zazwyczaj 0,5 m i kupuje się na metry. Montaż jest prosty, jeśli się przed wycinaniem zlutuje druty wzdłuż konturu. Te cieńsze są dodatkowo ocynkowane i ładne ;)

http://allegro.pl/siatka-techniczna-tkana-ocynk-2-5x0-4mm-1-2m2-i5371715255.html

http://allegro.pl/siatka-techniczna-tkana-ocynk-0-6x0-2mm-1-2m2-i5371713686.html

• Like 1

Dnia 2.03.2018 o 20:14, Perul napisał:

A siatki już nabyłeś?

Nie i takiego parcia wielkiego na to nie mam. Pady robią wielką różnicę. Siatki zamontuję jeśli znajdę jakieś pod ręką i tanio.

ja do 400i zrobiłem siatki z biurowego kosza (na papiery itp) - jest to dokładnie taka sama siatka jak na zdjęciu na pierwszym poście 

...może ktoś to jeszcze przeczyta - więc piszę