Jump to content
  • 0
Jaworrr

Doki zamiast FLC8, 1k zł

Question

Cześć, Panowie podjąłem decyzję o sprzedaży FLC8. Cuduję: zbyt techniczne granie, za mało basu. 

Potrzebuję innych ote z cechami:

- nasycone, nie techniczne brzmienie

- nie duszna scena, duże źródła pozorne

- doładowane na basie

- kabel nie mikrofonuje

- grają z telefonu

- dobre tłumienie

Ostatnio dużo słucham na Aune E1, które brzmieniowo mi odpowiadają ale kabel bardzo mikrofonuje, bas w miejskim zgiełku ginie, dlatego nowe doki outdoor mają go mieć więcej.

Typy: RHA T20, Sennheiser IE80

Budżet okolice 1k zł, mogą być też tańsze.

Co by tu, co by tu? :) 

13 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Gdyby Ci się udało dołożyć odrobinę ponad tysiąc, to Cardasy A8 30th Anniversary Edition. Miażdżą takie Senki IE80, zwłaszcza genialną średnicą i basem. W zasadzie spełniają wszystkie wymienione przez Ciebie kryteria. Jedyna kwestia taka, że muszą grać z Comply T :D

• 0

Nie lubię zbytnio ani Cardasów, ani Senków... ale pod to co wypisałeś to również wskażę na A8 =)

• Like 1

• 0

O! Cardasy fajne, ale nie ote i duże.

Poczytam o nich.

Coś jeszcze :) ?

• 0

Ale wygodne i wcale nie takie duże :)

Lepszych nie znajdziesz pod te wymagania, które masz. Sam uwielbiam OTE i Cardasy to jedne z bardzo niewielu słuchawek, które mogę nosić kablem w dół bez napadów furii. Poza tym mają genialny ściągasz z otworkiem na jacka, żeby ten się nie obijał i nie rysował kopułek :)

• 0

Czemu 30th Anniversary Edition? To to samo co zwykłe A8, tylko droższe i inaczej wyglądają...

Ja też polecam Cardas A8 - dowolna edycja ;)

• 0
3 godziny temu, awayeah napisał:

Czemu 30th Anniversary Edition? To to samo co zwykłe A8, tylko droższe i inaczej wyglądają...

Ja też polecam Cardas A8 - dowolna edycja ;)

Bo regularne są praktycznie nie do dostania, a do tego ich ergonomia jest nieco gorsza przez dodatkowy ciężar spowodowany rozłączanym splitterem? :P

• 0
20 minut temu, Vaiet napisał:

Bo regularne są praktycznie nie do dostania, a do tego ich ergonomia jest nieco gorsza przez dodatkowy ciężar spowodowany rozłączanym splitterem? :P

Są do dostania od ręki, a co więcej mają rozłączany splitter więc można podłączyć np. 2.5mm balans, plus używając pianek erogomia nie ulega jakiemukolwiek sensownemu pogorszeniu ? :P

• 0

Tylko z niebieskich z czasem schodzi pokrycie i wygląda to nieestetycznie, a czerń to jednak czerń :D

• 0
20 godzin temu, awayeah napisał:

Są do dostania od ręki, a co więcej mają rozłączany splitter więc można podłączyć np. 2.5mm balans, plus używając pianek erogomia nie ulega jakiemukolwiek sensownemu pogorszeniu ? :P

A gdzie, pomijając import z USA z wiadomymi opłatami?

• 0

Ja kupiłem dobre 2 lata temu u tego sprzedawcy, który jest oficjalnym dystrybutorem Cardasa. Coś tam udało mi się też utargować, choć niewiele bo wtedy akurat była oficjalna premiera i chyba nawet nigdzie indziej w Europie nie były jeszcze dostępne. 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7149315339

• 0

Jakie tipsy używasz? Jaki kabel?

U mnie zmiana na srebro + Spiral Dots ML kompletnie zmieniły brzmienie (z Opus #1 lub S8 słucham). Bas dużo zyskał, jest bardziej zwarty. Chcesz rozszerzyć scenę to wyciągasz tylni filtr ( brak ) i być może masz słuchawki których szukałeś. Reszta filtrów to złoty + przezroczysty. Zapytaj @all999 bo to dzięki jego postom udało się taka ładna synergie złapać:) 

• 0

Dubel

Edited by pxpxpx
Dubel