Jump to content

Recommended Posts

4 minuty temu, audionanik napisał:

Bo trzeba ciagle eksplorować świat audio, a nie każdego stać by zostawiać sobie każdy dobry sprzęt na stałe; środki uwalniać trzeba...

Nie mniej Qutesta imo poprawiać/zmieniać nie trzeba.

Oj tam, oj tam, dodać mu Mscalera i więcej nie trzeba....

• Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nie chciałem pisać, mając go na giełdzie, żeby nie być posądzonym o naganianie. Już poszedł, więc chyba mogę śmiało napisać. To fantastyczny DAC - przejrzysty, czysty, grający taką fajną substancją i

Właśnie testuję    

A jednak Hugo2 jako dac odrobinę jaśniejszy od Qutesta i uzbrojony w cieńsze piórko do malowania. Czy to lepi? Niekoniecznie, bo ma tendencje do „oczyszczania” nagrań i odsysania tłuszczyku z dźwięków

Posted Images

4 minuty temu, saudio napisał:

Oj tam, oj tam, dodać mu Mscalera i więcej nie trzeba....

Wiedziałem...czekałem...nie zawiodłem się:D.

Ale Mscaler, z tego co czytałem, to tylko koncentrat w/w kompozycji więc nuty zapachowej nie zmienia, wzmacnia jeno;).

• 1 year later...

Nie chciałem pisać, mając go na giełdzie, żeby nie być posądzonym o naganianie. Już poszedł, więc chyba mogę śmiało napisać. To fantastyczny DAC - przejrzysty, czysty, grający taką fajną substancją i wypełnieniem dźwięku. Nie miałem poczucia, że czegoś jest za dużo, czegoś za mało - ot wykwintnie podana muzyczna uczta. Niestety, Denony D9200, które aktualnie mam na tapecie najlepiej grają mi z "wieżyczki" iFi ZEN, która razem kosztuje 20% wartości Chorda, a ja muszę zmienić olej w aucie. ;) Polecam gorąco!

• Like 8