Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, audionanik napisał:

Bo trzeba ciagle eksplorować świat audio, a nie każdego stać by zostawiać sobie każdy dobry sprzęt na stałe; środki uwalniać trzeba...

Nie mniej Qutesta imo poprawiać/zmieniać nie trzeba.

Oj tam, oj tam, dodać mu Mscalera i więcej nie trzeba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie chciałem pisać, mając go na giełdzie, żeby nie być posądzonym o naganianie. Już poszedł, więc chyba mogę śmiało napisać. To fantastyczny DAC - przejrzysty, czysty, grający taką fajną substancją i wypełnieniem dźwięku. Nie miałem poczucia, że czegoś jest za dużo, czegoś za mało - ot wykwintnie podana muzyczna uczta. Niestety, Denony D9200, które aktualnie mam na tapecie najlepiej grają mi z "wieżyczki" iFi ZEN, która razem kosztuje 20% wartości Chorda, a ja muszę zmienić olej w aucie. ;) Polecam gorąco!

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Bywalec
W dniu 20.09.2019 o 15:13, John Grado napisał:

Mi było dane. Jest dalej. Przez BNC z konwerterem m2techa gra spokojniej na planie większej głębi, mniej ożywczo, nie tak dziarsko jak przez USB ale lepiej wypełnia i piłuje krawędzie dźwięków. Lepiej ułożony dźwięk z konwertera, całościowo jakby wyższe SQ. Przez USb ma się wrażenie jakby coś tam jednak szumiało. Słuchałem przez USb jakiś czas ale wróciłem na konwerter przez BNC. Dźwięk nie tak na twarz przez konwerter po BNC.


Interesujące, bo jak recenzowałem nie tak dawno temu zestaw Hugo TT2 / M Scaler - to TT2 przez M Scalera ale w trybie bypass (czyli M Scaler nie działający de facto, tylko przepuszcający sygnał) - różnica między TT2 po USB a TT po USB via M Scaler i BNC była dokładnie taka, jak opisałeś. Przy czym nie była to różnica na zasadzie niebo a ziemia, lecz na pewno była. 

Na pewno wezmę Qtesta na tapetę, także w kontekście M Scalera oraz możliwe, że pojawi się porównanie z TT2/Davem. To, co mnie na tę chwilę interesuje najbardziej - to porównanie Qtest + MS vs TT2. 

Zobaczymy :)

Edytowane przez Swordfish_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności