Skocz do zawartości

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dokonałem zakupu KZ ZS5 z poniższego linka:
https://pl.aliexpress.com/item/New-KZ-ZS5-8-Units-Balanced-Armature-Hybrid-In-Ear-Earphone-HIFI-Sport-Earphones-Earplug-Headset/32809493621.html?spm=2114.13010608.0.0.xuXI4M
szare, bez mikrofonu, na zwykłym kablu.
Słynny srebrzony kabelek od KZ ZST, który mam powinien pasować.
2ba+2dd za 30 $ czyli hybrydy 4 przetwornikowe za 118 zł ;)
Edit:
I wyglądają jak Campfire Audio :D

Edytowane przez strong6
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy kopułki metalowe czy plastiki jak w Vsonicach. I jakie to wytrzymałe. I jak to gra. I czy fajne jest. Tego wszystkiego dowiemy się już niedługo (?) dzięki koledze @strong6 :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

A może nie słuchawki tylko twoje uszy? I nie naśmiewam się ale czasami jedno ucho jest czulsze od drugiego. Podobnie jak oczy, nie zawsze równo pogarsza się wzrok.

Nie ma opcji, sprawdzałem już wszystkie 'warianty' ;) Problemem jest ta jedna konkretna słuchawka, włożona pokracznie do lewego ucha też gra ciszej ;) Używam PowerAmpa i regulacja balansu aby wyrównać głośność na początku sięga ok. 80% na prawo i sukcesywnie trzeba ją zmniejszać bo prawa słuchawka zaczyna grać co raz głośniej. Całe 'dostrajanie' trwa ok. 25-30min po czym wystarczy jakieś 5-10% regulacji balansu na prawo.

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

 

Edytowane przez qura12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wyłącz powerampa. On może być przyczyną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, strong6 napisał:

@all999 - zerknij na mój post na górze strony  ;)
Wczoraj były tylko w jednym sklepie z ceną 30-36 $.

@strong6 Dziś po za tym jednym sklepem co podałem 32-39 $ wszędzie. Zbyt dużo zamówień i Chińczycy postanowili 2-3 $ więcej zarobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 - widać, że reagują na odzew rynku i naprawdę szybko potrafią się porozumieć. Hybryd 4 przetwornikowych w takiej cenie - tego jeszcze nie było.
Zobaczymy jak to gra jak dotrą i czy warte są tej ceny :D  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szybko  tylko błyskawicznie, wczoraj  oprócz ciebie były jeśli pamięć mnie myli 4-5 osób kupiło je do 23:30 a dziś rano już cena up

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 130 pln w najtańszej opcji bez mikrofonu

Już to zrobił kolega @strong6 i podbił cenę :):) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od razu taka uwaga dla zamawiających:

Cytuj

I read the comments on taobao. Most of them said it had an analytical sound signature and it had lesser bass quantity than the ZST, there were also some QC issues on the gold cable rather than on the earphones themselves. Some of them said the stock cables were horrible sounding and its best to get the upgrade cable to match it.

Poczekam aż się pojawią w Malezji albo GB. Powinny szybciej dojść.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, nsk napisał:

Tylko po ch.. ładować osobny dynamik na bas i na średnicę? Wiem, że tak robią jak chce się oszczędzać na jakości drivera, ale w ZST siedział jeden dynamik i basu  nie brakowało.

Trza będzie posłuchać by ocenić. Może ma to sens:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gourney napisał:

Nie, no ja tu już nie wchodzę...;)

Kupuj i nie gadaj bzdur Kolejny must have :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności