Skocz do zawartości

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę tylko brzmienie najbardziej przoduje u mnie PAW Gold. W Monachium miałem okazje porównać wszystkich liderów oprócz C4. PAW pokazał najwiecej.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scena i holografia na wszystkim co podłączyłem to kosmos. Z K702 to dwa kosmosy. Wczoraj słuchałem jakiegoś DSD to myślałem w pewnym momencie, że ktoś do pokoju wszedł. Ostatnio mnie tak zaskoczyły k1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioneera i Onkyo słuchałem bezpośrednio obok siebie z tym, że dostępne były bardzo kiepskie słuchawki ...Pioneera :)

Oba grały bliźniaczo - nie mogłem ich odróżnić. Tylko pamiętajcie to na targach więc warunki były... wątpliwe :)

Słuchaliśmy w dwie osoby i wrażenia mieliśmy identyczne. Nawet chłopak z obsługi po cichu potwierdził nasze spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ten balans :) w armaturach nie ma znaczenia, a duże słuchawki, które na nim zyskują i tak lepiej grają ze stacjonarki.

 

W FLC mam jeden dynamik :) Kable mam zbalansowane.

 

Tidal Hifi na Pionku brzmi świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioneer/Onkyo + HD600 lub T90. Czy to ma szansę dobrze zagrać bez takiego np. B1 ?

Jeszcze kilka dni temu zdecydowany byłem na powrót do QP1R ale streaming kusi. A może jeśli Sennki i Beyery nie są idealną parą dla tych grajków podpowiecie jakie słuchafony do kwoty 3K taką idealną parę tworzą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś go z Meze słuchał? Fatso, mógłbyś coś napisać?

Nie mogę, ciągle słucham ...

Pioneer/Onkyo + HD600 lub T90. Czy to ma szansę dobrze zagrać bez takiego np. B1 ?

Jeszcze kilka dni temu zdecydowany byłem na powrót do QP1R ale streaming kusi. A może jeśli Sennki i Beyery nie są idealną parą dla tych grajków podpowiecie jakie słuchafony do kwoty 3K taką idealną parę tworzą ?

Zdecydowanie tak. Z HD650 jest bajka. T90 już nie mam, ale HE-500 napędza bez pierdnięcia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak. Z HD650 jest bajka. T90 już nie mam, ale HE-500 napędza bez pierdnięcia.

 

Szukałem informacji w tym wątku - jeśli przeoczyłem to sorry. Zapytam więc : jaki charakter mają te grajki - raczej neutralne, zimne, ciepłe ? Szczególnie w kontekście T90 jest to dla mnie istotne aby choć trochę przytemperować im żyletki u góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zdecydowanie tak. Z HD650 jest bajka. T90 już nie mam, ale HE-500 napędza bez pierdnięcia.

Szukałem informacji w tym wątku - jeśli przeoczyłem to sorry. Zapytam więc : jaki charakter mają te grajki - raczej neutralne, zimne, ciepłe ? Szczególnie w kontekście T90 jest to dla mnie istotne aby choć trochę przytemperować im żyletki u góry :)

Ja się nie znam, ale @Fatso chyba dziś kończy recencję :ph34r:

 

 

Edyta:

 

Mili Państwo, 12h streamu Tidal Hifi. Lubię to!

 

74a7844da5829194f9b8f79c086588e1.jpg

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem recenzję, że odpadły z nim zarówno qp1r jak i mojo. Rzeczywiście jednak ocena SQ była zazwyczaj "ok, ale bez rewelacji" i w większości przypadków mojo stawiano wyżej. Nie potrafię jednak tego wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności