Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Majkip napisał:

Nie no 300% to za dużo powiedziane, wydaje mi się że mam małe doświadczenie jeśli chodzi o odsłuchy i większość pewnie by mnie zjadła doświadczeniem. Ale zauważyłem że przy posrebrzanym kablu kz brzmią na pewno jaśniej, bardziej dynamicznie, na oryginalnym kablu po prostu muliły, na tym posrebrzanym jakoś ten dźwięk wydawał się bardziej "hi end".

 Jakby co, mam namiary na fajne Springi 2...🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, po przejrzeniu Ali jedyne co się rzuciło mi w oczy to Fiio FH3 w dosyć dobrej cenie ~470 DHL
Ikko OH10 ~580  // DHL +40
Tin P1 są w mega cenie ale nie mam czołgu

Budżet tak max 800 jeśli ktoś znajdzie jakieś perełki... niestety na ISN H40 nic. Bo na nie się podpaliłem.

Szukam słuchawek do elektroniki z odczuwalnym basem i solidnym wokalem. Która z tych pozycji lepiej powinna się sprawdzić? 
I jak z przesyłką? DHL można odpuścić czy lepiej dopłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy DHL dolicz 23%VAT plus ok 40 PLN kosztów obslugi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Jaro54 napisał:

Przy DHL dolicz 23%VAT plus ok 40 PLN kosztów obslugi 

Od zadeklarowanej kwoty ;)

Monty Mp GIF - Monty Mp NudgeNudge GIFs

 

Godzinę temu, Qwersik napisał:

Cześć, po przejrzeniu Ali jedyne co się rzuciło mi w oczy to Fiio FH3 w dosyć dobrej cenie ~470 DHL
Ikko OH10 ~580  // DHL +40
 

 

Ikko OH10 są do dostania w kraju, pisz do BigMaras, może Ci jakąś zniżkę da forumową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle rzeczy sprowadziłem przez kuriera z różnych części świata i nigdy nikt ode mnie deklaracji nie chce tylko dokumenty 
Ja to chyba mam pecha 
Zgadza się, DHL z Chin to 90% szansy na wszystkie opłaty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Inszy napisał:

Z reguły chcą dowód zapłaty, więc deklaracja nic nie da. 

 

Godzinę temu, coolmen77 napisał:

Tyle rzeczy sprowadziłem przez kuriera z różnych części świata i nigdy nikt ode mnie deklaracji nie chce tylko dokumenty 

Ja to chyba mam pecha 😁


2 ostatnie dostawy DHLem przeszły mi wg zadeklarowanej kwoty, sprzedawca nie szedł na całość z deklaracjami rzędu 25$, ale 100$. To było w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa np od Fiio z Aliexpress nigdy nic nie zapłaciłem mimo prawdziwej wartości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, docentore napisał:

 


2 ostatnie dostawy DHLem przeszły mi wg zadeklarowanej kwoty, sprzedawca nie szedł na całość z deklaracjami rzędu 25$, ale 100$. To było w tym roku.

A ja za każdym razem i deklaracja i dowód zapłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Qwersik napisał:

Dopytam, może komuś się przyda. 
Przesyłka standard z Ali przejdzie bez problemu tylko problem z czekaniem?

Dziś bez zakupu, chyba na BF poczekam, H40 dalej kuszą...

Tak, przesyłka Standard przechodzi bez problemów. Miałem na nich nawet zadeklarowane jak wół np. 140$ i nic, wszystko na miękko. Jeśli mam do wyboru nawet darmowego kuriera lub obok standard, zawsze biorę standard, ryzyko praktycznie zerowe, a przy kurierze pewność granicząca ze 100% że wpakujesz się na dodatkowe opłaty.

 

Delektuję się od miesiąca H40 i bardzo, bardzo Ci je polecam. To nadzwyczajne IEM za takie pieniądze. Przepiękne detale, kapitalny bas, a scena zamiata wszystko. Jak pierwszy raz założyłem to zastanawiałem się jak to możliwe żeby w tak małych słuchawkach zrobić i zestroić taką scenę. Wrzuć sobie jakiś kupon z Peppera i nie zastanawiaj się - będziesz zadowolony 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isn H40 🔥🔥 Można im kabel z czasem zmienić i nie szukać więcej iemów. Chyba, żeby jakiś innych smaczków poszukać to na zmianę z Etkami używam.

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, requal napisał:

Isn H40 🔥🔥 Można im kabel z czasem zmienić i nie szukać więcej iemów. Chyba, żeby jakiś innych smaczków poszukać to na zmianę z Etkami używam.

Jeśli chodzi o kabelki z Ali, w moim przypadku H40 świetnie się zgrały z KBEAR rhyme - odnoszę wrażenie, że uspokoił się subbas, czyli jedyny element, do którego miałem zastrzeżenia w tych słuchawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, requal napisał:

Isn H40 🔥🔥 Można im kabel z czasem zmienić i nie szukać więcej iemów. Chyba, żeby jakiś innych smaczków poszukać to na zmianę z Etkami używam.

Miałem kilkanaście IEM na oku. Odkąd kupiłem H40 ich brzmienie skutecznie ostudziło moje zapędy zakupowe, a wiele słuchawek z koszyka na Ali powędrowało do kosza. Także zakup H40 powoduje "oszczędność" na przyszłość ;) Nie sądzę czy w tym momencie w tej cenie jest coś co mogło by im zagrozić. Bardzo się polubiliśmy.

 

Piszesz, że "Chyba, żeby jakiś innych smaczków poszukać to na zmianę z Etkami używam." - nie kumam. Możesz rozwinąć co masz na myśli pisząc o "etkach"?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilkanaście IEM na oku. Odkąd kupiłem H40 ich brzmienie skutecznie ostudziło moje zapędy zakupowe, a wiele słuchawek z koszyka na Ali powędrowało do kosza. Także zakup H40 powoduje "oszczędność" na przyszłość Nie sądzę czy w tym momencie w tej cenie jest coś co mogło by im zagrozić. Bardzo się polubiliśmy.
 
Piszesz, że "Chyba, żeby jakiś innych smaczków poszukać to na zmianę z Etkami używam." - nie kumam. Możesz rozwinąć co masz na myśli pisząc o "etkach"?

Etymotic


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Qwersik napisał:

Jakiś sklep mógłby je sprowadzić bo zaczynają mieć branie ;D i recenzje ich są świetne zazwyczaj.

Żaden sklep po sprowadzeniu ich nie sprzeda Ci ich za tyle co możesz mieć na Ali. Jedynie szybka przesyłka w PL jest plusem, ale jak mam dopłacić parę stów za szybszą przesyłkę to wolę na nie poczekać nawet miesiąc z Ali.

 

A tak na marginesie przed chwilą sprawdziłem i masz je w bardzo dobrej cenie na Ali. Dzisiaj wrzucili discount my friend :D Jak zapniesz jeszcze do tego jakiś kupon to już w ogóle zrobisz deal życia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




A tak na marginesie przed chwilą sprawdziłem i masz je w bardzo dobrej cenie na Ali. Dzisiaj wrzucili discount my friend Jak zapniesz jeszcze do tego jakiś kupon to już w ogóle zrobisz deal życia


O jakich słuchawkach mowa?

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SeagaL napisał:

(...) Jedynie szybka przesyłka w PL jest plusem, ale jak mam dopłacić parę stów za szybszą przesyłkę to wolę na nie poczekać nawet miesiąc z Ali. (...)


Nie zapominaj o gwarancji. W PL masz 2 lata i na miejscu. Może to nie mieć znaczenia w słuchawkach za 50$, ale przy >200$ już ma bardzo wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności