Skocz do zawartości

Fanklub odtwarzaczy grających analogowo, naturalnie, organicznie.


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pisałem że Shanling M1 jest ten czwarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych bio organicznych, naturalnych odtwarzaczy to raczej jasne słuchawki? Audeo, ety? Bo oczy mi się świecą do aliena, ale mam dynamiki.

U mnie to od kilku miesiecy glownie er4xr a wczesniej (nadal tez) er4s (czy tam er4pt z przejsciówka z p do s zeby byc dokladnym). Meze99 tez staly zawodnik ale one do troche innych celów (ciezka muzyka, slabe realizacje, tidal z telefonu, pop typu tina turner czy jackson z lat 80 z ktorym meze brzmia jak zadne inne). Nie ma sie co oszukiwac te odtwarzacze koloruja dzwiek w porownaniu do super hiper studyjnych sprzetow wiec im kolorowe sluchawki nie sluza.

 

Ja juz wiele lat temu zauwazylem ze najlepsze efekty przu doborze toru stacjonarnego mam z mozliwie najlepszymi technicznie i w miare neutralnymi sluchawkami ktore sobie doprawiam do smaku zrodelkiem i wzmacniaczykiem z lampkami. W przenosnym brak lampek ale na szczescie sa sprzetu jak pono, colorflaje i shozy.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardzo podobały Focale Listen z Alienem, no ale to duże słuchawki. Kupuje już tego Aliena z pół roku i kupić nie mogę, jeszcze mnie Alien+ powstrzymuje i patrząc na to, jak długo go dopracowują to może być nieźle.

Edytowane przez szwagiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to jedną z głównych zalet Aliena jest jego uniwersalność - lubię go zarówno z technicznymi słuchawkami, jak i tymi mocno koloryzującymi, gdzie w przypadku C10 ta druga opcja wywoływała raczej niezbyt dobre wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
2 hours ago, Spawn said:

Z cyklu palące problemy świata. Słuchając teraz już dłuższy czas w zależności od nagrania jak słucham na Alien+ to brakuje mi soczystej i czarującej średnicy Colorflaja C10 a jak słucham na Colorflaju to brakuje mi doskonałości technicznej i dosadności Alien+. Jak zyć? ;)

mieć jedno urządzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hibi napisał:

mieć jedno urządzenie

 

Ale które? :D Jazdy mam już takie że słucham na którymś i gra mi tak rewelacyjnie że decyzja podjęta który zostaje ale podepne jeszcze ten drugi aby się upewnić i znowu niewiem :D Grają zgoła inaczej ale obydwa skubańce tak dobrze robią swoje że mam do wyboru zostawić tego który gra rewelacyjnie czy tego który gra cudownie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Gourney napisał:

Sprzedaj oba, kup clipa. Nie będziesz miał ani jednego ani drugiego i kłopot z głowy.


Proszęemoji16.png

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

 

Ale ja już mam clipa :D

34 minuty temu, hibi napisał:

w sumie dwa to jeszcze nie tak źle, może być gorzej jak trafi się kolejny a czasu nie przybywa do słuchania przynajmniej u mnie..

 

Ja nie narzekam bo w pracy słucham codziennie po 4-6 godzin, za to stacjonarka i otwarte słuchawki leżą i uzywane tylko od święta bo w domu czasu ani możliwości od narodzin potomka już nie mam. Do tego drugi potomek lub potomkowa w drodze więc będzie tylko gorzej ;)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Spawn napisał:

Z cyklu palące problemy świata. Słuchając teraz już dłuższy czas w zależności od nagrania jak słucham na Alien+ to brakuje mi soczystej i czarującej średnicy Colorflaja C10 a jak słucham na Colorflaju to brakuje mi doskonałości technicznej i dosadności Alien+. Jak zyć? ;)

jeszcze Ci Alien nie gra jak testówka czy już się wygrzał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Spawn napisał:

Ja nie narzekam bo w pracy słucham codziennie po 4-6 godzin, za to stacjonarka i otwarte słuchawki leżą i uzywane tylko od święta bo w domu czasu ani możliwości od narodzin potomka już nie mam. Do tego drugi potomek lub potomkowa w drodze więc będzie tylko gorzej ;)

 

No to Alien+ dla jednego z nich, Colorfly dla drugiego, a Ty możesz sobie kupić coś nowego :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności