Skocz do zawartości

Fanklub odtwarzaczy grających analogowo, naturalnie, organicznie.


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie grajki Fiio mają cyfrową górę, więc nie nazywałbym ich analogowo grającymi (nie wiem jak X7, ale X5 na pewno)

Nie zgadzam się na arbitralne stwoerdzenia :)

Są połączenia, o jednym wspomniałem, gdzie cyfrowości nie słychać.

Ale fakt. W większości połączeń nalot jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie tylko ten temat obserwuję, ale wydaje mi się, że autorowi nie chodziło o to, że jakiś grajek w połączeniu z jakimiś słuchawkami nie gra cyfrowo, tylko że w ogóle (generalnie, niezależnie od połączenia) gra analogowo.

 

Niezależnie od tego i tak odnoszę wrażenie, że każdy wrzuca tu wszystkie playery, o których sobie przypomni...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie tylko ten temat obserwuję, ale wydaje mi się, że autorowi nie chodziło o to, że jakiś grajek w połączeniu z jakimiś słuchawkami nie gra cyfrowo, tylko że w ogóle (generalnie, niezależnie od połączenia) gra analogowo.

 

Niezależnie od tego i tak odnoszę wrażenie, że każdy wrzuca tu wszystkie playery, o których sobie przypomni...

No wlasnie przestalem sie odzywac bo niestety wiekszosc osob uwaza ze jak player nie jest suchy, analityczny i cyfrowy to z automatu gra analogowo :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Odkopuje wątek bo goszcze w tym momencie w domu Pono Player, Shozy Alien gold i Colorfly C10 - kolejnosc przypadkowa ale dobór juz nie bo to zdecydowanie moj top 3 wsrod dapow ktore znam. Prawdopodobnie sa to trzy z czterech najlepiej brzmiacych dapow na rynku w tym momencie dla wielbicieli lampowego hokus pokus, plastycznosci, audiofilskiego planktonu i przeciwnikow cyfrowych nalotow. Planuje porownac je porzadnie ale na szybki rzut ucha to w tym towarzystwie nie ma przegranych bo wszystkie doslownie grają muzyke a nie tylko ja odtwarzaja - dusza i emocje.

IMAG0264.jpg

Edytowane przez Spawn
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede wiedzial jutro bo zostawilem xr'y w pracy. Na szybko posluchalem na er4s i shozy ma troche wiecej niskiego basu i troche wiecej wysokich tonów za to colorfly znajduje wiecej informacji na srednicy - wiec co kto lubi. Ciekawe jest to ze w zadnym nie czujesz ze cos tracisz. Na szybki odsluch to porownywanie ktora ladniejsza, blondynka czy brunetka ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie sa to trzy z czterech najlepiej brzmiacych dapow na rynku w tym momencie dla wielbicieli lampowego hokus pokus, plastycznosci, audiofilskiego planktonu i przeciwnikow cyfrowych nalotow. Planuje porownac je porzadnie ale na szybki rzut ucha to w tym towarzystwie nie ma przegranych bo wszystkie doslownie grają muzyke a nie tylko ja odtwarzaja - dusza i emocje.

Aten czwarty to jak nazwa wskazuje C4?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie no oczywiscie ze ten czwarty to c4 :) Niedlugo domyslam sie ze bedzie i piąty jak do sprzedazy trafi Alien+

 

PS

Strasznie robi mnie wyglad i wykonanie alien golda. Taki klingoński otwieracz to butelek, no i po prostu kawal metalu. Lubie to. Obsluga fajna i prosta ale nie odwazylem sie wsadzic wiekszej karty niz 16gb :D

Edytowane przez Spawn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności